גברים, בכיר במוסד לשעבר (אודי לוי כבר מותר להגיד) מספר שהציע לביבי למוטט את חמאס כלכלית והוא התעלם, יעני איזו סיבה יכולה להיות לביבי להתעלם ?

The Real Big Joe

Well-known member
תביאו בחשבון שביבי תמיד מחשב הכל דרך טובתו האישית, ומצאתם בוגד בקליבר רציני. אני לא אשאל מה עושים עם בוגדים כי בנאלי.
פשוט מאוד. ביבי יודע שישראל אינה יכולה להתנגד לפתרון שתי המדינות. אבל הוא פוחד הימין. אז כל עוד הפשתינים הם שמונעים זאת הוא "בסדר". כיוון שגם חמאס מתנגדים - הוא מצא אותם כבעלי ברית מתאימים לשרידתו בתפקיד.

lemner40

Well-known member
תביאו בחשבון שביבי תמיד מחשב הכל דרך טובתו האישית, ומצאתם בוגד בקליבר רציני. אני לא אשאל מה עושים עם בוגדים כי בנאלי.
6 פעמים הציעו לביבי לחסל את סינואר והוא סירב
ביבי אישר להעביר לחמאס 30 מיליון דולר כל חודש

סטילהוק1

Well-known member
אי אפשר, אלא אם כן תשמיד את קטאר המממנת של חמאס וכל ארגוני הטרור המוסלמים, תסגור את אונר"א הנאצים שמעבירים את כל התרומות בעולם לחמאס, וכמובן תשמיד את איראן.

DANIAVNI

Well-known member
אני כבר מזמאאאן עוד לפני כל פרשות התיקים נגד נתניהו טוען שנתניהו לא בא לי טוב בעין
אבל מי אני ומה אני בכלל, יש לו פרצוף נכלולי
אבל אם להודות על האמת, גם בצד השני ליברמן ( שהיה פעם שותף שלו) איננו נראה לי אישית איש ישר

palmony1951

Well-known member

אלפיני

Well-known member
זה פשוט. אם החמאס מתמוטט כלכלית משהו צריך להחליף אותו בשלטון בעזה כי אסון הומניטרי יקרין מאוד רע קודם כל על ישראל.
לביבי , והימין בפרט התאים החמאס כקונטרה לרש"פ מפני שההתנהלות שלהם סיפקה אחלה תירוץ לבעוט בפחית המו"מ מול הפלסטינים במעלה הכביש , ובינתיים לנהל מפעל התנחלויות בתפוקה מלאה.

העניין הוא שכנראה האידיוטים באמת האמינו שהחמאס הוא סתם מריונטה מורתעת עד שהמציאות טפחה בפניהם ב 7.10 .

רוב הזמן נח

Well-known member
איך היית יכול לפני זנ למוטט אותו כלכלית? הרי פעולה כזאת זה אסון הומניטרי לכל עזה.
ואז בהאג היו מאשימים אותך כבר אז שאתה עושה רצח עם. וביידן היה מאיים שלא יתן לנו נשק וכסף אם נמשיך לחנוק את עזה כלכלית.

איך היית יכול לפני זנ למוטט אותו כלכלית? הרי פעולה כזאת זה אסון הומניטרי לכל עזה.
ואז בהאג היו מאשימים אותך כבר אז שאתה עושה רצח עם. וביידן היה מאיים שלא יתן לנו נשק וכסף אם נמשיך לחנוק את עזה כלכלית.
גבר, לא הבנתי מה זה משנה לך אם ההתמוטטות הכלכלית היא לפני או אחרי הטבח, יעני ברור שאחרי הטבח, אבל, אם ההתמוטטות היתה לפני אז הטבח לא היה קורה מחוסר משאבים. אתה מבין ?

רוב הזמן נח

Well-known member
גבר, לא הבנתי מה זה משנה לך אם ההתמוטטות הכלכלית היא לפני או אחרי הטבח, יעני ברור שאחרי הטבח, אבל, אם ההתמוטטות היתה לפני אז הטבח לא היה קורה מחוסר משאבים. אתה מבין ?
זה היה גורם למלחמה בעזה אז, והשמאל התנגד לזה. הוא היה מאשים את ביבי שגרם למלחמה מיותרת בעזה.

רוב הזמן נח

Well-known member
קשקוש בכייני אופיני.
השמאל התנגד להפיכה המשטרית וזה לא הפריע לנתניהו לקדם אותה.
העובדות מראות שאתה טועה ואתה רק מחזק את הטיעון שלי.
כי ביבי לא הצליח להעביר את הרפורמה לתיקון מערכת המשפט בגלל השמאל.

