גאה לפתוח שרשור ברכות לבשורות טובות

סמיילי22

New member
גאה לפתוח שרשור ברכות לבשורות טובות

בשורות! שתהיה לך את החתונה הכי שמחה (למרות הכל) שיכולה להיות שתהיו מאושרים לנצח - את ובני זוגך המקסימים חיזרי אלינו במהרה עם סיפור החתונה!

selac

New member
הממממממממממווןןןןןןןן מזל טוב!!!

איזו התרגשות... שיהיה לכם הכי מוצלח ושמח שיכול להיות! הרבה אושר, וכל הטוב שבעולם...

תודה מקסימות!!!!!

בס"ד תודה רבה לכם!!!! תודה על הכל וכל העזרה במשך תקופה לא קצרה בכלל! אל תשאלו, כנראה הצטננתי כואב לי הגרון תופת, כואבות לי האוזניים וגם הראש....... הייתה לי שבת מקסימה (מיני "שבת כלה"- בהזדמנות אני אסביר), אבל הערב כולי עצבים, ושום דבר לא הולך כמו שתכננתי..... אחותי המקסימה החליטה כן להיות איתי בכל הדברים וההתארגנויות מחר ולא ללכת להיות עם חבר שלה (שיושב שבעה על אבא שלו). מקווה שה"קפיצת ראש" למיטה עכשיו תהיה מהירה ושמחר יראה קצת יותר טוב, רגוע, שליו ושמח!!!! ושוב תודה לכם!!!!!!!!! לילה טוב....

איילתי

New member
בשורות החמודה, המון ../images/Emo49.gif

שתהיה לכם חתונה נפלאה ומרגשת, תרגישי טוב ושהיום הזה יהיה המושלם בחייכם. הרבה הרבה מזל טוב

לבשורות טובות ../images/Emo13.gif

המון המון מזל טוב. שיהיה לכם רק טוב בחיים. שתזכו לחיים ארוכים ושלווים ביחד. המון ילדים, אהבה ואושר.

דפי26

New member
המון המון מזל טוב../images/Emo57.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif

אושר שלווה ונחת

Sashuka

New member
המון המון מזל טוב...

שיהיה לכם יום מקסים וחתונה נהדרת מקווה מאוד שאת מרגישה כבר יותר טוב מכל ה-

lsimon

New member
../images/Emo49.gif ורק טוב עם חתונה קסומה

ובריאות שלמה... נ.ב. - ואם את מרגישה קצת לא טוב - ממליצה לך לאלצום, לאכול איזשהו משהו - כקיפוח נפש.

Marinka78

New member
בשורות, יקרה! המון מזל טוב../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

יעל, שתהיה לך חתונה נפלאה ומדהימה , שתגשימי כל חלום בחתונה וגם אחרי, ויהיה לכם המן המון מזל טוב! דרך אגב, האם את במקרה קרובת משפחה של קרן גלסנר? כי ביום חמישי נפגשתי איתה, וקבענו מתי נפגש שוב. היא פותחת יומן ופתאום אני רואה "חתונה בנסיכה" בתאריך שלך (היום!) אם זו את, אז הרעיפו עלייך שבחים רבים וציינו כמה שאת חריפה. רק שתדעי
וגם אם זו במקרה לא את (אבל נראה לי שכן) אז זה לא מפחית מעוצמת איחולי המזל טוב!

למעלה