גובה DR

hananz

New member
גובה DR

מהו הגובה שרצוי להיות כדי לעלות על DR350 ולהגיע לאדמה עם שתי רגליים???

R750-Girl

New member
להקפצה...

דרוש תוכן

Miss Mor

New member
גובה היצרן בלי הנמכה הוא 890 מ"מ

וניתן להנמיכו עוד. הוא כמובן יורד עוד כאשר את יושבת עליו וזה בהתאם למשקל הגוף. בהצלחה Miss Mor

אוווווו האם מיס מור הושיבה את עכוזה

הענוג על חגב בעברה ? אכן אחראית הימים קולרגול ( שוכח לפעמים את שליחותו כמטיף וכומר )

גבגמור

New member
גובה ? וכח

אז פעם ראשונה בפורום אבל תשובה רצינית (למרות חוסר הרצינות כאן) בשביל להיות עם 2 רגליים על הקרקע צריך להיות מטר שבעים פלוס מינוס וכאן נכנסים מס גורמים: כמה אתה\את שוקל\ת כמה האופנוע מוקשח (קפיצים בולמים) איזה צמיגים (חתך - קוביות - כביש) כל אלה יזיזו במס ס"מ לכאן ולכאן השאלה החשובה היא כמה מנוסה הרוכב כי בהחלט רגל אחת מספיקה יעיד חברי שעם ה מטר שישים שלו עולה על האופנוע בקפיצה ועוצר ע"י מדרכות בתקווה שעזרתי גידי

Miss Mor

New member
קולרגול, אני מתפלאה שאתה לא יודע ../images/Emo12.gif

בטח חגב, ורק חגב! וכמובן שגם ענוג...
בעברי רכבתי על XT600 ועכשיו ננעלתי על DR RSE650 אני עדיין לא בטוחה, רק חוקרת ומגששת... יש לך המלצות?

זאביקDR

New member
אני מכיר מישהו שרוכב על DR350

והוא גובה 170 בערך כאשר האופנוע סידרתי אפשר להנמיך את האופנוע ע"י הקטנת הגלגל האחורי מ18 ל17 (מוריד חצי אינץ = 1.25 ס"מ) וישנה גם אפשרות להנמיך את הבולם בס"מ או שניים מקווה שעזרתי זאביק

hananz

New member
תודה

לכככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ ווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו ללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

למעלה