בתחת שלייייייי

idk

New member
וואלה כבר אמרתי לך שאני אוהב תדברים

שלך?... אהבתי תשיר הזה!! וגם אהבתי תקול שלך... נחמד כזה... כעעעעבוד!

ק ר ח

New member
הפתעת אותי

הייתי בטוח שזה יהיה חרא כמו השם של השיר םשוט טוב,גם איכות מעולה יחסית לשירים שמעלים פה לפורום אהבתי לאלללה אתה בתחת שלי!!!!

שיר נחמד מאוד

אחלה פלואו, דקציה מצויינת... יש כישרון, פזמון נחמד אבל זה נהיה מציק כל ה"בתחת שלי" בכל אופן, כבוד.. אהבתי מאוד את השיר, אני אלך לישון איתו. :) אוהב ת'חומרים שלך תאמין לי איזי...

Patience

New member
יפה לאללה אחי../images/Emo45.gif

תותח (כרגיל) אחלה של ליריקס וזרימה סבבה לגמרי גם הבחורה בסוף משתלבת טוב בפיזמון

Patience

New member
אגב...

חסר משהו בפיזמון תוספות של עוד סאונדים וכאלה, כי פשוט זה נשאר על אותו מקצב של הבתים אולי שהבחורה תשיר גם בשאר הפיזמונים ולא רק בפיזמון האחרון

ZeusMan

New member
בו בו בו !!!! יפה מאוד בנאדם....

מאוד מיקצועי... מכל הבחינות, פלאו טוב מספיק, תמיד יש מקום לשיפור אבל שורה תחתונה, פלאו טוב... הפקה לא רעה... אם כי יכולה להיות יותר טובה, אבל בשביל בחור לפני גיוס... כבוד !!!! פיזמון חזק... די מרתיעה אבל חזק... עזוב אותך מהבחורה שאמרה סאבלימינל... אין פה קשר לסאב... תמשיך במה שאתה אישית מאמין וזה הכי חשוב !!! בהצלחה בהמשך איש גדול...

אחלה סקילז

יש לך סקילז מדהים פלואו מאגניב ליריקס לא משהו רציני אבל השיר נשמע מאוד מאוד ילדותי עם הבתחת שלי והפזמון מעפן חושרמוטה כשהתחלתי לשמוע מאוד התלהבתי ואז הגיע את הפזמון... אם לא היו כאלה קטעים ילדותיים היה לי המון כבוד אליך עכשיו זה פשוט..אא..בהצלחה מאן

moshe alfasi

New member
פףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!

מרשיםםםםםםםםםםםם!!!!!! איזה יופי של שיר... גם "מגדירים את הקצב" ענקקקק.... אני מת על החומרים שלך... אני כל כך מכור לשיר "אלף" עד עכשיו...חחח... כל יום בעבודה במיני דיסק אולי 10 פעמים...חחחחחח כל הכבוד חבוב... תמשיך ככה... ואתה בדרך הנכונה חביבי! =)) בקשר לשיר- אחלה פלואו... ת'אמת שקצת משעמם.. אבל סבבה... הדיקציה ברמה גבוהההה...:) כבוד כבוד... הפקה- יבשה רצח..=\ יותר צלילים, יותר משהווווווווו... מאוד יבש... "אם הרצל היה רואה הוא היה קופץ מהמרפסת" שורה שתפסה אותי בטירוף...=) שיהיה בהצלחה! משה אלפסי.

extra g

New member
אחי

יש לך קול מצויין ויש לך המון פוטנציאל מהבחינה הזאת אבל - 1. אתה חייב לעבוד על הליריקה שלך...יש לך המון פוטנציאל מבחינת פלואו וקול (אחד מהקולות היפים ששמעתי בסצינה, יחסית לראפרים - לא לראפריות, שהן בד"כ גם זמרות) רק חבל שהליריקה הורסת...זה לא ברמה נוראית, אבל אתה פשוט צריך לעבוד על זה. 2. תתבגר קצת....להגיד "בתחת שלי" על הכל נראה כמו סתם נסיון להיות פרובוקטיבי. אני חושב שיש בך הרבה יותר מזה. וחוצמזה שלכל אחד יש מה להגיד...תחשוב מה אתה באמת רוצה להגיד, באיזה דרך אתה רוצה להגיד את זה ותעשה את זה רק ככה. ולדעתי, תנסה לעשות מוזיקה עם דגש על מוזיקה ולאו דווקא דגש על היפהופ. אם אתה באמת אוהב את זה, הרבה יותר חשוב שיהיה דגש על מוזיקה ולא על היפהופ, במיוחד במקרה שלך, עם הפוטנציאל של הקול שלך (פעם שלישית בערך שאמרתי את זה
). זהו בגדול, תחשוב על זה...ובהצלחה

extra g

New member
ועוד משהו...

אני חושב שצריך לסיים את השיר בפייד אאוט, ולא כמו שהוא עכשיו. הרה יותר מתאים לדעתי ולהכניס עוד קצת ערוצים עם מלודיות שונות פה ושם, שיהיה קצת יותר גיוון...למרות שאם זה לא גמור, אני סומך על יועד שיעשה את זה :) הקטע של "התחת שלי" ממש משמ ילדותי וחבל, כי הוא מוריד המון מהרמה של השיר. ונשמע פה כאילו אתה מחפש על מה למחות...תעשה שירים על דברים שבאמת חשובים לך ומציקים לך. צריך טיפה עבודה על ההגשה, יש קטעים לדעתי שאתה צריך להישמע למשל יותר כועס וכד', אבל לא משהו רציני ומציק מדי.

Escova

New member
בדרך כלל, כשאני מתחיל לשמוע שיר

עם פידבקים חיובים עליו, אני לרוב מתאכזב... לא במקרה הזה... זה מ-צ-ו-י-ן, בכנות, במיוחד מבחינת כתיבה, הכול שם מעולה. צור איתי קשר בICQ מספר 161716665, יש לי כמה שאלות...

E TO THE Z

New member
תודה רבה על כל התגובות...

ממ אני אישית אוהב את הליריקס.... אני חושב במבחינת מסר הוא עושה את שלו והוא מאוד ברור... בקשר לילדותי- ממ אולי ה"בתחת שלי" יוצר פה קצת ילדותיות אבל ניסיתי בבתים עצמך לעבור על כל אחד מהדברים שנמצאים לי התחת ולהסביר למה אני חושב את מה שאני חושב... זהו בערך..ושוב תודה רבה לכם

bigm2

New member
שיר מעולה!

אבל המלצה קטנה...תגביר קצת את הקול שלך, הביט בולע אותו

ראפר16

New member
וואלה...הנה התגובה שלי

שמע הפקה נחמדה לא רע הייתי עובד עליה עוד אם אתה מתכוון לצאת עם זה לאנשהו...אבל משהו קצת נשמע לי מוכר בפזמון של השיר הזה "כל הממשלה בתחת שלי"-"ממשלה על הזין שלי"...וככה גם יתר הפזמון ואם הגענו למצב שאנשים היום מעתיקים מה"ישראלים" אז המצ התדרדר

E TO THE Z

New member
אני מעתיק מהישראלים?...../images/Emo4.gif

נראה לי שאם אתה שומע את הישראלים אז זה אומר שהמצב התדרדר... מה הישראלים שרים שהעתקתי מהם "תזיזי תישבת נענעי ת-"ת-ח-ת"????

למעלה