גברים, בגדים ומה שבינהם

shelycat

New member
גברים, בגדים ומה שבינהם

הוא שונא לקנות בגדים, עושה כל מה שאפשר כדי לא ללכת לקנות לעצמו בגדים וגם אז הוא מנהל איתי משא ומתן בנוסח "אני אבוא אבל אני לא מודד". בשנים האחרונות כל מה שקניתי לו קניתי בלעדיו (פרט לבגדים לחתונה) ולכל היותר הלכתי להחליף אבל זה לא לעיניין. איך האיש שלכן בעיניני בגדים? קונה לעצמו? אתן קונות לו? אמא שלו קונה לו? הוא בא איתכן למדוד?הוא יודע בכלל מה המידה שלו? כל כמה זמן הוא מחדש לעצמו את המלתחה עם זה היה תלוי רק בו?

T r i l i a n

New member
אנחנו עושים קניות ביחד בד"כ

נדיר שהוא הולך לקנות לבד מצד שני גם אני לא אוהבת לקנות בלעדיו ליום הולדת אני לפעמים קונה לו בגד, מעבר לזה אני לא נוהגת לקנות לו בלי להתייעץ, בעיקר כי שי לנו טעם שונה בבגדים.

maz

New member
אולי אנחנו נשואות לאותו גבר ../images/Emo35.gif

אני מקבלת הוראות מסובכות יותר: בלי סיבים כי זה מגרד, לא צווארון סגור כי זה חונק, לא גדול מידי, לא צמוד מידי - אפשר להשתגע. הוא מעדיף שאני אקנה לו ולא אמא שלו, למרות שגם היא לפעמים משתתפת במאמץ. הכי מעצבן זה שאנחנו הולכים באזור של חנויות יום אחרי שהוא התלונן שאין לו מה ללבוש ואני מציעה לו להכנס לאיזשהי חנות והוא מסרב ומשאיר לי להתמודד עם המשימה לבד. אם זה היה תלוי רק בו הוא היה נשאר עם החולצות מהצבא ועם הג'ינס מהתיכון. מזל שבאיזשהו שלב הם מתפרקים וחייבים להחליף למשהו חדש.

באבלו

New member
בדר"כ אני קונה לו

זו אומנם התנהגות של ילד קטן אבל ככה זה. נעליים, בגדים, מעיל - הכל קניתי לבד והבאתי לו הביתה. ההפתעה הגדולה היתה בניו-יורק שהוא נאות למדוד ובאמת קנינו לו דברים מקסימים, אבל חוץ מבגדי החתונה שקנינו ביחד - הוא לא מבקר בחנויות בגדים...

ayush

New member
קניין מעולה../images/Emo45.gif אנחנו החלפנו תפקידי

אני שונאת לקנות בגדים - אצלו זה תחביב... הוא אוהב לקנות וקונה לעצמו הכל בד"כ לבד. מעטות הפעמים שקניתי לו פריט לבוש וגם אז בד"כ הוא מחליף למשהו אחר...

בעלי הוא מאוד שונה

בקטע הזה הוא מאוד אופנתי הוא רואה משהו הוא קונה, ככה לפחות הוא היה לפני החתונה אחרי החתונה הוא קונה פחות ואפילו בכלל לא. אבל אם הוא רואה משהו אז הוא לא חושב פעמיים, והוא יודע טוב מאוד מה לקנות לעצמו והוא שונא שקונים לו משהו בלי להיתייעץ איתו, אבל אני מכירה את הטעם שלו כל מה שקניתי לו עד עכשיו הוא אהב

shoni12

New member
פעם אני הייתי קונה לו

והיום מסתבר שהוא מסתדר מצויין גם בלעדי. לפעמים הוא חוזר הביתה עם שקיות מלאות בבגדים וישר רץ למראה, מודד ומדגמן כדי שאני אתן לו אישור. הקניות שלו נעשות באופן ספונטני באמצע היום, וגם כשאנחנו מחליטים ללכת ביחד כדי לקנות לי בגדים, אז הוא זה שתמיד חוזר עם שקיות ואני בלי כלום...

