גבר שמתחזה לאישה

BlogTV Police39

New member
גבר שמתחזה לאישה

ישנו בבלוג טיוי בחור שמתחזה לאישה עד כאן.לגטימי אולם הענין הוא שהו מזמין גברים (קטינים בעיקר) לבוא ל"אולפן" האם אין כאן עבירה פלילית ואם אין -האם אין הוא מהווה סכנה-ותפוז לא צריכים להתערב בתוכן? אני יודע שהגבול הוא אפור אבל האם אין צורך "ללטש" את הגבול במעט ?

BlogTV Police35

New member
זה מזכיר לי...

לא מזמן קיבלתי תלונה על בחורה שמצטלמת בצורה לא נאותה בשעות היום. כשנכנסתי לחדר, ראיתי חזה *ענק* מול המצלמה (הבחורה היתה לבושה בחולצה, אבל המצלמה היתה מכוונת לחזה, ולא השאירה הרבה מקום לדמיון). פניתי אליה בפרטי, וביקשתי ממנה לשנות זווית צילום, והיא נענתה. עד כאן הכל טוב ויפה. בשלב זה החלטתי לצאת מחדר השיחות, אך עדיין לצפות בוידאו כדי לוודא שהזווית לא חוזרת לאחר יציאתי. ואז קרה דבר מדהים. הבחורה הכניסה יד מתחת לחולצה, ושלפה שני בלונים עם סמיליס מחייכים (למי שלא הבין, זה היה בעצם בחור). אני נקרעתי מצחוק, וחזרתי לסיור השגרתי עם קופסת הדאונטס שלי.

BlogTV Police18

New member
חחחחחחחחחחחחחח ענק

באמת יש קטעים הורסים- כל פעם שאני נכנס לבלוגים אני נקרע מצחוק מאנשים בצאט הישן למשל היה ניק אחד בשם "זין דק בחור רקתומך" או- כוס במצלמה אחד שם כוס אשכרה כוס במצלמה או זין במצלה אותו אחד שם את האות זין במצלמה יש יאמבה דברים שקורעים מצחוק

למעלה