גו עירוני

גו עירוני

רשמתי את דניאל לגן עירוני לשנה הבאה וכאשר הודעתי לערית הרצליה(למנהלת מחלקת החינוך לגיל הרך) שאני רוצה להכניס סיוע לדניאל בגן הודיעו לנו שיש צורך באישור משרד החינוך לכך. האם זה נכון? אם מישהו מכיר את חוזר משרד החינוך בנושא זה אשמח אם יוכל להפנות אותי למקום המתאים.

לא מכירה חוזר שהוציאו אבל...

יודעת על ההיתנגדות הנחרצת של משרד החינוך לאפשר הכנסת סייעות באופן פרטי... האמת אני דווקא בעד ,אבל שמשרד החינוך יתחיל להיתמודד עם העניין דהיינו להצמיד סייעות למי שאכן זקוק,יכשיר אותן,ינחה ואולי סוף סוף יתחיל ללמוד את העניין לעומק...

ריקי 04

New member
תפנה למת"י

מרכז תמיכה ישובי, או משהו כזה. אצלכם הוא משותף להרצליה-רמה"ש, והם מעלים על נס את חשיבות השילוב וכמה שאצלהם (הרצליה-רמה"ש) הם תומכים בנושא. בקיצור, תערב אותם דחוף, כי אני מכירה משפחה אחרת שהתעסקה רק עם מח' החינוך בעיריה, סבלו מהם מאד, ובסוף השנה עזבו את הרצליה. משפחה אחרת, שכן נעזרה במת"י, מרוצה עד הגג. בקיצור, תרתום לצידך את מי שיכול לעזור לך, לפחות במדיניות ובבירוקרטיות.

yankale

New member
סייעת לגן

שלום אבא של דניאל, להכנסת סייע לגן עירוני יש לפנות ראשית למחלקת החינוך של העיריה - אגף הגנים שם ינחו אתכם איך לקבל את הסייעת משרד החינוך מטפל בילדים אשר רשומים במסגרת החינוך המיוחד ואם דניאל רשום בחינוך המיוחד הוא יטופל במסגרת משרד החינוך אבל שוב דרך מחלקת החינוך של הרשות המקומית שבה אתם גרים. כעיקרון ניתן לקבל סייעת - דבר שמתורגם לשעות - מעבר לשעות אלה אתם צריכים לשלם לסייעת באופן פרטי באם אתם רוצים אותה מעבר לשעות שהוקצו לכם . מקווה שתצליחו לקבל

למעלה