סטונס

New member
גם אצלנו התפקידים התחלפו

הוא אוהב לקנות בגדים, נהנה מזה מאוד, ועושה את זה בכל הזדמנות שמתאפשר - גם אם לא צריך והארון מתפוצץ. אני שונאת...זה מדכא אותי. בד"כ קונים יחד.

rinsp

New member
גם אני שונאת לקנות בגדים

כל פעם שהולכים לקניות, אני מחפשת את הספסל ויושבת שם עם כל הגברים (יש דינמיקה מאוד מפותחת של דיבורים על כדורגל ומכוניות בזמן ההמתנה).

nikit1

New member
שונא לקנות בגדים

ומתווכח כשאני רוצה לקנות לו... בדר"כ קונים ביחד אבל גם יש ויכוחים על מדידות ואם הבגד הראשון שנמדד לא נראה לו הוא מנצל את ההזדמנות לברוח מהחנות כמו ילד בן 5

מישמש1

New member
בד"כ

אני לא קונה לו לבד מחשש לחוסר התאמה. יש לו טעם טוב אז לפעמים הוא הולך לבד ולפעמים איתי.

ברדלסית

New member
אצלי דווקא הוא בא איתי

מודד מתאי שיש זמן כמובן הוא עובד עד מאוחר אבל את רוב הבגדים אני קונה לו שאני רואה משהוא יפה חלק המשפחה שלי קנתה לו וגם המשפחה שלו למשל שהכרנו אז היה לו יום הולדת אז כולם קנו לו בגדים כחה שעשו לו קולקציה חדשה אבל אנחנו קונים עוד ועוד אבל לא משנים כי זה הולך כל הזמן

נופר30

New member
שלי קונה לעצמו

ואם היה לוי בו בכל פעם היה קונה משהו הרבה פעמים אני צריכה לעשות איתו משא ומתן כדי שלא יקנה אבל מצד שני הוא גם לא אוהב לבזבז הרבה זמן על ללכת לקניונים ולקנות

שהוא יילך לקנות בגדים???מיוזמתו???

לא קורה!!! אין מצב!!! או שאני מכריחה אותו כי הוא חייב משהו ספציפי ואז גם לוקח לי מלא זמן להוציא אותו לחנות בפועל, או שאני קונה לו כי נמאס לי לחכות לו. אין מצב שהוא סתם ישוטט איתי בקניון או משהו...הוא שונא את זה. כשהוא כבר בפועל בחנות - הוא מודד כי אני לא משאירה לו ברירה אבל בכלל, לקנות לו בגדים זה מאבק מתיש למדי

yoyo10

New member
את בטוחה שאנחנו לא נשואות לאותו 1

זה נשמע בדיוק כמו קובי

uti

New member
רן חולה קניות - יותר גרוע מכל אישה

ממוצעת....אני לא יכולה ללכת איתו לקניות....הוא לא מתעצל הוא מודד הכללללללללללל אני כבר מתעייפת ממנו...
אני מוכנה להתערב שיש לו יותר בגדים ולי ולכן ביחד....

T r i l i a n

New member
אני רוצה להוסיף שגם בעיניי לקנות

בגדם לגברים זה קשה חוץ מחולצות אריקו וסוודרים שאיתם אני מסתדרת בגולף+כאוס זה ממש בעיה לקנות לבחור מכנסיים נשמע לי עינוי הכל אותו שטנץ

F r o o b i e

New member
זה גם מה שאני חושבת

יש כל כך הרבה חנויות טובות לנשים, אז מה עם הגברים? נכון, יש קסטרו מן, ופוקס מן וכו' אבל הם יקרים! חוצמזה אני גאה מאוד מאוד לספר ששחר שלי למד כל כך טוב את תורת הקניות, שהוא יודע יותר טוב ממני עכשיו איפה למצוא מבצעים שווים, ובגדים יפים. אוח אני גאה!

T r i l i a n

New member
קסטרו מן הם גם בעייתיים

הבגדים שלהם לרטב במידות קטנות יחסית גולף סבבה, אבל יקרים רנואר מן זוועתי בעיניי פוקס ספורטיבי מדי לטעמי...ממש בעיה

למעלה