בתולים בשנות השלושים (בן)

lior1

New member
בתולים בשנות השלושים (בן)

האם מישהו מכיר, יודע על מטפלים (לא פסיכולוגים) שיוכלו לענות על השאלה מה יכול לעשות גבר בשנות השלושים לחיו שנשאר בתול??? השאלה היא רצינית ואני אשמח לקבל תשובות רציניות תודה

ronit_sol

New member
בתולים בגיל השלושים

היי, נראה לי שיש כאן אולי הגזמה בהערכת חומרת העניין, זה די נפוץ אולי יותר ממה שחושבים שבחורים נמנעים מקשר ומגע גופני ונשארים כמו שאתה מגדיר את זה `בתולים` בגילאי השלושים. לחפש מטפל לזה נראה לי כמו לירות בתותח על זבוב, מיותר לגמרי!התבקשה כאן עיצה `יצירתית` : אני חושבת על דבר פשוט וטרווילי כמו ללכת ל.... אתה יודע לאן, ולחוש ולחוות לראשונה את התחושה של המגע הגופני עם סתם בחורה צעירה נחמדה, (כן, גם שם יש בוודאי בחורות נחמדות) עשוי לדעתי ברב המקרים לשנות את המצב באופן משמעותי ורק לטובה! נסה ותראה שצדקתי.

avi11

New member
הי רונית

קודם,תודה על התגובה שלך אבל אני לא התכוונתי שאני ממש בתול כלומר את הרעיון שלך כבר ניסיתי מזמן ולפעמים כשממש אין ברירה אז אני אכן הולך אל אותן בנות נחמדות אבל הבעיה איתן שהן מקצועניות מידי ובד``כ אחרי האקט אני נשבע לעצמי שאני לא אלך יותר אליהן כי זה מגיע עד כדי גועל. ודבר נוסף אני מתכוון ליצירת קשר אמיתי וממושך עם בחורה קשר רגיל ונורמלי. אז אם יש לך רעיונות נוספים אני אשמח לשמוע תודה ובי

למעלה