גולשים משתפים ומתייעצים

hilalev

New member
וואו איזה סיפור מדהים !

כל הכבוד לך !!!!! אני מאוד שמחה בשבילך על החיים החדשים שלך ועל זה שאתה יודע להעריך את החיים הטובים והבריאים ! מאחלת לך שתמצא אהבה אמיתית ושתמשיך כך בדרך הנכונה והטובה!

tutsade

New member
כל הכבוד!!!

מאוד חשוב שאנשים כמוך ירשמו את הסיפור שלהם, זה נותן תקווה וכוח לאחרים שצריכים את זה. אני מקווה שתמשיך במה שאתה עושה, אני בטוחה שתמצא את האהבה שלך בקרוב... תמשיך... אל תפסיק לעשות ספורט, זה עושה לך טוב וגרם לך להרגיש טוב וזה חשוב...

צפונית39

New member
../images/Emo140.gifכל הכבוד

בתור אחת ש"טוחנת" קילומטרז' בהליכה (בערך 30 ק"מ בשבוע) אני מעריצה את היכולת וההתמדה שלך. איזה כייף להתמכר לדברים שעושים לנו טוב, נכון? כל הכבוד!

וואללה ?? את כפר סבאית?

גם אני כפר סבאי לשעבר
איפה מתאמנת?

Tami661

New member
רק היום יש לך המון מרץ תגיד?../images/Emo8.gif

אולי תיתן לחברים שלך כאן הזדמנות לטעום מהמרץ שלך על האופניים?
מדהים לקרוא את הסיפור שאף פעם לא סיפרת לנו... כל הכבוד

תמי מה דעתך ש...

...נארגן פה לכולם איזה שיעור היכרות עם עולם הספינינג?! אני אדריך, ואת תהייה אחראית על המאגיה הכתומה שגורמת לאנשים להתמכר לספורט הזה

Tami661

New member
../images/Emo24.gifבכיף גדול! נסגור על מקום

ויום... המאגיה הכתומה עלי
מדריך כבר יש... ויאללה... זה יהיה הכר לסיפורים שיסופרו כאן בעוד שנה

דבשי אחשלי.... ../images/Emo24.gif

מרשים מאוד מרשים! בתור אחת שהורידה 50 ק"ג בעצמה באמצעות הספורט והספינינג בפרט, יודעת בהחלט על מה אתה מדבר
הדרך לא היתה ולא תהיה קלה, אתה ממשיך להילחם כל יום, אבל התמורה כל כך שווה

דרז

New member
כל הכבוד!!! אך לא הבנתי

מה זה ספינינג ?? איזה ספורט זה?

ספינינג.....

ראה התמונה השלישית והרביעית ברצף... זוהי רכיבה מודרכת על אופני סטודיו.. רכיבה אינטנסיבית למשך של כשעה לערך , או יותר. נחשב לספורט בעל השפעת נזק מטלטלות יחסית נמוך ואם עושים ספינינג במידה שקולה הוא גם מועיל מאוד להשגת גירעון קלורי נאה וגם לפיתוח סיבולת לב ריאה טובים. הספורט הזה כיוון שנעשה בקבוצה וכיוון שמלווה עם מוסיקה מניעה ומוטיבציונית נחשב לספורט ממכר ופופולארי, מה שכן, על אף שהרכיבה היא בקבוצה, אתה הוא למעשה זה אשר שולט על העומס וההתנגדות האישית שלך, ולכן אתה באופן אישי לחלוטין יכול לקבוע לעצמיך את רמת האימון ועצימותו. אני כבר עושה 3 שנים ספינינג ופשוט לא עובר לי החשק... אני מכוררררר
תרופה להתמכרות, היא התמכרות מסוג אחר... ואני מכור עכשיו פעמיים, גם לספינינג, וגם לפורום ספינינג בתפוז. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1378

ahuvaw

New member
ספינינג זה ספורט ממכר כמו...

אלכוהול, כמו סמים כמו אוכל. כנסו לגלריה של הפורום ותתרשמו מה עושים אצלנו במפגשי הפורום. רצ"ב לינק. ואגב, ספינינג עוזר להרזות יחד עם תזונה נכונה ומבוקרת ואימוני משקולות.

maera1978

New member
כל הכבוד לך על ההתמדה שלך ועל ההצלח

אני בחורה ששקלתי 145 קילו ירדתי 13 קילו במסגרת תוכנית טלויזיה אצל דודו טופז הקושי הכי גדול שלי בדיאטות זאת ההתמדה אני נתקעתי ואפילו עליתי 4 קילו אני נורא רוצה לחזור לעצמי ונורא קשה לי לקום מהנפילה אני מאוד ממורמרת על כך.

כל הכבוד לך

ניראה לי יותר מאוזן מהדיאטה שבתוכנית מקווה שמשיך לשמור על השגייך

eynav br

New member
כל הכבוד!!

אני מכירה אותך מפורום ספינינג(eynav16) בעיקר קוראת.. גם אני התחלתי לא מזמן את ההתמכרות לספינינג...ולאט לאט זה מתחיל להשפיעה..טוב זה לא תלוי רק בספורט, צריך לאכול בהתאם...

ahuvaw

New member
אמירררררררררררר

אמנם שמעתי את הסיפור הנ"ל ממך בעבר פנים מול פנים, אבל כתוב זה מנוסח אחרת והרבה יותר מרגש. כל הכבוד ויש הרבה כבוד ובהצלחה בהמשך עם הקילוגרמים האחרונים שנשארו וכבר אמרתי לך פעם הורדתי בדיוק אותי...
... אתה

אהובהההההההה

כבר אמרתי לך היום שאני מת עלייך? ותודה רבה על הפרגון האדיר

למעלה