גבירותי ורבותיי 6

©Dangerous©

New member
גבירותי ורבותיי 6 ../images/Emo41.gif../images/Emo141.gif../images/Emo43.gif

גבירותי ורבותי ברוכים הבאים לטור החם של השנה הטור של עדי = ©Dangerous© !!! טוב אז ככה שבוע שעבר היינו לנו את הקליפ Heartbreak Hotel שזה גם : This Place Hotel ! השיר הוא מתוך המופע "רע" בשנת 1987 ! הינה לפניכם שמות השירים של המופע "BAD" (למי שרוצה לעשות הופעות של מייקל או סתם...) 1.Wanna be Startin´Somethin´ 2.Things I do For You 3.Off The Wall 4.Human Nature 5.Heartbreak Hotel 6.She´s Out Of My Life 7.I Want You Back 8.Rock With You 9.You Are My Lovely One 10.Working Day And Night 11.Beat It 12.Billie Jean 13.Shake Your Body 14.Thriller 15.I Just Can´t Stop Loving You 16.Bad והשבוע יש לנו את הקליפ........ ------>
PEPSI "
רבה לפורום
, הפורום הכי טוב בעולם !!!!"

©Dangerous©

New member
והשבוע יש לנו את ......

קליפ השבוע הוא : BLOOD ON THE DANCE FLOOR ! מתוך המופע "היסטורי" שהתקיים בשנת 1997 ! הינה לפניכם רשימת השירים של המופע ! : History Tour Live Concert - Munich 1997 1.Scream 2.They Don´t Care About Us 3.In The Closet 4.Wanna Be Startin´ Somethin´ 5. Stranger In Moscow 6. Smooth Criminal 7.You Are Not Alone 8.Jackson 5 Medley (I Want You Back/ The Love You Save/ I´ll Be There 9.Billie Jean 10.Thriller 11.Beat It 12.Blood On The Dancefloor 13.Dangerous 14.Black Or White 15.Earth Song 16.Heal The World 17.History ----->מיד אחרי זה "תמונת השבוע"<-----

©Dangerous©

New member
../images/Emo132.gif "תמונת השבוע" ../images/Emo127.gif

הינה לניכם תמונת השבוע !!! טוב זהו להיום ! (אורית היום ככה בערב אני אשלח לך את 2 הקליפים) תודה רבה לכל מי שראה את ההודעה הזאת
??? חחחחחח....... תודה תודה תודה HEAL THE WORLD WE LIVE IN I LOVE YOU ALL / MJ

ilovem

New member
אחלה טור!

ואני רוצה לראות את התמונות בהגדלה...

©Dangerous©

New member
האם הטור של עדי עומד להיסגר ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

לפי בקשת ilovem הינה כל התמונות בהגלה ! תהנו ! ותודה לך !!!!! ובהזדמנות זו אני רוצה להגיד שמשבוע הבא אני יכתוב פה בפורום , שהטור נסגר! כן כן ! שימו לב ! במשך השבועות האלה...אתם לא ממש אוהבים את זה ! אז הינה! זהו הכל נגמר! כבר לא יהיה טור ! אני רוצה להגיד תודה ענקית מכל הלב לאורית (מייקלית) תודה שאת ילדה כזאת אחלה ! אין כמוך ! את פשוט 10 ! תודה על הכל ! וגם אני רוצה להודות לראוי ! אתה תותח !!! אין אין עליך ! ומה עם השיר?! שלח לי אותו ! (שיר מ-ד-ה-י-ם) זהו ! תודה רבה לכולכם !!!!!!!!!!!!!!! LOVE U ALL THE TIME (שבוע הבא יחולק לכם הקליפ "הילדים האבודים" במקום הקליפ "היומן ניוטר" (Human Nuture - והקליפ הוא רגיל לא ב-הופעה חיה)! שבוע הבא "הילדים האבודים" , תודה רבה לכולכם ! ביי ביי
"....Say the words I will lay me down for you Call my name I am your friend Why do they keep teaching us Such hate and cruelity We should give over and over again Over and Over again....."

רונני2001

New member
יופי של טור!!! יש לי הצעה מעניינת ב

בשבילך... אתה רוצה ליצור פינה משלך באתר שלנו, של מייקל? אם אתה רוצה תכתוב לי פה או באיי סי קיו שלי: 37625474... שלח לי מה שאתה רוצה ואני אעלה את זה לפינה מיוחדת משלך.... אפשר לערבב רעיונות שלי ושלך ושל עוד גולשים! יהיה כיף! צור קשר... רונן. http://www.MJ.up.co.il

©Dangerous©

New member
הטור של עדי ! נסגר לתמיד ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לרונן ! אתה ממש גדול ! תודה רבה לך ! אבל אני לא יעשה פינה.... כי זהו הכל נגמר , הלך , קפוט ! שבוע הבא כפי שאמרתי יחולק הקליפ "הילדים האבודים" מתוך האלבום "בלתי מנוצח" ! וזהו.... זהו הכל נגמר רונן באמת תודה מכל ה-
! (התמונות בהגדלה יהיו השבוע הזה ושבוע הבא אני פשוט מחפש אותם אני מקווה למצוא...) (עוד תמונה מתוך הטור שלי..--->)

©Dangerous©

New member
עוד תמונה....

Some things in life they just don´t wanna see But if Martin Luther was livin´ He wouldn´t let this be, no no... Skinhead Deadhead Everybody´s Gone bad Situation Segregation Everybody Allegation In the suite On the news Everybody Dog food Kick me Kike/hate/kick me Don´t you Wrong or right me All I wanna say is that They don´t really care about us (With deep in the fire) All I wanna say is that They don´t really care about us (Until you remind new) All I wanna say is that They don´t really care about us (Don´t you slip back, that fucks, stupid it) All I wanna say is that They don´t really care about All I wanna say is that They don´t really care about All I wanna say is that They don´t really care about us אני ימשיך בינתיים לחפש ת´תמונות ! כשאמצא אגיד שזה "תמונות מהטור לשעבר שלי" ! יאללה ביי ביי מעריצים ומעריצות יקרים ! צ´או....:)

©Dangerous©

New member
הטור של השנה הולך קפוט ומת ../images/Emo70.gif

שלום אנשים ! תראו משהו שכתבתי באייסיקיו למייקלית (אורית) את רואה בעצמך אנשים לא ממש אוהבים את זה! אני חשבתי שאני יעשה צעד שישנה את הפורום , אבל טעיתי ואני מצטער על הטעות הזאת ! אני מצטער שעשיתי ת´טור הזה! אז הוא נסגר!!! זאת הנקודה ! תשמעו אולי בקרוב (לא בטוח בכלל) הוא יחזור...! אני לא מבטיח ! כלום ! שיהיו לכם חיים משגעים עם מייקל ! ושוב סליחה מכל הלב! ביי ביי
ודייי ! הטור נסגר ולתמיד ! (למייקלית)

shourka

New member
מה זאות אומרת?

אין קליפ לילדים האבודים... איזה קליפ?

©Dangerous©

New member
פיטר פן ומיקל ג´קסון !!!!

הקליפ "הילדים האבודים" מראים שם את פיטר פן וכו´ ....! זהו ! תודה לך ! צ´או צ´או

shourka

New member
שאלה לעדי על הקליפ