בתחום הזוגי

gitit56

New member
בתחום הזוגי

בוקר טוב הכרתי מישהו בעבודה שהקשר שלנו לא ידוע לכולם (רק חברה שלי הבינה שיש בינינו משהו) באופן כללי אנחנו מכירים שנתיים ורציתי לדעת מה הפוטנציאל הזוגי שלנו אז עשיתי פריסה של קשר בין זוגי על היחסים ביננו הצד השואל - 10 גביעים הצד השני - 3 מטבעות מה עוזר - נזיר מה מפריע - קוסם סיכום: מלכת הגביעים אני אשמח להכוונה תודה
 

gitit56

New member
כן. אבל

יוצא לנו להיות הרבה יחד גם כידידים.. ונראה כי אני גם מושכת אותו, הוא מסתכל עלי הרבה ואני מרגישה שאולי יכול להיות משהו.. אנחנו יוצאים הרבה ביחד לכל מיני מקומות רק אני והוא מה את רואה בפוטנציאל?
 

צ ל י ל 8

New member
ככה:

הצד השואל - 10 גביעים הצד השני - 3 מטבעות מה עוזר - נזיר מה מפריע - קוסם סיכום: מלכת הגביעים אז זהו, שמה שמפריע ביחסים שלכם, זה שהוא נשוי. הוא משועמם בזוגיות שלו, ולכן מחפש חברה. זה לא קשר שיכול להתפתח יותר מסתם סטוצים. אם זה מתאים לך-אחלה. אבל אם את מעוניינת ביותר מכך, חישבי על התוצאות.
 

gitit56

New member
והוא מחפש

בי כחברה בלבד או שהוא רוצה כרגע גם את המין ממני?
 

chenby

New member
לא באה לשפוט אותך גיתית

אבל למה שלא תניחי לזה? אם את עדיין לא מאוהבת בו, אז תעזבי, הוא נשוי, למה לך למשוך לעצמך גבר נשוי,מערכת יחסים אסורה? אני מציעה לך (לא חייבת לקבל כמובן) לשחרר ולחפש גבר פנוי..
 

gitit56

New member
את צודקת רק רציתי

לדעת אם הוא כרגע איתי רק כחברה או מעבר לזה.. ונכון - שמעתי פה בפורומים אחרים שלהיות עם נשוי/ נשואה תמיד יוצא לא טוב... תודה רבה
 

מגי 336

New member
גתית - לשאלתך

הוא רוצה גם את המין, מנסה לשבות אותך בקיסמו בכך שתחושי שהוא מחפש ידידות...
 
למעלה