גברים,

גברים,

תעשו טובה לעצמכם, ואל תתבזו בנסיון להרים את קרנכם על ידי השפלת המין השני.. להיות גבר זה בזכות הגבריות שלנו, המעשים שלנו, ולא ע"י דריכה על נשים והמעטה בערכם... תחשבו לבד מה זה אומר עליכם כשאתם קופצים בכל הזדמנות להדגיש כמה אתם טובים ומושלמים לעומת הנשים... וד"ל.. וכן, אני גם גבר...

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

יאפ יאפ! זה תקף בכל נושא...השפלת הצד השני לא תגרום לערככם לעלות! זה רק מעורר רחמים..
רגליכם האחוריות לא כואבות לכם???

חחח . . .

אז אתה בא עכשיו להתעווז‏ עלינו עם פסיכולוגיה הפוכה כדי להיות חביב הבנות ולהראות טוב בעיניהן‏?‏! ‏זה בסדר, אנחנו כבר יודעים לבד ובאופן טוב מאוד שצריך לכבד את הבחורה ולהתייחס אליה בחיבה ובלבביות ולהרים את קרנה בעינינו וכו‏`‏ וכו‏`‏ שתרגיש מלכה ומי שלא מתנהג כך ומשפיל אותה בניסיון להרגיש `גבר‏`‏ אז זה ברור לכולנו שהוא לא יותר סתם אידיוט מאשר גבר, זה בסדר, לא חידשת כלום‏, אבל סחתין על המקוריות. לייק‏!‏ ;-‏)‏

שים לב.. זה עבד עליהם.

איך הולך המשפט הזה. "בנים נולדו לשקר, בנות נולדו כדי להאמין להם" בצחוק.. (אל תצלבו אותי עכשיו)

שםאנילא

New member
אתה גבר כי נולדת כך ואותו הדבר האישה...ויש ל

להם בלית ברירה חלוקת תפקידים כאן בעולם ולא סתם היא אומרת בברכה בבוקר שעשאני כרצונו...יש לה תפקיד בדיוק כמו שלי יש תפקיד ושוב...זה עדיין לא אומר שאזרוק עליה את מה שהיא צריכה לעשות ולא אעזור לה גם בתפקידים שלה... ואותו דבר אני יש לי תפקיד ואחד מהם זה להרוג גוקים ולתפוס עכברים בבית ולא אבקש ממנה לעשות זאת כמו שמובן מאליו שזה התפקיד הבכיר שלי...

שםאנילא

New member
אל תדאגי אני ב"ה עושה הכל בבית...איני בוחל בש

בשום מעשה בבית ובמיוחד במטבח... יותר חשוב לי איזה אשה תהיה לי בבית

TipToli

New member
אתה..

אתה לא סתם גבר...‏ אתה גבר שבגברים....‏ בחור שככה מדבר אחרים צריכים ללמוד ממנו...

למעלה