גאגא הודיעה: הסינגל הבא יהיה You&I

mrShankly

New member
בחיים לא האמנתי שהוא ישוחרר כסינגל ../images/Emo2.gif

לא בגלל שהוא לא טוב, סתם כי לא צפיתי שזה יקרה. חשבתי שהוא על משבצת ספיצ'לס - הבלדה שהיא מופיעה איתה הרבה, אבל לא תצא כסינגל. שיר מצוין, אבל כמו 95% מהאלבום הזה (לא משתגע על באד קידז), ככה שזו לא חוכמה
עם זאת, אני מת מת מת (
!!!)
שהיא תוציא כבר את זונת ממשלה, מרי ת'ה נייט או שייסה, ככה שכל בחירת סינגל אחרת תהיה אכזבה מבחינתי. חסר לה אם הסינגל הבא הוא לא הווווווווווקר.

גברמנט הוקר דווקא לא הפייבוריט שלי

מה שבא לי שהיא תוציא זה אמריקנו, שייסה, בלדי מרי... חולה עליהם.

Yowiee717

New member
Government Hooker - מדהים!

אני גם ממש מקווה שהוא יצא כסינגל. הבחירה של You&I לפי דעתי היא גרועה, ואחרי הקליפ האחרון שלה - אין לי כ"כ ציפיות גבוהות... לצערי!

Nens333

New member
אני לא מבין תקטע...!

כמה שניסיתם מנסיונכם להסביר לי אני עדיין לא קולט. אוקיי, אז הוא הוכרז כסינגל... מה זה אומר עליו? חוץ מזה שירשם בתולדות חייה של גאגא שהיא הוציאה אותו כסינגל? יש לי כאילו הרגשה שמכריזים על משהו רק לשם ההכרזה, בלי שיהיה לזה באמת משמעות מיוחדת כלשהי (כאילו שאני אגיד "אני מכריז על השיר הזה כשיר שהכרזתי עליו"
). רק שאני אדע אם הבנתי, שיר שלא משוחרר כסינגל כאילו לא מייצג את האלבום? והסינגלים כן מייצגים את האלבום?

לאו דווקא

יש הרבה סינגלים שלא זוכים לקליפים, ויש שירים שהם לא סינגלים שזוכים לקליפ [כמו ביוטיפול,דירטי,ריצ' של גאגא] כשזמר/ת או להקה מוציאים סינגל, זה אומר בעצם שיוצא שיר אחד על גבי תקליט משלו, אפשר לקנות אותו בחנות דיסקים [כיום לרוב קונים סינגלים דיגיטליים] והוא מושמע ברדיו.

Nens333

New member
אם הייתי אמן הייתי מוציא כל שיר כסינגל...!

ובכלל, לא עושה אלבום, מקסימום אוסף שירים של שנה או פחות או יותר... לא יודע, לא נראת לי כל האפלייה הזאת בין שירים עם כל הכבוד שלי לגדולים ומוכשרים ממני

לגבי אלבומים...

נתחיל בזה שהמון אלבומים מיוחדים בגלל החיבור הזה של ה-12 שירים יחד... יש המון אלבומי קונספט קלאסיים של להקות כמו ביטלס ופינק פלויד שהשירים מחוברים וממשיכים אחד את השני... והשירים שיוצאים כסינגלים אלה שירים שהאומן חושב שיש להם סיכוי להצליח. לא כל שיר מתאים להיות סינגל... אם לדוגמא גאגא תוציא את האבי מטאל לאבר כסינגל אני לא חושב שהוא יצליח...

Nens333

New member
אהה, זה מגניב! שירים בהמשכים!

האבי מטאל לאבר באמת לא אחד האהובים עליי מהאלבום...

YugiBoy

New member
כשמשחררים שיר כסינגל,

שולחים אותו לרדיו, (אחרת איך ידעו שזמר קיים?) משדרים אותו ב-MTV והוא יכול לזכות בפרסים, להיות חלק מפס קול של סרט וכו' (במידה והוא מצליח חח, לא חייבים להשמיע או לשדר אותו). מרוויחים עליו כסף, מופיעים איתו, בדרך כלל מצלמים קליפ (אפילו 2 גרסאות) ומקדמים אותו (ואת האלבום בעזרתו) ע"י הופעות. בעיקרון זאת פשוט דרך להגיע לאנשים.. הם לא ילכו לקנות את האלבום או כרטיס להופעה לפני שהם מכירים את השירים שלך אם הם לא שמעו שיר שלך ברדיו ואהבו או ראו קליפ \ הופעה שלך בMTV וממש אהבו את זה.. וסינגלים בדרך כלל משוחררים פיזית ואפשר לקנות אותם בנפרד, שזה גם מגניב וגם מקור הכנסה.

Nens333

New member
סבבה, תודה! ../images/Emo13.gif

האמת? אני לא מת על הרעיון הזה... כאילו הסינגל הוא שיר מיוחד, ושאר השירים מהאלבום הם "סתם שירים". הייתי שמח אם היו נותנים לכל שיר את הכבוד שלו, מצליח או לא מצליח. אבל בואו נגיד שאני לא אצליח לשנות את כל תעשיית המוזקיה עכשיו

YugiBoy

New member
ביונסה תסכים איתך

בדרך כלל היא משחררת 90% מהאלבום
בעיקרון לשירים שבאלבום יש כבוד מעצם העובדה שהם נמצאים בדיסק. ברוב המקרים אחרי 3-6 סינגלים שמשחררים לרדיו, האפקט דיי נגמר כי אי אפשר שוב פעם לעשות סיבובי קידום והקהל כבר דיי עייף, הזמר כבר בדרך כלל באמצע סיבוב הופעות (שם הוא מקדם את כל / רוב שירי האלבום) אז דיי קשה להוציא את כל שירי האלבום כסינגלים... יש גם משהו יפה (לדעתי) בעובדה שיש סינגלים שכולם מכירים מהרדיו, לבין שירים שרק מי שקונה את הדיסק מכיר.

Nens333

New member
זה גם נקודה טובה למבט...

להתנשאות מעל אנשים: אתם מכיר את הסינגלים של גאגא, אני מכיר את שירי האלבום שלה

limors2

Active member
והקליפ יוצא עוד כמה ימים!

לפי הפוסט האחרון שלה בפייסבוק. ["Next video in just days. So passionate about the concept. Can't sleep. Visions of a surreal love. #YuyiIsReal. If you want her to be. -MM"]

Nens333

New member
התערבות!

אני סתם מנחש משהו שיהיה בקליפ, אם אני צודק אני אדום לשבוע או משהו. לא יודע מאיפה זה קפץ לי, אבל ניסיתי לנחש מה יהיה בקליפ, ופתאום קפצה לי המחשבה על נחש לראש, אז אני אלך על האינטואיציות שלי... באמת שזה לא ממידע קודם או משהו, סתם לעורר עניין! אפשר אפילו לפתוח פה התערבות רחבה, מי שמנחש נכון זוכה באדום. מסכימה?

sexon4

New member
הולך להיות משהו עם הבת ים הזאת...

יואי... שהיא מחפשת אליה על הזמן..

למעלה