גוןדו........

סיון...

New member
גוןדו........

אין לי ICQ אבל אני מחכה לשמוע פה על התפקיד.... תודה.... סיון...

גוןדו

New member
טוב

נתחיל מהדברים הגרועים: מצ``ח זה יחידה אשר שייכת לחיל המשטרה הצבאית, שזה אחד החילות היותר מחורבנים בצבא גם בגלל המשמעת הקשה יחסית וגם בגלל שנאת החיילים שתמיד יקראו לך מניאקית ויסכלו עליך כאילו את שטן. אבל עדיין מצ``ח היא אי בתוך החיל הזה והוא נחשב ליחידת העילית של החייל, יחידה חצי אוטונומית מאוד תפסנים שם. החבר`ה שם מאוד איכותיים בגלל התפקיד הרגיש שמצריך חוכמה ואיזון. קורס מצ``ח הוא אחד הקורסים הכי מעניינים בצבא. זאת בגלל שחוקר צבאי זה תפקיד עם אחריות מאוד גדולה החקירות שאת עושה עמדות אחרי זה למבחן בית המשפט ועורכי דין ינסו לקעקע את המסקנת שלך. לכן בקורס מלמדים עורכי דין ממש מבוא למשפטים כולל כל החוקים הצבאיים, מלמדים איך אוספים ראיות איך חוקרים אנשים ועל איסוף המודיעין. לאחר הקורס את הופכת לחוקרת מתחילה, היופי במצ``ח שכל חייל הוא יחידה אחת עצמאית את תקבלי תיקים שאת לבד תהיי אחראית עליך ושאותם תחקרי. חוקר ממוצע מטפל בכ- 8 תיקים במקביל. תיקי חקירה יכולים לעסוק במגון עבירות: החל מחייל שחשוד בשימוש בסמים, דרך גניבות כרטיסי אשראי ואפילו אונס והתאבדויות. במסגרת התפקיד את לבד מחליטה איזה פעולות לעשות בתיק (לדוגמא לחקור חברים של החיילף לערוך חיפוש בבית החייל, ועוד) יש בתפקיד המון שימוש בשכל ממש דברים בלשיים. יש גם רגעים מאוד לא קלים בתפקיד לדוגמא לחקור חייל שהשתמש בסמים שאת מרחמת עליו ולדעת שההודאה בעבירה שאת מוציאה ממנ תדפוק אותו והוא ישב בכלא. או תיקים משעממים של גרעונות בשק``ם וכל מיני שטויות. בכל מקרה תפקיד של חוקר זה לא זולה. זה עבודה מאוד קשה ותובענית. לפעמים לא מקבלים על זה מספיק קרדיט ויש בסיסים שממש קשה לשרת בהם. ספרי לי עוד על הכיוון שלך בצבא- מא את רוצה לעשות והאופי שלך ואני אגיד לך אם זה מתאים לך בכלל

למעלה