ג'גלינג ויום הזכרון

agamrafa

New member
ג'גלינג ויום הזכרון

אהלן חברים, ה-24 שעות האחרונות היו קשות ביותר עבורי. טקס יום הזכרון ביחידה שלי, ערב שירה בציבור שביה"ס שלי מארגן בערב יום הזכרון וטקס יום הזכרון. כל אחד מהם בנפרד הוקדש לאדם אחר יקר לי שאבד במערכות ישראל. הדבר השני שמשותף לשלושתם זה ש"צחקו" עליי שאולי שנה הבאה אני אעלה עם קטע ג'גלינג. אז ברצינות, כמו שירים, האם ניתן לייצר קטע ג'גלינג עם אופי של זכרון?

אהד מ

New member
כל הכדורים נופלים

אולי קטע נפילות לזכר הנופלים אולי קטע קומבאט MAKE COMBAT NOT WAR ואולי לא ישנה קונטאציה בין ג'אגלינג לדברים שמחים כמובן שאפשר להתאמץ ולנסות לשנות אותה אבל למה , אולי טוב שכך יש קטע אקרובטיקה חזק של אמן צרפתי המופיע עם דמות של יוגי בריקוד בוטו שיכול להתאים לימי שכחה וגם לימי זיכרון

Aiyegbeni

New member
אני חושב שבהחלט כן

כמו שיש ריקודים/שירים/ציורים או כל דבר אמנותי אחר שהוא יכול להיות שמח או עצוב. רק בקטע עצוב (וגם בשמח אבל בעצוב אולי עוד יותר) אני חושב שכדאי לא להפיל יותר מדי.. סתם כי זה אולי לצופים מהצד יראה כלא מקצועי ולא מכובד (כי בקטעים עצובים יש יותר קטע של כבוד כזה).... נראה לי.......

דארא

New member
ג'אגלינג עצוב

אני מסכים עם אורי, יש הרבה ריקודים עצובים ואני חושב שאפשר להיתיעץ עם כראוגרף להראות לו מה אתה יודע לעשות בג'אגלינג והוא יוכל לבנות קטע עצוב. אצלנו במושב אחד הקטעים בכל יום זכרון הוא קטע מחול ומבצעות את הקטע רקדניות טובות והתוצאה מאד מרשימה ומכובדת.

תמירK

New member
זה אפשרי, ויפה לך על המחשבה

כמו שבשירת שיר עצוב הדגש הוא על המילים והביצוע מעצים את המילים ולא מוחאים כפיים בגלל שקולו של האומן הזמר עורר התפעלות, כך גם אפשרי לכאורה אם תצליח לחבר בין קטע מוזיקה רלוונטי באופן שהלהטוטים יעצימו את הרגש וההשתתפות באבל. צריך לנסות ולראות, בהצלחה

yabash

New member
מן הסתם -

זה יהיה קטע יותר איטי ודרמטי, ולא פסינג עשרה קלאבים...

למעלה