גבירותי ורבותי
3 - האחרון !!

©Dangerous©

New member
גבירותי ורבותי ../images/Emo43.gif 3 - האחרון !!

שלום לכולם ! - שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה אוהב אותכם , עדי !!! מה המצב ? היום זה הטור האחרון שלי (של היום הזה) . מתחילת שבוע הבא כל יום אחד מתוך השבוע (ראשון,שני,שלישי,רביעי,חמישי,שישי) , יתקיים טור חדש ומחודש ! אני מקווה שאת זה תאהבו ! אז היום זה ה"פרק" האחרון שלי שך הטור ! ומתחילת שבוע הבא משהו חדש.. טוף בלי כתיבות ודיבורים בואו נתחיל ! Don´t Stop ´Til You Get Enough 2 =============================== 1. הפתעת השבוע ! - כל שבוע אני יביא לכם (בלי שאתם תבחרו) משהו מאוד יפה...-חכו ותראו- (זה מתחיל משבוע הבא בטור החדש) 2. קליפ השבוע - כל פעם אחת בשבועיים ! תבחרו לכם קליפ לבחירה ! הינה הבחירה שלכם שוב קצת שונה ! שימו לב * הראיון עם אופרה שהוא א. רוקד ב. שר ג. מדבר על ה"תא חמצן" (היה את זה כבר ! ) * הראיון עם ליסה ומייקל א. הוא אומר למראיינת שהוא לא נגע בילד ב. איך ליסה והוא נפגשו 2. קליפ מתוך הופעה , שימו לב : *שנת 87 א.Wanna Be Startin Somethin ב. Human Nuture ג. Another Part of Me ד. off the wall ה. HeartBreak Hotal ועוד... (כמו בילי ג´ין...) *שנת 92 א. Beat It ב. Human Nuture (מדייה פלייר-רגיל) ג. Bille Jean ד. Will You Be there ה. She´s Out Of My Life ו. Wanna be Startin Somethin ועוד.. *שנת 97 א.Blood On The Dance Floor ב. Scream ג. In The Closet ד. History ה. Heal the World ו. Dangerous ז. The Bug (הקטע עם הג´וק- *חמוד*) 3.קליפ רגיל : א. You Are Not Alone (הקליפ שהוא חצי עירום !) ב. Scream ב- REMIX (חדש!) וזה כן קליפ ג. Gone Too Soon ב-LIVE ד. What More Can I Give ב- LIVE וגם ב-NEWS ה. The Lost Children ועוד המון!!!!! 4.-התחל משבוע הבא..- א. הפתעת השבוע ב.רקעים למחשבים ממש יפים של השבוע ג.שיר השבוע - בחירה שלכם ! (יכולים גם "instrumental" ו-"Accapella" וגם שירים מהופעות חיות..) ד.כל שבוע יהיו 2 פירסומות של פפסי ! (שתי הפירסומות הן של BAD , יש לי גם של "בילי ג´ין" אבל זה לא משהו...! BAD אחד מההופעה , BAD אחד עם חדר ההלבשה , BAD אחד מ..(הפתעה...
) ! טוב , תבחרו לכם קליפ ! ותמונת השבוע תהיה אחרי ההודעה הזאת ! אז....שתהיה לכם שנה טובה מאוד ושתצליחו בלימודים ! לא לזלזל ! לא להרים ידיים ולהגיד "לא עזבו אני לא יודע.." !! שתהיה לכם בצלחה בכל מבחן ובוחן ! LOVE YOU ALL - MJ עדי !

יה ../images/Emo13.gif

אמ... אני בוחרת ב-the lost children קליפ רגיל
ועדי אין כמוך!!!! רק יש לי שאלה: have you seen my childooh?

©Dangerous©

New member
"תמונת השבוע" ---->

ואורית , תודה רבה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...........(have you seen...) הינה לפניכם התמונה.... וזכרו בעוד שבוע זה משהו חדש ! שנה טובה ומתוקה מלאה בדבש In Love , I Love You All Adi - MJ

©Dangerous©

New member
"תמונת השבוע שוב" ------>

ואורית , תודה רבה
חחחחחחחחחחחחחח......(have you seen...) הינה לפניכם התמונה.... וזכרו בעוד שבוע זה משהו חדש ! שנה טובה ומתוקה מלאה בדבש In Love , I Love You All Adi - MJ ***מיקדום כנראה לא ראיתם טוב...WELL אולי עכשיו....

slish

New member
הבחירה שלי:

ה. HeartBreak Hotal ועוד... (כמו בילי ג´ין...) וואו איזו תמונה פ33ה!!! תודה עדי!

slish

New member
לדעתי.. פיגוזית!! הוא כ"כ בתוך

הריקוד... מדהים!

slish

New member
SORRY... רק עכשיו ראיתי את ההודעה

אבל בכל מקרא לא הייתי בבית ולא יכולתי גם אם כן הייתי קורא את ההודעה... שוב... חבל שברחתם כ"כ מהר!!! לא בסדר!!!!

למעלה