גוגל הוריד לי את האתר!

גוגל הוריד לי את האתר!

אתמול גוגל הוריד לי שני אתרים שהובילו במנוע החיפוש, היו ראשונים. בטענה שהיה בהם הרבה מילות ספאם. הם שלחו לי מייל שההורדה היא לתקופה של חודש כדי להסדיר אתה האתרים, ולנקות אותם ממילות ספאם. אני פניתי לבחור שבנה לי את האתר וקידם אותו: הוא טוען שהאתרים נקיים ממילות ספאם. אני שלחתי מייל לגוגל בטענה שהם טעו ואף הלכתי למשרד הראשי שלהם ברחוב דרך מנחם בגין 23 ( ביניין רובינשטיין ) קומה 26 בפגישה אצלם הם טענו שאין אצלם שרות לקוחות,ביגלל שהשרות הוא חינמי, ולכן אין בכוחם לעזור לי. האים יש טעם ליפנות למישרדים שלהם בחיפה במת"מ? האלם יש אפשרות ליפתור את העונש בדרך אחרת? בכבוד רב, שמוליק פיקסמן

danielee

New member
תשמע, הייתי

צוחק, אבל אני יודע שאתה במצב לא נעים. דבר ראשון, אל תעשה צחוק מעצמך ותלך למשרדים של גוגל לקבל שירות לקוחות. דבר שני אכן בצדק הם פונים אליך. יש עשרות חזרות של מילות מפתח וכפילויות אשר משפיעים על מנוע החיפוש בסריקה. השתמשת בהגזמה בתג מילות המפתח והנה: הלוואות,הלוואה,לכל,מטרה,הלוואה מיידית,הלוואות מיידיות,הלוואות,שוק,אפור,הלוואות,חוץ,בנקאיות,הלוואה vkuutu,.vkuutv/,fix man ,הלוואות,ללא,ערבים,הלוואות,הלוואה,לכל,מטרה,הלוואה מיידית,הלוואות מיידיות,הלוואות,שוק,אפור,הלוואות,חוץ,בנקאיות,הלוואה,fix man ,הלוואות,ללא,ערבים,הלוואות,הלוואה,לכל,מטרה,הלוואה מיידית,הלוואות מיידיות,הלוואות,שוק,אפור,הלוואות,חוץ,בנקאיות,הלוואה,fix man ,הלוואות,ללא,ערבים,הלוואות,הלוואה,לכל,מטרה,הלוואה מיידית,הלוואות מיידיות,הלוואות,שוק,אפור,הלוואות,חוץ,בנקאיות,הלוואה,fix man למי שלא טרח להיכנס לאתר. בכל מקרה חזרה כזאת פוסלת אותך במקום בלי לחשוב פעמים. אני מציע לך שתיקח מישהו מקצועי מהמקדם שלך ותגיד לו שיעבור על האתר בדחיפות זה במידה ואתה לא רוצה לרדת לנצח מתוצאות החיפוש. קח מישהו מקצועי, תשלם לו מה שצריך ותן לו לסדר את התקלה לפני שיהיה מאוחר. אל תשחק איתם - הם צודקים פה. ודרך אגב לבחור שבנה וקידם לך את האתר, מדובר בחאפר על רמה ככל הנראה, שאין לו מושג בקידום אתרים. זו תוצאה קלאסית לדברים שיכולים לקרות כתוצאה מחוסר ידע בקידום אתרים.

אני66

New member
חאפר זה לא מילה

שים לב לכמה נתונים המילה הלוואות מופיעה בדף שלך 126 פעם שהם 7% מסך המילים המילה הלוואה מופיעה קצת פחות 101 פעמים שהם 6% מסך המילים. הסיבה שנמחקו האתרים בוא נאמר שזה על גבול הקידום האפור, אך זהו בהחלט זיבול. במקום לקדם את אתר ע"י אופטימיזציה לתוכן משולבת בבניית מערך קישורים הלכו על הדרך הקלה שהיא זיבול היסטרי. אני יכול להציע מה שקודמי הציע פנה למישהו שמבין מה הוא עושה, תתקן את הטעויות באתר לפני שיעבור החודש ואז יהיה ניתן להחזיר את האתרים למקומם, אומנם זה יעלה יותר אבל זה בטוח יהיה מקצועי יותר בהצלחה

בקשר לחאפר...

אני בכלל לא בטוח שזה חאפר שהעבודה שלו נובעת מחוסר ידע. יכול להיות שהוא בחר בדרך הקלה כדי להראות תוצאות כמה שיותר מהר, ומה שיקרה אחר-כך כבר לא בעייה שלו. הנה, תראה איך תיכף הבאתי אותך למקומות הראשונים בגוגל, עכשיו בבקשה תשלם לי הרבה כסף ואולי גם תמליץ לחברים שלך כי אני מביא תוצאות, עובדה. אין לי הוכחה כמובן, סתם השערה.

אופיר @

New member
עדיין זה לא טוב

שים לב שהתמונות מכילות ALT שמכיל טקסט גדול במיוחד וכתוב רע מאוד באופן שהופך את זה לספאם באופן חד משמעי. בהצלחה אופיר

adgr

New member
כל הדרכים מובילות לרומא ?!

את מי אתה מנסה להטעות ? תחליט מהו הנושא והתוכן של הדף המקבל לא מעט קישורים וכל פעם במילים אחרות של קישור. http://fix-man.co.il/66745/צור-קשר קרא לילד בשמו.

B e i n g

New member
מעבר לכל הברים הנכונים שכבר כתבו פה

יש לך שם הרבה שגיאות ולידציית קוד באתר. בנסוף, תגית ה-keywords - מעבר לזה שהיא מופיעה פעמיים - היא גם אינה תקנית בצורת הכתיבה. ובנוסף לזה שתיקח לך מישהו רציני שיודע לעשות עבודה טובה, כדאי לך גם לחשוב איך לטפל ב"מקדם" הקודם...

למעלה