גולשת חדשה

גולשת15

New member
גולשת חדשה

אני חדשה בפורום ורציתי לשאול עברתי ניתוח טבעת אצל ד"ר סוסמליאן בקפלן וירדתי רק 6 ק"ג בחודש וחצי האם זה רגיל?

קובי d1

New member
שלום לגולשת

זה דבר רגיל ירידה של 6 קילו בחודש וחצי אני מכיר הרבה מקרים של ירידה איטית בחודשים הראשונים כייון שהטבעת פתוחה לגמרי ברגע שיסגרו יותר תרגישי הגבלה חזקה והמשקל ירד בהצלחה קובי

אופירA

New member
מנהל
שלום לגולשת

הבנתי מהודעותייך שהירידה שלך אינה נחשבת בעינייך מספקת, ואת ציפית לירידה מהירה יותר. אז השאלה שלי היא: למה? למה ציפית לירידה ענקית בחודש וחצי? האם ירידה של 4 ק"ג בחודש אינה יפה בעינייך? באיזה קצב את רוצה לרדת? האם את מבינה את המחיר הבריאותי היקר שיש לירידה בקצב מהיר ותלול? האם עלית את משקל היתר שלך בתקופה קצרה של כמה חודשים, או שזה נמשך שנים רבות? למה את מצפה לרדת את כל משקל היתר שלך בחצי שנה? הכי בריא לעשות זאת במהלך שנתיים ויותר, ולא פחות. אני ממליצה לך ולכל מנותח - לעולם לא לעשות חשבון נפש אחרי חודש וחצי. לעשות סיכום ביניים אחרי חצי שנה, ואח"כ אחרי שנה. לא בטווחים קטנים כאלה. זה לא הגיוני בכלל. בניתוח טבעת, כידוע לך, סוגרים את הטבעת בצורה הדרגתית, הנמשכת לאורך כמה חודשים. את בתחילת הדרך, הגוף שלך רק התרגל לטבעת, ואולי עברת סגירה אחת ויחידה, שעדיין לא מגבילה אותך באכילה כמו ההגבלה שתגיע בהמשך. כשתגיעי להגבלה האמיתית שלך - אז תתחילי לעשות חשבונות נפש.

למעלה