גולשים משתפים ומתייעצים

actress22

New member
דובי

הגעתי להודעה שלך דרך בדף הראשי של תפוז. אני חייבת לציין שאני מוקסמת. אני מכירה את התחושה של הירידה, הורדתי בעצמי 43 קילו, כך שאני יודעת מה זה ואיך זה, כמה זה קשה, אבל גם כמה זה שווה את הכל אחר כך. אז רק רציתי להגיד כל הכבוד, באמת כל הכבוד, אני חושבת שאתה יכול לראות בעצמך כסימן לאחרים, אתה יכול להיות גאה מאוד בעצמך ואני בטוחה שהרבה אחרים ירצו את עזרתך. מאחלת לך להמשיך להנות מההצלחה הזו, היא שלך והיא החשובה מכולן. שיהיה לך שבוע מקסים מלכי

liat1953

New member
הגעתי לסיפורך מהדף הראשי של ../images/Emo43.gif

אני חייבת לציין שאתה כותב מקסים והצלחתך היא נפלאה ומרתקת. כל הכבוד על ההתמדה והדבקות עם עבודה קשה ביותר למרות המהמורות שבדרך,לא נטשת והמשכת.כמי שחוותה לא מעט דיאטות ירידות ועליות יודעת היטב עד כמה מאמץ כרוך במשימה שכזו. איחולי לך שתהנה ותהיה מאושר בחייך ותשמור לעד על ההישג המדהים שלך.

ahuvaw

New member
שמת לך איך כל אנשי הספינינג עברו

פורום? איזה כיף קצת לגוון ולראות משהו אחר חוץ מ-ס-פ-י-נ-י-נ-ג השרוטים עברו פורום. מעניין מתי חליל יגיע לכאן?

וטוב שכך...

שיתאוררו קצת... שיראו עולם... כמה כבר אפשר לשבת בחדר חשוך עם אורות צבעוניים ומוסיקה מחרישת אוזנים.. כזו.. אונצה אונצה אונצה אונצה פום ופום פום..... מסתבר שהרבה

אביטל25

New member
חתיכת סיפור הבאת../images/Emo8.gif

לא סתם, פשוט מדהים , הסיפור והכתיבה, בן אדם חדש! מאחלת רק הצלחה, פשוט דוגמא לאנשים הלאה!

גולשים משתפים ומתייעצים

להזכירכם- העצות שניתנות כאן אינן מקצועיות ורצוי להתייעץ עם גורמים מוסמכים יותר.

למעלה