גואל-אתה פשוט מגעיל בהתנהגותך.הצביעות ניגרת מ

הצופה777

New member
גואל-אתה פשוט מגעיל בהתנהגותך.הצביעות ניגרת מ

פניך. התייחסת בניבזות לאלירז ועכשיו גדודים צובאים את בית האח כדי להוציא את אלירז מהדכדכוך הלא הוגן אליו נקלע. אתה מבין שלגמר צריך להגיע ללא "חברים" אז אתה חובר לפותנה (שתכף ארחיב עליה) כדי לקיים את ה"הפרד ומשול". אין בך טיפת לויאליות ועכשיו אני מקבלת בהבנה את הדריסה הגסה והברוטאלית של סער. אלירז היה היחיד שתמך בך ונכנס בסער כי נפדע עמוקות בשמך ואתה, כיצד אתה גומל לו? באמרות כנף מחרפנות: "אני לא מבין אותך" או "למה אתה מתכוון" או "מי, אלין?" העונש לא יתאחר להגיע. לאנשים כמוך שמשחקים משחק מטונף וצבוע אין מקום בפסגה. נראה לי שהשהוע לא תועמד להדחה, אך אחכה בסבלנות לשבוע הבא ואולי לעוד שבועיים אז כולם יועמדו להדחה. כן, אני כועסת על הסצנה היום!!! ואת, פותנה, הייתכן שאלין צדקה? ושרה? ועדנה? בס"ה את חביבה, אך השתלטנות מעבירה אותך על דעתך. כשאמרת בזמנו לגואל: "לא נראה לי שאלירז יגיע לגמר" מה שבעצם עשית זה תאום הדחה. רמזת לגואל שצריך בשלב מסויים להצביע נגד אלירז כי הוא חזק ואוהבים אותו בחוץ. שרה קלטה את השתלטנות, עדנה כנ"ל. אני זוכרת את ההתנפלות שלך במטבח, כאילו מדובר בביתך שלך. זה היה לא פרופורציונאלי ומגוחך. אבל את הפידבק מעדנה-קיבלת גם קיבלת. ואלין? אלין ה"ילדה". אלין הנהדרת שקלטה טיפין טיפין כל אחד, קלטה גם את האי שקט שלך ואת, לא סלחת והענשת בדרכך. נוגעת לא נוגעת. בין רצינית למצחקקת. חביבתי, זה לא עובד ככה. עלו גם עלייך. זהו, אלירז, חזק ואמץ, אתה 10 ואנו גאים בך. אל תיפול רוחך! היזהר מנחשים וחייך, כי אתה בעצם בסדר והסביבה שלך-לא כל כך בלשון המעטה. בהצלחה!!!

למעלה