גאנג באנג

לא מתפשרת כלל

Well-known member
אני לגמרי מסכים איתך, כשזה תופס זה תופס, גם אותי זה תפס פעם.... הבעיה היא שביחסים אסורים כמעט תמיד זה נגמר בכאב לב, אז אני רוצה להאמין שפיתחתי חסינות, אבל מי יודע....
חסינות כזאת זה משהו שמפתחים עם הזמן ועם הנסיון
עד שמגיע אחת/אחת שמראים לך שכל מה שאתה יודע או שחשבת שאתה יודע שווה לתחת

נ

נווהשאנן

Guest
מזכיר את אסקימו לימון

y007007

New member
בעד?
נגד?

אישית בעד ממש כחלק מקשר קיים ויציב. כשהוא נמצא בחדר ועד לטירוף החושים שלי וכמובן שומר עלי. ראיתי ועשיתי כמעט הכל ומטריפה אותי המחשבה ששלושה נעוצים בי במקביל לידיים שעובדות. חלוקת קשב ריכוז שאלוהים תעזור :))
עשינו כמה וכמה פעמים, אני וחברים טובים שלי כבר כמה עשורים, אני אירגנתי כאן מהפורום לפני 15 שנה, כל פעם אחרת היה נפלא (ברוב הפעמים) בהצלחה!!!

לא מתפשרת כלל

Well-known member
עשינו כמה וכמה פעמים, אני וחברים טובים שלי כבר כמה עשורים, אני אירגנתי כאן מהפורום לפני 15 שנה, כל פעם אחרת היה נפלא (ברוב הפעמים) בהצלחה!!!
זהו
שכמוך גם אני חושבת שחייב שיהיה איזשהו קשר מקדים לדבר כזה. דווקא מדליק אותי ממש לאסוף כמה זכרונות גבריים שלא נשכחו מהעבר ולהפוך אותם לסוג של הווה

אישון34

Well-known member
בעד?
נגד?

אישית בעד ממש כחלק מקשר קיים ויציב. כשהוא נמצא בחדר ועד לטירוף החושים שלי וכמובן שומר עלי. ראיתי ועשיתי כמעט הכל ומטריפה אותי המחשבה ששלושה נעוצים בי במקביל לידיים שעובדות. חלוקת קשב ריכוז שאלוהים תעזור :))
הציפייה, למי שמכיר אותי, שאומר לא ולא.

אבל המציאות היא שאני בכלל לא מסוגל לחשוב על זה - אז אין לי את הדרך לגבש דעה. לא בסל המחשבות שלי.

אני לא רואה את עצמי שוכב יחד עם עוד 3 גברים - וגברת אחת.

אני חושב שמיניות היא משהו שונה.

אבל .... מי יודע מה העתיד יביא לפתחי.

אישוניאיש.
עייף בעיקר.

דקל נור*

Well-known member
מרגישה לידך כמו בחטיבת הביניים. לאחרונה ממש, עליתי בסולם לשניים. רק כדי להתנסות. בניגוד אליך, לא יכולה לדמיין היתכנות לחוקי בסיטואציה הזו. הוא ממודר לגמרי מהאירוע. ולא חושבת שאסלים לשלושה. C'est trop!

לא מתפשרת כלל

Well-known member
מרגישה לידך כמו בחטיבת הביניים. לאחרונה ממש, עליתי בסולם לשניים. רק כדי להתנסות. בניגוד אליך, לא יכולה לדמיין היתכנות לחוקי בסיטואציה הזו. הוא ממודר לגמרי מהאירוע. ולא חושבת שאסלים לשלושה. C'est trop!
הוא=חוקי?

alongrin100

Well-known member
פחות...
אני מבין איך זה משרת אותך.
לי זה ממש לא עושה את זה לערבב את נוזלי הגוף שלי באלה של גברים אחרים.🤢🤮

Gu987

Well-known member
פחות...
אני מבין איך זה משרת אותך.
לי זה ממש לא עושה את זה לערבב את נוזלי הגוף שלי באלה של גברים אחרים.🤢🤮
מבחינתי העניין זה לא עם נוזלי הגוף.
עצם הקירבה הפיזית לגברים ערומים באקט כזה זה פשוט לא יעלה על הדעת מבחינתי. כבר הבנתם שאני הומופוב חשוך. הייתי שמח להיות עם מספר נשים. זו דווקא פנטזיה נחמדה שגם היא עוד לא קרתה.

alongrin100

Well-known member
עצם הקירבה הפיזית לגברים ערומים באקט כזה זה פשוט לא יעלה על הדעת מבחינתי. כבר הבנתם שאני הומופוב חשוך. הייתי שמח להיות עם מספר נשים. זו דווקא פנטזיה נחמדה שגם היא עוד לא קרתה.
כן כמובן שלא התכוונתי לבקש מעוד שני גברים דגימה מנוזלי הגוף שלהם במיכל פלסטיק כדי שאוכל למהול בהם את שלי.:ROFLMAO:

לא מתפשרת כלל

Well-known member
גם זה פתיר אם וכאשר
שומרים על מרחב אישי @ @

Gu987

Well-known member
גם זה פתיר אם וכאשר
שומרים על מרחב אישי @ @
1. בלתי אפשרי. כמה גדולה שלא תהיי, עדיין נדרשת צפיפות מסויימת. (ויש לי תחושה שאת לא מספיק גדולה).
2. גם ממרחק מטרים ספורים עדיין קיים קשר עין והשפעה רעה.
3 אין מצב שאצליח להגיע ליעד אם הוא מרוחק ממני מטרים ספורים. (אולי עד 2-3 מטרים)

לא מתפשרת כלל

Well-known member
ברור שלא הייתי מתנגד לכמה נשים. אני דווקא אומרת שעניין ההומופוביה הוא לא אחר מאשר אגו! שלגבר אחר יהיה גדול/מפואר/שווה ממני? שיפגין ביצועים שווים יותר? כאלה. הומופוב חשוך לא קונה אותי כי גם לזה יש פתרון. זה בדיוק כמו שמישהי לא בקטע של עוד נשים אז לא חייבת לגעת. אם היא מספיק בטוחה בנשיות ובמי שהיא היא תזרום. ככה אני רואה את זה

Gu987

Well-known member
ברור שלא הייתי מתנגד לכמה נשים. אני דווקא אומרת שעניין ההומופוביה הוא לא אחר מאשר אגו! שלגבר אחר יהיה גדול/מפואר/שווה ממני? שיפגין ביצועים שווים יותר? כאלה. הומופוב חשוך לא קונה אותי כי גם לזה יש פתרון. זה בדיוק כמו שמישהי לא בקטע של עוד נשים אז לא חייבת לגעת. אם היא מספיק בטוחה בנשיות ובמי שהיא היא תזרום. ככה אני רואה את זה
הפתרון לבעיה ההומופוביה שלי מורכב משני אלמנטים:
1. כיסוי עיניים כמו במטוסים.
2. כפפות צמר ומעיל דובון על מנת להימנע ממגע .

הבעיה היא לחלוטין לא בעניין תחרותי. (כי אין לי מתחרים 😀). זה באמת מההרגשה שגברים זה עם... איך לומר בעדינות... פחות יפה ונעים מנשים.. ואני במצבים כאלה מעדיף את התחושה הזו של אשה.

נסיך.333

Well-known member
העיקר שנהנית, אני אישית לא הייתי מעורב בכל כך הרבה..
מקסימום עוד אחת מתאים לי, לא יותר..

למעלה