גברים חצופים בתאילנד...

אושי 6

New member
גברים חצופים בתאילנד...

סיטואצייה במועדון מכובד בתאילנד... לאחר היכרות בת חצי שעה עם בחור נאור ומשכיל (כך חשבתי) נשאלתי שאלה דיי מביכה וחצופה האם אני "בחורה עובדת" או במילים אחרות כמה אני גובה ללילה???!!! ( כמובן שהוא יודע שאני לא תאילנדית) וכששאלתי את הבחור איך ולמה הוא הגיע למסקנה שאני במקצוע ... הוא אמר לי באותה חוצפה ואני מצטטת " פשוט אני רואה אותך די הרבה פה וידוע שכולן בתאילנד הן בחורות עובדות אז אני פשוט רוצה לבדוק אם את גם אחת מהן , אף פעם אי אפשר לדעת הן רמאיות ונפלתי בפח כמה פעמים" לא יודעת מה עיצבן אותי יותר זה שהוא חשב שאני --ביפ-- או זה שאם אני בחורה שיוצאת כמה פעמים בשבוע לאותו הבר זה אומר שאני עובדת.... אולי בפעם הבאה שאני יראה אותו אני ישאל אותו כמה הוא גובה ללילה ...אחריי הכל גם הוא מבלה שם די הרבה

Benkok

New member
את טועה טעות מרה...

זה לא גברים חצופים...זה גברים טיפשים... על שאלה כל כך חצופה הדרך היחידה לענות היא: I'll take the same rate as your mother...

אושי 6

New member
כמובן שהכל יחסית אחריי הכל...

אני בבנגקוק תאילנד עיר החטאים... אבל אם אתה מפה אז אולי שמעת על מועדון שנקרא ספסו במלון הייאט וכן נראה לי שהוא די מכובד למרות שגם שם יש בחורות שעובדות אבל אין את התיירים החצופים שמרשים לעצמם הכל!!!

Benkok

New member
ספאסו?? מכובד??

אמנם מדובר במלון מאוד מאוד מכובד...אבל המועדון עצמו הוא בסך הכל בחורות של הNANA שלבושות יותר יפה ועולות יותר כסף... אם במועדונים נורמליים חשקה נפשך, שימי פעמייך לאיזור סוי 63 (סנטיקה, פיאנו בר וכו') או אפילו למקומות הגדולים באיזור RCA... מועדון במלון=זונות.

אושי 6

New member
אז עכשיו אני מבינה...

למה מציפים אותי בהצעות מגונות.... טוב מה אני מבינה יש לי שלוש חברות תאילנדיות ואפס חברים ישראלים כך שאני יוצאת איתן כל הזמן ואחריי שהן לקחו אותי לפאט פונג קאווסן סיאם 2 וכו ספסו נראה לי מקום נחמד להתביית בו.... אופס...

למעלה