גורי יהיה היום בתוכנית של גיל ריבה.

S™eX

New member
גורי יהיה היום בתוכנית של גיל ריבה.

והייתי בצילומים שוב.היה פשוט אדיר!!! צפו לתוכנית מדהימה
אה,וזו לא התוכנית האחרונה אלא תוכנית לפני האחרונה.

ליאור144

New member
ספרי חוויות איך היה שם ומה .ודרך אגב כנראה

הבנת אותי לא נכון כי אמרתי שבוע הבא תוכנית אחרונה לא מחר!!

S™eX

New member
כן,קראתי מהר

ולא שמתי לב שמדובר על שבוע הבא... העיקר שיש עוד תוכנית!

OOOO0

New member
מגניב!

נו, ספרי חוויות! זכורות לך בדיחות מצחיקות במיוחד? יצא לך לדבר עם מישהו מהם?

S™eX

New member
היה גאוני!

כל האייטמים היו ממש מצחיקים.חוץ מהקטע של כוכבי עספור שהיה מיותר לדעתי... אהבתי במיוחד את השיר של גורי(משהו שקשור לאירויזיון ולנטיות המיניות של מי שצופה בו) ואת הראיון עם השר ששכחתי את שמו. הצילומים נמשכו די הרבה זמן כי גורי (כרגיל) לא סתם את הפה ומורן אטיאס התעכבה אבל בזמן שחיכינו גורי וליאור דיברו עם הקהל (שי ואורנה ישבו שם ושתקו). גורי הרס אותנו מצחוק! הוא מאלתר מצוין.
שי אביבי לא הפסיק לעקוץ את שליין על זה שהוא הביא אותו ל"שבוע סוף החדש".
מצטערת שאני לא כל כך זוכרת את הבדיחות. בד"כ כבר שאני יוצאת מהצילומים אני שוכחת.
אולי אחרי שאני אצפה בתוכנית בטלוויזיה אני אזכר בקטעים שהיו וירדו בעריכה. ולא,לא דיברתי איתם.

OOOO0

New member
וואו, זה נשמע מעולה!

אני מקווה שישדרו את כל זה או שלפחות יעלו את זה למצונזרים (אני אופטימית מידי, אה?
) על מה גורי וליאור דיברו עם הקהל?

S™eX

New member
אממ

הם העלו מתנדב מהקהל לשיר שיר(איפה שגורי שר) בזמן שליאור ניגן בפסנתר. וקצת הסתלבטו עליו.
וגם גורי התחיל לעשות שטויות עם הפסנתר ושר כל מיני שירים מפגרים. הם דיברו(בעיקר גורי) על הבגרות במתמטיקה שפורסמה בפייסבוק ועוד דברים שאני לא ממש זוכרת, אני רק זוכרת שזה היה ממש מצחיק(כמו הופעת סטנד אפ מאולתרת כזאת).

OOOO0

New member
יו, ליאור ניגן בפסנתר?

איזה מגניב....
ועכשיו אחרי שראית את התוכנית, את נזכרת בדברים מצחיקים שלא שודרו?

ליאור144

New member
את לא זוכרת שבאחת התוכניות של ''הלילה'' הוא

גם ניגן בפסנתר?משום מה זכור לי משהו כזה מימי גרייניק רק ששם זה היה אורגן אבל זה אותו דבר לא?

OOOO0

New member
כן, אני זוכרת

אני יודעת שהוא יודע לנגן, הוא סיפר פעם שהכריחו אותו ללמוד כשהוא היה ילד...
אבל לא חשבתי שהוא עושה את זה בחימום....זה מגניב ומרגש לשמוע.

S™eX

New member
אני זוכרת קטע אחד...

היה קטע כשהם דיברו על האירוויזיון שהלך כך: אורנה: באמצע ההופעה של המועמד שייצג את ספרד שמאוד דומה לשליין,עלה לבמה מישהו מהקהל וגנב לו את אור הזרקורים. גורי מה עשית שם?. שליין: אבל בסופו של דבר אני הוא זה שיושב פה(כיסא המנחה). היה גם קטע בראיון עם השר: שר:עוד לא נגמר? כמה בדיחות יש לך? (לגורי). שליין:אתה מבין מה אנחנו צריכים לסבול כל שבוע. היו גם קטעים מצחיקים עם גורי ומורן אטיאס שאני לא זוכרת במדיוק.

S™eX

New member
אגב,ראיתם את האירוויזיון?

הנציג הספרדי באמת דומה לו.

ליאור144

New member
אם זה מעניין אתכם הנה הראיון המלא עם גורי אצל

גיל ריבה זה עלה לאתר :} כנסו .

S™eX

New member
../images/Emo51.gif

הראיון היה ממש מעניין! גורי אדם מיוחד ומקסים... ומי היה מאמין שגורי היה נער בעייתי ואגרסיבי שמסתובב ברחוב עם סכינים.

S™eX

New member
אה,ואם זה מעניין אתכם

גורי אכן זכה ב"פוקר עם כוכבים".

OOOO0

New member
../images/Emo6.gifכן

היה ראיון מצוין. גיל הוא מנחה מצוין וגורי היה ממש אחלה וגם אמר הרבה דברים אני יכולה להזדהות איתם....כנראה כאלה הם אנחנו ילידי ה-18.9, מורכבים, מבולבלים, רגישים ורק רוצים שיאהבו אותנו....
ותודה על העדכון לגבי הפוקר כוכבים, תיארתי לעצמי שהוא ייקח.

S™eX

New member
גם אני הזדהתי עם הרבה דברים שהוא אמר

חבל שהראיון היה קצר כל כך.
בקשר לפוקר,זה לא היה כזה ברור,אפרת אברמוב הובילה בהרבה כל המשחק וגם העיפה את רוב המתמודדים וגורי כמעט יצא מהמשחק ארבע פעמים! ורק בסוף כשהם שיחקו אחד על אחד היה מהפך. יש לו סגנון משחק כזה של הפעלת לחץ פסיכולוגי על המתמודד. הפרשן אמר שהוא מזכיר לו את החוקר מ"חטופים".

למעלה