בתור התחלה..

בתור התחלה..

כדי שנוכל להכיר, ואפילו קצת, אחד את השני. בואו נתחיל בלספר משהו על עצמנו: שם, גיל, מקום מגורים, סיפור אישי על המקום בו אתם גרים או על התחושות שלכם עקב המצב שעוטף אותנו. מי שרוצה לדבר יותר אישי, מוזמן להוסיף דרכי תקשורת, תמונה או כל דבר שהוא מעוניין.

ערב טוב,../images/Emo192.gif

אז אני אתחיל, אני ניר ואני בת 18 (לא לעוד הרבה זמן, ב5.6 אחליף מספר). אני גרה בקיבוץ בארי ומנהלת בתפוז כבר חמש שנים. כיום אני מנהלת עוד שלושה פורומים: יוני בלוך ולהקתו, יהודית רביץ ואפרת גוש. כל מי שרוצה לדבר איתי או להעיר כל דבר, יכול לתפוס אותי במסרים (הדרך הטובה ביותר) או במייל: [email protected], (כתובת זו גם משמשת כמסנג'ר). כיום אני נמצאת בתהליך של בירור לגבי שירות לאומי, בתחומי האמנות ומחלימה מפציעה ביד שמאל. אז את רב זמני אני מעבירה בציור, כתיבה או שירה. בהחלט נהנת מהחיים כעת:) האמת, אני קצת לחוצה מכל מה שקורה מסביב, אך ללא ספק אני עוד לא יודעת איך לעכל כל מה שקורה סביב. נראה לי כי נכנסתי למעין בועת אדישות שכזו. אשמח לענות ולדבר עם כל מי שירצה, כאן או אישי יותר בפרטי. שיהיה לכולנו המשך ערב שקט, ניר.

hilalev

New member
שלום. מזל טוב על פתיחת הפורום. סופסוף!

אני הילה עובדת באיזור שער הנגב, כבר כמה ימים שאני לא הולכת לעבודה, מהפחד גני הילדים שלי ביישובי עוטף עזה גרה מחוץ לטווח הקסאמים, כאן יש לי שקט, אבל בבית של הורי גם מסוכן ואין להם שם שום מיגון, אני צריכה לנסוע לשם לומר חג שמח ודוחה את העניין ודוחה ודוחה..... אבל כבר קמה ויוצאת לאיזור המלחמה.
שיהיה לכולנו חג שבועות שמח ושקט

היי הילה.

אני מקוה שהכל יסתדר טוב ושהביקור אצל ההורים עבר בשקט. המשך חג מהנה ושקט

היי

אני מאיה, עזבתי את שדה אברהם לפני כארבע שנים, אבל אני חוזרת לשם לעבוד במשק של אבא שלי, אני בת 19 ועוד חודשיים מתגייסת. נפלו שני קסאמים קרוב למושב שלי. האמת? לא ידעתי שהם בכלל מודעים לחור הזהD: אני ממש מופתעת שיש פורום כזה, לא ידעתי שיש תושבים מהאזור שגולשים בתפוז. (אגב - מי שמכיר אותי מהאזור וחושב שאולי הוא מכיר אותי - לא, אני זו לא זו שאתם חושבים עליה.)

BOSS77

New member
את יכולה לפרט?

מה הכוונה "אני לא זו שאתם חושבים עליה" למה לא?

ברוריהה

New member
בוקר טוב

אני ברוריה , בת 35, אמא לשניים וגרה בכרם שלום. אצלינו אין הרבה קסאמים אבל פצמ"רים הם מנת חלקינו פעם מימין, פעם משמאל, פעם מלפנים ופעם מאחור. תוהה מתי הם יפגעו בול. הבת הגדולה שלי מבלה את ימיה במקלט כי הגן שלהם לא ממוגן והלחץ מראה את אותותיו בהתנהגות. שיהיה רק שקט !

נטי

New member
אוקיי

אני נטלי מנתיב העשרה, אל תשאלו אותי שאלות של "מכירה את" כי אני לא מכירה הרבה אנשים מהאיזור - פשוט יצא לי לטייל הרבה. אני בת 20 ומשרתת בקרקל. בקשר למצב? סתם מפחיד אותי שלפעמים נופלים קסאמים ואין צבע אדום כמו אתמול עם ההוא שנפל ביד מרדכי.

ברוריהה

New member
מצב כמעט קבוע אצלינו

מכיוון שמדובר בפצמ"רים אין שום התראה, זה פשוט נופל. וגם שמדובר בקסאמים צבע אדום כל כך חלש שבקושי שומעים אותו.

נטי

New member
וואלה?

אצלי המערכת כריזה בדיוק מעל הבית כך ששומעים יותר מדי טוב.

REvolutionZ

New member
אני

אני משדרות בן 16 בקרוב. (אל תתייחסו לתאריך בכרטיס) מה אני אגיד בנתיים.. אין לי ממש לספר. מאז כיתה ה' אני חווה על בשרי את הקסאמים. נפלו מספר פעמים בסמוך לביתי. אני עדיין מפחד מידי פעם מהטיל הבא. שמתי לב לעוצמת הטילים לאחרונה כשהם מתפוצצים. כרגע איני ממש מרוכז בלכתוב לגמרי על עצמי אך אם מישהו מעוניין לשאול לדבר על כל דבר, אני פה :).

Angel On Earth

New member
שלום לכולם

אני צליל,גם כן מקיבוץ בארי. בעוד שבוע בדיוק בת 16. מה אני חושבת על המצב?קשה. אני לא חושבת שהיינו אי פעם במצב קשה,למרות שמתרגלים לאט לאט. היום זה כבר נהיה עניין שבשגרה לשמוע פתאום באמצע משהו "צבע אדום",זה כבר לא מפחיד אותי כמו פעם.

kees

New member
שלום צלילי

חושבים עליכם כאן במרכז מוזמנות להתרעננות אצלנו אוהבים קרן ושקד

Angel On Earth

New member
מתגעגעות אליכן מאוד,ומבטיחות לבוא לבקר ../images/Emo13.gif

נראה לי שבחופש הגדול אני אעשה טיול סובב ישראל,מרוב אנשים שהזמינו אותנו לבוא

kees

New member
לא רוצות לא חייבות :)

יש כאן דרדס קטן שמתגעגע

Angel On Earth

New member
גם אנחנו מתגעגעות,נברר עם אבא מתי הוא נוסע.

ואני רוצה לבוא בחופש הגדול לכמה ימים,אז נקבע כבר.

kees

New member
סבבי רק קחי בחשבון שלי אין חופש

לא גדול ולא קטן אבל נמצא את הזמן והמועד המתאימים לאיחוד המשפחה

למעלה