ואם גם היה פותח במלחמה בעזה לפני 07.10 השמאל עוד יותר היה מתפרע ברחובות נגדו וטוען שגרם למלחמה מיותרת בשביל לברוח מהמשפט שלו, או בשביל להסיט את הדיון מענייני הרפורמה המשפטית.

בקיצור, לפני השבת השחורה לא היתה תמיכה בכלל בשמאל לטפל בעזה.
כי הם לא הבינו בכלל שיש שם פלשתינים נאצים שצריך לחסל. עדיין יש כאלה שלא מבינים את זה.

נערך לאחרונה ב:

1ספי11

Well-known member
העובדות מראות שאתה טועה ואתה רק מחזק את הטיעון שלי.
כי ביבי לא הצליח להעביר את הרפורמה לתיקון מערכת המשפט בגלל השמאל.

ואם גם היה פותח במלחמה בעזה לפני 07.10 השמאל עוד יותר היה מתפרע ברחובות נגדו וטוען שגרם למלחמה מיותרת בשביל לברוח מהמשפט שלו, או בשביל להסיט את הדיון מענייני הרפורמה המשפטית.

בקיצור, לפני השבת השחורה לא היתה תמיכה בכלל בשמאל לטפל בעזה.
כי הם לא הבינו בכלל שיש שם פלשתינים נאצים שצריך לחסל. עדיין יש כאלה שלא מבינים את זה.
הוא העביר את עילת הסבירות למרות התנגדות השמאל .כך שהעובדות הן לא משהו שאתה מחובר אליו.
ההבדל הוא שההפיכה המשטרית היא חלק ממלחמת הקיום שלו והתחזקות החמאס לא.

רוב הזמן נח

Well-known member
הוא העביר את עילת הסבירות למרות התנגדות השמאל .כך שהעובדות הן לא משהו שאתה מחובר אליו.
ההבדל הוא שההפיכה המשטרית היא חלק ממלחמת הקיום שלו והתחזקות החמאס לא.
אבל שופטי בגץ השמאלנים ביטלו את החוק הזה.

העובדות הברורות הם שלפני ה- 07.10 השמאל והתקשורת ומערכת המשפט לא היו תומכים במלחמה בעזה בשביל להשמיד את החמאס. ואם היתה נפתחת מלחמה כזאת לפני, היא היתה באמת גורמת לביבי לעוף הביתה בטענה שפתח מלחמה מיותרת. אז זה לא פלא שביבי נמנע ממנה כמה שיכל.

הבעיה עם עזה זה מסוג הבעיות שלא נפתרות עד שמקבלים ממנה את ממכה.
ולצערנו זה מה שקרה.

ואולי זה טוב שזה קרה עכשיו עם כזאת כמות של נרצחים וחטופים, כי אם חמאס היה ממשיך להתעצם בעזה ועושה את התקיפה עוד כמה שנים, מספר הנרצחים והחטופים היה יכול להיות כפול.

1ספי11

Well-known member
אבל שופטי בגץ השמאלנים ביטלו את החוק הזה.

העובדות הברורות הם שלפני ה- 07.10 השמאל והתקשורת ומערכת המשפט לא היו תומכים במלחמה בעזה בשביל להשמיד את החמאס. ואם היתה נפתחת מלחמה כזאת לפני, היא היתה באמת גורמת לביבי לעוף הביתה בטענה שפתח מלחמה מיותרת. אז זה לא פלא שביבי נמנע ממנה כמה שיכל.

הבעיה עם עזה זה מסוג הבעיות שלא נפתרות עד שמקבלים ממנה את ממכה.
ולצערנו זה מה שקרה.

ואולי זה טוב שזה קרה עכשיו עם כזאת כמות של נרצחים וחטופים, כי אם חמאס היה ממשיך להתעצם בעזה ועושה את התקיפה עוד כמה שנים, מספר הנרצחים והחטופים היה יכול להיות כפול.
מה לך ולעובדות?
עם רוב בממשלה היה יכול לעשות מה שרצה כולל להפציץ את החמאס.
להתבכיין שהשמאל לא רצה זה אופייני לבריחה מאחריות שאתם כל כך אוהבים.

רוב הזמן נח

Well-known member
לא בגלל השמאל. בגלל רוב תושבי המדינה שחלקם הגדול מרכז. השמאל - זניח.
בארצות הברית שגדולה מאיתנו בשטח ובתושבים יש שמאל שזה הדמוקרטים ויש ימין שזה הרפובליקנים.
אין מרכז.

בישראל הקטנה התקשורת המציאה שיש מרכז.

למעלה