|גאוה| מצעד הגאווה מכה שנית

האמ.

ליאונרד כהן אומר-First we take Manhattan, then we take Berlin. ואכן, זה מה שקורה כאן. קודם כל ירושלים, ואחר-כך כל המדינה. אבל זה צפוי, כי ברגע שאתה שובר לבנים בחומת הדמוקרטיה מין הסתם שהיא תקרוס. [הקטע הבאמת מצחיק, שטרחנו ללמוד אזרחות, ואת חשיבות הדמוקרטיה כבינתיים המועמדים לנשיאות הממשלה נעדרים מהחלטה חשובה כלכך]. חוץ מאכזבה ובושה במדינה, ובהיותי ישראלי[ונעזוב את החלק הירושלמי] אני לא מרגיש כלום. "התיקון ל'חוק יסוד: ירושלים' יאפשר למועצת העיר ירושלים לאסור קיומם של מצעדים ותהלוכות "מטעמים של פגיעה בסדר הציבורי ברגשות הציבור או מטעמי דת". בהצעת החוק של האיחוד הלאומי-מפד"ל תמכו 40 ח"כים ו-23 התנגדו. הצעת החוק השניה שהוגשה על ידי ש"ס, המרחיבה את האיסור לכל הארץ, אושרה ברוב של 41 נגד 21 חברי כנסת." הציטוט מוואי-נט.

JackDanyells

New member
אני חושב שזה בגלל הבית הפתוח

והגישה ה"כסאחיסטית" שלו. והינה, ראו דבר זה אשר קורה: הימין הקיצוני יגיע ביום שישי לתל אביב על מנת למחות. ואני כבר אמרתי שהגישה של הבית הפתוח תוריד את הדמוקרטיה. ושלא ידברו איתי על בג"ץ. הרי הכנסת גם יכולה לחוקק חוק שיוריד את הסמכות מבג"ץ. לדעתי לא היה שיקול דעת במה שנועה סתת עשתה. זה לא היה שיקול דעת, אלא פזיזות דעת. בירושלים היה אפשר לקיים אירוע בגן סאקר, בלי לצעוד. כולם הרי כבר הסכימו לכך! אבל עכשיו, אחרי הגישה הזאת של הבית הפתוח, הכנסת "התעצבנה" והחליטה לבטל לכל הארץ. ושלא ידברו איתי על "בא נעבור לברלין"... יופי, גם לי יש דרכון אמריקאי, אבל: א. מה יהיה על אלה שאין להם? ב. זה כתם לא רק על ישראל, אלא על העולם. אנחנו היינו המדינה מספר אחת באסיה בנושא ההומו-לסבי. אנחנו היינו אור לגויים בתחום הזה. עכשיו יש מדינה אחת פחות. מדינה שלמה! מרכזית! המדינה היהודית היחידה... עכשיו? עכשיו מה יהיה? עכשיו החרדים מנסים למנוע גם את המצעד בתל-אביב. וזה לא היה קורה אם לא היתה ההתעקשות הזאת של הבית הפתוח.

../images/Emo4.gif

פשוט עצוב לי שזה צריך להגיע לזה.. עצוב לי על צרות העיין של אנשים במדינה הזאת . מחליא אותי ועצוב לי ביחד!

נקווה שזה לא ימשיך

האמת היא שמהתחושה שלי, רוב האנשים נגד החוק הזה, ודווקא בגלל החוק הזה הרבה אנשים גם נהיו בעד מצעד הגאווה

למעלה