גברים: מה דעתכם על הטיפ של וודי אלן

אסקורט

New member
גברים: מה דעתכם על הטיפ של וודי אלן

"כשאת רוצה למשוך את תשומת לבו של החבר שלך, לבשי חלוק שחור ארוך עם הרבה כפתורים. נכון, זה לא נוח, אבל זה יגרום לך להראות כמו השלט רחוק שלו"(וודי אלן) האמנם זאת הדרך המומלצת למשוך את תשומת ליבכם? האם ישנן דרכים נוספות??

בודאי

אם נמאס לך מהחלוק השחור המכופתר והמסורבל ההוא, פנקי את עצמך בפריט חדש למלתחה שמלה ירוקה כהה עם צואר בקבוק - הדביקי על עצמך תווית של הינקן או כל בירה מועדפת אחרת - אם תצליחי להיראות כמו בקבוק הבירה החביב על חברך, זכית בתשומת ליבו המלבבת של הגבר המודרני שלך !!!

אלמרה

New member
טוב אז תגובתי היא....

אני מעדיף את הבירה שלי בגביע של ליטר (מי היה ב"אוקטובר פסט" במינכן?) ואת השלט שלי כבר לא ראיתי מזמן.......

אלמרה

New member
חחח. תתפלאי אבל הבירה במקרר שלי

כבר מתה שמישהו ישתה אותה... אני לא צרכן גדול. אני לא נשוי ובאמת אולי מישהו ראה א תהשלט שלי.. רק רוצה לשמוע חדשות...

אלמרה

New member
../images/Emo25.gifאסקורט! איזה רעיון נפלא|חיבו

מציע לחברים וגם לחברות להגיב ומצידי שכל אחד יוסיף איזה ציטוט חכם (רלוונטי כמה שניתן).

qt1

New member
אני לא רוצה להראות כמו שלט רחוק

של אף אחד... כדי למשוך את ת.ליבו של החבר בטח לא חלוק שחור ארוך עם הרבה כפתורים, אם כבר אז אני אזום ערב של שנינו בחוף הים, שמיכה, סלסלה מלאה בדברים טעימים, מוסיקת רקע שקטה מתנגנת ונשב ונדבר לנו על החיים , אני מספיק מושכת תשומת לב גם בלי שמלות , צריך רק ללמוד להקשיב לזולת- אני לו והוא לי לצורך העניין... לא הכל סקס בחיים רבותי , או טלוויזיה...

למעלה