בתי קפה / מסעדות מומלצות בעמק

OrlyNL

New member
בתי קפה / מסעדות מומלצות בעמק ../images/Emo96.gif../images/Emo212.gif

אז קודם כל - סוף סוף פתחו לנו את המרכז החדש בצומת רופין, ויש שם ארומה, וגלידה מצויינת ("דידה") ועוד כל מיני שטויות. אז בדר"כ כשמשעמם לנו ולא בא לנו לנסוע הרבה - אז יש לנו אייס קפה של ארומה קרוב ונגיש
עוד מקומות שאנחנו אוהבים במיוחד באיזור:
הרואה בקפה - בכפר הרואה. מסעדה-בית קפה חלבית, עם פסטות יאמיות, וקינוחים טובים.
זגפרדו במרכז אלונית - צומת משמר העמק. קצת המוני, אבל פסדר.
בית קפה ביער - יער אילנות (הכניסה מכביש 4) - מקום שגילינו רק לאחרונה. יש שם עוגות מיוחדות ושוות ביותר!! שימו לב - קצת יקר, אבל אם באים רק לקפה ועוגה זה אחלה לגמרי!
ולנסיה - בתוך היער ליד כפר ויתקין. גם מקום שגילינו לאחרונה. היינו שם רק פעם אחת, אבל נהננו מאוד. האוכל שם מפתיע ברמה הגבוהה שלו, כי הם מכינים אותו במין קרוון די מצ'וקמק, אבל כמו שאמרתי - האוכל טוב בצורה מפתיעה. מקום רומנטי
טורקיז - במושב בית יצחק. צריך להוסיף?
יש עוד המלצות? אנחנו תמיד אוהבים לגלות מקומות חדשים!

הארומה בצומת רופין מבורכת../images/Emo3.gif

לא צריך לנסוע לקניון (ולשלם חניה-כי גם אם מזמינים לקחת לא מספיקים ברבע שעה
) ולא צריך לנסוע לM הדרך (שאלי זה לא *כזה* קרוב).
הרואה בקפה זה מעולה
היתרון הגדול בעיני שזה כשר לגמרי (סגורים בשבת,אין בשר) וכך אצלנו כל המשפחה יכולה לאכול.
על טורקיז-באמת אין מה להגיד
אנאמרו-בבית יצחק: אכלתי שם פעם עם אחותי מנה אחרונה מעולה!פחזניות עם שוקולד חם ומשובח וקצפת..מעולה
מעבר לזה האמת שאין מבחר גדול..אבל תמיד אני רואה מלא מכוניות ומלא שם אז כנראה ששווה בכל זאת:)
קפאנה בביתן אהרון-גם כן כשר לגמרי (עם תעודת כשרות גדולה וחוקית
)-המקום מבחינה ויזואלית ממש מזמין ויפה.אווירה מאד נעימה ואוכל גם כן טוב (מחירים לא זוכרת כי אבאמא שילמו
).

OrlyNL

New member
פחזניות את אומרת?

אני שם!
אני אסחוב את החבר בהזדמנות הראשונה...

את תהני מהם../images/Emo99.gif

אחותי ואני התמוגגנו
כל אחת אכלה פחזניה וחצי וזה היה שווה כל ביס. חחח וחוץ מזה קפצי לבקר אותי
אני גרה קרוב

מה עם "קפריזה" בחרב לאת?

בכל הפעמים שהיינו שם נהננו מאוד אוכל משובח, מקום נהדר לשבת בו בחוץ במזג אויר טוב וגם בפנים נעים מאוד בכל מזג אויר... אוירה כפרית ותמיד פוגשים מישהו שמכירים מהמושב ארוחות בוקר שוות במיוחד! גםם בכפר הרואה נהדר, המנות האהובות עליי: פתאי וגם פטריות מוקפצות וגם כאן ארוחת הבוקר נהדרת ומשביעה. ואם כבר בהמלצות עסקינן, בית היין במעברות זהה גם אחלה הכל שם משובח, טיפה'לה יקר אבל שווה כל שקל.

מה??????????????????

זה כנראה מה שקורה כשנמצאים בבית כבר שנה ושלושה חודשים עם תאומות ויוצאים ממעגל הבילויים לגמרי ומפנטזים שכל העולם ממשיך כרגיל ומחכה שנחזור. אני בשוק.... כל כך אהבתי את המקום הזה, חבל.

החתולית

New member
בית היין במעברות

ארוחות בוקר כמו פעם, מבחר גדול של יינות ובירות ואוכל לא רע בכלל. על טורקיז אנחנו מוותרים - לטעמנו אין שם לא איכות ולא שירות. לאחרונה מצאנו מקום קטן ונחבא אל הכלים בגן יאשיה - פרנצ'סקה - בית קפה / מסעדה חלבית המגיש סלטים נהדרים, שקשוקה יצירתית ועוגות שפתיים יישק.

OrlyNL

New member
המליצו לי באמת על בית היין

ולגבי ולנסיה - תמחקו את ההמלצה שלי. היינו שם אתמול, והם שינו לגמרי את הקונספט - אין יותר "אוכל אמיתי", יש רק אוכל של ברים - צ'יפס, שניצלונים, פיצה וכנפיים. יש שם אוירה מדהימה, אבל רק אם רוצים לבוא עם חברים לשתות קצת...

עלמה 3

New member
ממליצה בחום על פרנצ'סקה

בגן יאשיה. מקום קטן, מתוק ומדהים. אגב, אופים שם לחמים והם טעימים ומצויינים.

MoRoSH11

New member
קצת שלי

הרואה בקפה- מקום קטן אבל מקסים. אווירה הכי טובה שיש וגם האוכל. העיתה תקופה שכל שבוע הייתי שם אנאמרו (בית יצחק)- לא כשר אבל אוכל מעולה.מומלץ בחום זינג'רס-
זגפרדו- בגלל האוכל אגב, איך הבית קפה ביער?

למעלה