גורל מיקוד הלמידה

sacrament

New member
גורל מיקוד הלמידה

לאור טענות שהועלו פה בימים האחרונים...לפיהן המיקוד כן בוטל כתבתי מכתבים/אימיילים למספר תת-אגפים במשרד החינוך ומאחד מהם קיבלתי את התשובה הנ"ל באימייל: מיקוד הלמידה לחורף תשס"ד לא בוטל ולמועד זה הכל כרגיל. מיקוד הלמידה לקיץ תשס"ד- העניין עדיין בדיונים. משמעות: עוד לא התקבלה החלטה! שיקרו לכולנו! קונספירציה! (אוקיי, נסחפתי). בכל אופן, לפי דעתי צריך לפעול בעניין ועדיף עכשיו לפני שמתקבלת ההחלטה. הקרציות האלה מתכוונים להנחית את זה עלינו כשכבר יהיה מאוחר- זו טקטיקה חביבה וידועה למדי אבל צריך להיות חכמים. אשמח לקבל רעיונות... לילה טוב

eviv

New member
מה דעתכם להעלות שלב?

אולי אני מעשי מידי אבל הרעיון שלי שאפשר לעשות זה לארגן איזושהיא מחאה מתוקשרת שתפעיל לחץ ותשפיע בכיוון הרצוי לנו. אני חושב שאם אנחנו למשל נשיג איזה מאה חתימות (לא וירטואליות) מלאות (שם פרטי, שם משפחה ותעודת זהות) ונביא אנשים מול השלוחה ש משרד החינוך למשל ונעשה שם מאין מוצג שיגרום עניין בנושא של התלמיד הנשבר עקב המעמסה נוכל להשיג תיקשור של האירוע ונוכל להפעיל את הלחץ מה עוד שאם יהיו לנו 100 חתימות נוכל לפעול ביתר קלות ונוכל להפעיל מחתבי לחץ יעילים והתקשורת תתחיל להיות מעוניינת יותר בנושא. זו ההצעה שלי בעניין... בכל אופן באותו נושא אני חושב שעל הנושא של המיקוד יהיה קל לגייס אנשים לפעילות שלנו בנושא כי הרי הרבה תלמידים בעד הרעיון. אביב

danna8

New member
הצחקת אותי

מה אתה מתכנן לעשות עם 100 חתימות? לעלה ירוק היה יותר ממאה וזה לא ממש עזר להם

eviv

New member
אני אסביר לך אבל דרושה נק ראיה שונה

קודם כל אני לא מנסה להכניס איזה משהו פרובקטיבי כמו ליגליזציה של סמים קלים. אני בא ואומר תחזרו את המיקוד דבר שרוב אם לא כל התלמידים אומרים. דבר שני והמרכזי זה שאת צריכה להבין את נקודת הראות של עיתונאים: עיתונאים ובכלל אנשים רואים את הנוער בתור נוער המורדים שתקוע כל היום מול הטלויזיה או מול המחשב ועוסק בכל מיני דברים לאינטרסים שלו. צפיה בטלויזיה משחקי מחשב ללמוד וכיוצא מזה. כאשר רואים ש100 בני נוער או יותר כי זה לא בעיה חתמו על נייר שקורא להחזיר את המיקוד, ויש בני נוער שעומדים מול משרד החינוך וצועקים להחזיר את המיקוד, זה תופס ותופס חזק... לסיכום: 1. אין להשוות דבר זה לעצומה של עלה ירוק 2. נקודת המבט של מבוגרים ועיתונאים כפרט שונה מן התפישה שלך ושלי דבר היוצר התעניינות בנושא

danna8

New member
אני עדיין חושבת ש...

100 חתמות זה כלום אני יכולה להשיג 40 בערך בלי הרבה מאמץ. ואני לא חושבת שכל פעם שמישהו ישיג 100 חתימות למשהו שהוא מאמין בו זה יעזור. חוץ מזה- מה הבעיה של משרד החינוך עם המיקוד?

eviv

New member
זה גם יכול להיות 1000

ושוב לא מדובר רק ב100 חתימות מדובר לדוג' על לבוא יום אחד מול משרד החינוך בתל אביב לדוג' ללבוש מסיכה של שרת החינוך ושהדמות קושרת את הידיים של התלמידים ואז כל זה יכנס לתקשורת... כמובן זה יכול להיות 1000 ואם ברצונך לעזור את מוזמנת...

למעלה