ג´ונתן

pokegirl

New member
ג´ונתן../images/Emo70.gif

לפני כמה ימים חשבתי על זה... והיום כשראיתי שוב את גראג´ואיישן דיי 1 ו-2 זה הכה בי!!! אחרי שרואים את "אירשאט" ואת "סופרסטאר" ואז רואים שוב את העונות הראשונה עד השלישית, זה כל-כך מצחיק לראות איך תמיד, תמיד, תמיד משלבים את ג´ונתן בפרקים ואיך באמת לא שמים לב אליו, גם הצופים וגם הדמויות!
זה פשוט אדיר וגאוני!!!
ג´ונתן שולט! טוב... בערך...

Darth Rosenberg

New member
כן... ../images/Emo58.gif ספיולר מרומז לעונה 6

אחרי שרואים את עונה 6, אי אפשר להחמיץ את ג´ונתן. אז עכשיו לראות אותו בעונות ראשונות גורם לתהיות... למשל, מה היה קורה אם זאנדר לא היה עוצר את המומיה ב- Inca Mummy Girl והיא היתה הורגת את ג´ונתן. יכול להיות שאם באחת מהפעמים שהוא היה כ"כ קרוב למות והסקוביס הצילו אותו, היתה נמנעת הטרגדיה הנוראה.

Darth Rosenberg

New member
כדאי לך

זו עונה ממש שווה (למרות שלדעתי גם מאוד שונה מאחרות). והתכוונתי ספוילר ולא ספיולר למעלה

sour girl

New member
גם אני שמתי לב לזה...

עכשיו ראיתי את כל הפעמים שהוא היה ולא שמתי לב לפני זה ... מסתבר שהוא נמצא המון.... **********************************************************************

pokegirl

New member
למשל לראות איך בפרק go fish

הם הטביעו אותו בגיגית ההיא במסיבה על החוף או שהוא אמר שהוא השתין בבריכה פתאום לראות את זה שוב זה מעניין יותר
תמיד מכניסים אותו בהמון פרקים שלא שמים אליו לב בכלל! הוא כמעט רגיולר

bewiched

New member
לי תמיד היתה אליו מאין משיכה../images/Emo25.gif

תמיד אהבתי את הדמויות הבודדות והבישניות. אפילו התחלתי לא מזמן לכתוב fanfic עליו ועל אנגל... הרי אנגל מהטיפושים המרחמים וגונתן בהחלט זקוק לזה.

Darth Rosenberg

New member
../images/Emo5.gif

זה לא פייר! שג´ונתן ישיג את אנג´ל לפניי? אין צדק בעולם
אני מוחה. אני דורש שתשנה את הפאנפיק שלך לאנג´ל וד"ר

Lizz

New member
YESSSSS

את חייבת לפרסם את זה בפורום הפנפיקים. יש לי ידידה שמחפשת כל פיק עם ג´ונתן שהיא יכולה להשיג..

למעלה