גבירותי ורבותיי 6

רק שתדע ../images/Emo23.gif

שהיית יכול לקבל הרבה יותר. אבל העובדה שאתה "מניאק" (לא רק אתה) מבאסת מאוד...

©Dangerous©

New member
זה כן אומר !

תראה ת´חתימה שלי ! משבוע הבא אני כבר לא פה ! סורי..... אני אתגעגע אליכם אני לא אעזוב ת´פורום להמון זמן...! (כולה שנה! סתם..)

The MoonWalker

New member
טוב אז אני כבר לא מבין אותך...

היה יכול להיות יותר נחמד, לדעתי, אם פשוט היית מאפשר לכולם להוריד את כל ההורדות המיוחדות (ויש לך המון), במקום כל שבוע להוריד דבר אחד או שניים... או לעשות שרשור תמונות מיוחדות... אבל זו רק דעתי ואני לא חושב שאתה צריך להפסיק את השתתפותך בפורום בגלל שאתה חושב שהטור שלך לא טוב... (הדגש פה הוא על "אתה חושב") אז תקח אוויר ותחזור לפורום!! ואתה לא חייב לעשות טור, אף אחד לא מבקש או מחייב אותך! השתתפות רציפה (בלי הפסקה לשבוע כל הזמן) תהיה הרבה יותר טובה, עניינית וכייפית.. אבל שוב, זו רק דעתי!! תחליט עם עצמך מה בא לך...

dancing machine

New member
חחחחחחחחח מה?!?!

הוא עוזב רק כי ה"טור" שלו "לא הצליח" ??????? חחחחחחחחח......

©Dangerous©

New member
../images/Emo23.gifYou Are Not Alone ../images/Emo23.gif

You Are Not Alone Anymore / MJ Another day has gone I´m still all alone How could this be You´re not here with me You never said goodbye Someone tell me why Did you have to go And leave my world so cold Everyday I sit and ask myself How did love slip away Something whispers in my ear and says That you are not alone For I am here with you Though you´re far away I am here to stay But you are not alone For I am here with you Though we´re far apart You´re always in my heart But you are not alone ´Lone, ´lone Why, ´lone Just the other night I thought I heard you cry Asking me to come And hold you in my arms I can hear your prayers Your burdens I will bear But first I need your hand Then forever can begin Everyday I sit and ask myself How did love slip away Something whispers in my ear and says That you are not alone For I am here with you Though you´re far away I am here to stay For you are not alone For I am here with you Though we´re far apart You´re always in my heart For you are not alone Oooooh, Whisper three words and I´ll come runnin´ And girl you know that I´ll be there I´ll be there You are not alone For I am here with you Though you´re far away I am here to stay For you are not alone For I am here with you Though we´re far apart You´re always in my heart (For you are not alone) You are not along (For I am here with you) I am here with you (Though you´re far away) Though you´re far away (I am here to stay) You and me (For you are not alone) You are always in my heart (For I am here with you) (Though we´re far apart) (You´re always in my heart) (You are not Alone) Not alone You are not alone You are not alone Say it again You are not alone You are not alone Not alone, not along You just reach out for me girl, In the morning, in the evening Not alone, not alone You and me, not alone, Girl Together, together תישמעו ! 1. יום ראשון - הילדים האבודים אצלכם בבית ! במחשב ! 2. אני עוזב לכמה זמן את הפורום "מייקל ג´קסון" 3. אני גמרתי עם הטור שלי (תודה שוב לרואי + מייקלית חולה עליכם) 4. תודה לכולם ! אני זוכר את הפעם ה-1 שבאתי לפה! זה היה מקסים , אני זוכר את איך שדניאל צעק עליי "עדי ! ,תלמד לשרשר" אני זוכר הכל! וכשאמרתי לנידאל "תחליט אם אתה רוצה שאני אעזוב אני עוזב ! אם לא אז לא" ואתה (דניאל) אמרתי לי "אני לא אמרתי שתעזוב" ועוד המון !!! תודה לכולם ! LOVE YOU ALL THIS LONG TIME

©Dangerous©

New member
מותק ! אני לא עוזב ת´פורום , בגלל

הטור שלי ! למה מה זה טור ?! סתם דבר דבילי שאני ממש מצטער עליו ! אני עוזב כי ככה ! (אני לא יכול להגיד לך בינתיים)! העזיבה שלי לא קשורה בכלל לטור שלי

©Dangerous©

New member
אני מצטער אם העלבתי אותך !

זה פשוט שאני ממש עצבני ! כלומר אני עכשיו הודעתי על עזיבה , ופתאום 20 איש מתנפלים ושולחים הודעות! וכשאני עושה טור אישי בקושי , לחץ 2 וחצי ילדים שולחים הודעה! אז מה אני פה ?! עכשיו אני קולט ת´פנים האמיתיים של הפורום ! אבל אני לא מאשים פה אף אחד חס וחלילה! להפך אני מאוד אוהב אותכם ומאמין בכם ! ושוב העזיבה שלי לא קשורה לטור אני פשוט יחזור בקרוב! טוב אני לא אגיד בקרוב! אני אחזור עוד מעט ! אני עכשיו הולך לעשות צעד שישנה ת´היסטוריה! אופסססססס.......

dancing machine

New member
מאמי

במקום לכתוב אופססססססססס... יכולת למחוק. לפחות אם לא היית כזה שקוף שאתה מת שנשאל אותך מה אתה הולך לעשות... פתטייייייייייייי...........

shourka

New member
הדבר הכי טוב

זה תיקיה מיוחדת בקאזה ששם יש את כל ההורדות המיוחדות ומשם כולנו נוכל להוריד, אבל גם איסיקיו נשמע נחמד. ושתישאר בפורם!

ilovem

New member
למה אתה מקשר בין דברים לא קשורים?

א. למה לעזאזל אתה מפסיק את הטור שלך? אנשים כן קוראים אותו. אני אישית קוראת אותו כל שבוע. הידעת? ב. זה שאתה מפסיק את הטור לא אומר שאתה צריך להעים מהפורום. זה לא קשור אחד לשני.

... ../images/Emo23.gif

אני גם לא מבינה למה הוא רוצה לעזוב. אבל זה הוא. הוא רוצה שיעזוב. זה לא ענינו של אף אחד...

למעלה