בשרשור חוקר
Tinkerblack

darkness calls

New member
בשרשור חוקר ../images/Emo11.gif Tinkerblack

[הסבר על המשחק תוכלו למצוא כאן] יילו מייגן
את מתבקשת לענות על כמה שאלות בסיסיות- גיל: ישוב: אייסיקיו: מסנג'ר: דרך התקשרות אחרת: משו שהיית רוצה לחלוק עם העולם: ואתם, שואלים יקרים, מתבקשים לא לחזור עליהן
קאפיש
סבבה =] you may begin

darkness calls

New member
ממ אני :]

היי ילדה =] מה נשמע? באמת? באמת באמת? אוקיי
דיברת בסוף עם את-יודעת-מי אחרי שהלכתי? [האת-יודעת-מי סתם הזכיר לי..] ראית את הסרט ה"פ? הראשון? השני? השלישי? איזה מהם ראית הכי הרבה פעמים? כמה? זה בגלל שהכי אהבת אותו? אם לא, אז איזה הוא האהוב עליך? נחשי כמה פעמים אני ראיתי את הארי פוטר הראשון: קשה? רוצה רמז? טוב, אם לא, באסה =] הרמז הוא: מספיק בשביל לדובב את כל הסרט באנגלית -________-" ואת הספרים קראת? אהבת?< רוצה שאני אקים לך קבוצת תמיכה? אם כן, שכנעי אותי למה מגיע לך
אפשר חיבוק? =] נכון שאני עלובה? נכון שהשאלות שלי אפילו עוד יותר עלובות? =] שמעת כבר את הדיסק החדש של אוונסנס Anywhere But Home? אם לא, את מתכוונת לשמוע אותו ופשוט לא יצא לך? רוצה שאני אשלח לך שירים מדהימים
ממנו? נמאס לך? אם לא, רוצה עוד שאלות? :] את חושבת לעצמך עכשיו: "וואי, תום הזאת משועממת"?
תודי!
אוקע
ושאלה אחרונה- רוצה לשמוע מאיפה למדתי להגיד ברוסית "פקה פקה"?
בהיי ^________^

Tinkerblack

New member
תשובות שלי ../images/Emo79.gif

היי ילדה =] היי גם לך ילדונת מה נשמע? ת'אמת עכשיו הכל אחלה סבבה באמת? כן באמת באמת באמת? את מתחילה כבר להזכיר לי מישהו ממחוייבות אישית רק שהיא מסמיכה כשהיא שואלת אותי באמת באמת אוקיי דיברת בסוף עם את-יודעת-מי אחרי שהלכתי? אממ כן אבל את יודעת זה סו אווט את לא מעודכנת חחח [האת-יודעת-מי סתם הזכיר לי..] ראית את הסרט ה"פ? את הראשון והנשי ראיתי את השלישי לא הראשון? כן השני? כן השלישי? לא אבל אני אראה כשזה יגיע לטלווזיהי חחח איזה מהם ראית הכי הרבה פעמים? אממ כל אחד מהם ראיתי פעם אחת... כמה? פעם אחת כבר עניתי
זה בגלל שהכי אהבת אותו? לא בגלל שזה יצא לי אם לא, אז איזה הוא האהוב עליך? השני יותר חמודד כזה חחח נחשי כמה פעמים אני ראיתי את הארי פוטר הראשון: 4 קשה? כן רוצה רמז? טוב טוב, אם לא, באסה =] הרמז הוא: מספיק בשביל לדובב את כל הסרט באנגלית -________-" ? ואת הספרים קראת? רק את הראשון אהבת?< בסדר רוצה שאני אקים לך קבוצת תמיכה? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אם כן, שכנעי אותי למה מגיע לך אפשר חיבוק? =] כמובן אני מתה לע לתת חיבוקים אני מביאה חיבוקים לכולם ואוהבת לקבל נשיקות נכון שאני עלובה? אממ לא אולי אני אקים לך קבוצת תמיכה נכון שהשאלות שלי אפילו עוד יותר עלובות? =] אממ ת'אמת כן? שמעת כבר את הדיסק החדש של אוונסנס Anywhere But Home? לא... אם לא, את מתכוונת לשמוע אותו ופשוט לא יצא לך? לא מתכוונת רוצה שאני אשלח לך שירים מדהימים ממנו? לא תודה נמאס לך? קצת... אם לא, רוצה עוד שאלות? :] למה לא אני בו זמנית עם ידיד שלי בפלאפון יותר נכון מישהו שאני יוצאת אתיו את חושבת לעצמך עכשיו: "וואי, תום הזאת משועממת"? לא אני חושבת רואים שתום מושלמת
תודי! אוקע ושאלה אחרונה- רוצה לשמוע מאיפה למדתי להגיד ברוסית "פקה פקה"? כן כמובן שאני רוצה איזה שאלה

darkness calls

New member
אם את כלכך רוצה אני אגלה לך=]

נכון בHOT היתה הטלנובלה "מיכאלה"? כשזה היה משודר והיית לוחצת על הכפתור האדום בשלט, זה היה הופך להיות מדובב לרוסית, וכשהם סיימו שיחת טלפון הם אמרו "פקה פקה" =]

slallum

New member
ואני אמשיך בדרכי =]../images/Emo3.gif

שיר
כואב לך
איפה
מה עשית ב-28.1.04
כשעשית את זה כאב לך
כאב לך בכלל באותו יום
מה הדיסק האחרון שקנית
את יכולה לחכות שלוש שניות
את ימניה
כשאת חותכת שניצל, את אוחזת ביד ימין את הסכין וביד שמאל את המזלג
כשאת אוכלת שניצל, את אוחזת ביד ימין את המזלג
מה יותר טעים - שניצלון או שניצל
האם גומיה כתומה שולטת יותר מגומיה לבנה
יש ארון לידך
אני חכם
את אוהבת אנשים עם סנטר
האם יש לך פוביה ממסגרות של תמונות
מה את מעדיפה - את הצורה של הכלי של המלח או את הצורה של הכלי של הפלפל
איזה אות יותר שולטת - ע' או א'
את מוכנה לענות על עוד 5 שאלות
מה קורה
מה נשמע
מה העניינים
לילה טוף =]

faith2

New member
טוב, זאת רק אני...

שמסוקרנת לדעת מה קרה -28 לינואר שנה שעברה?

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif אוחזתת את הסכין../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif אוחזת../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif שתהיה לי בריא עופריקו../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif:=D../images/Emo6.gif

Tinkerblack

New member
תשובות לעופריקו

שיר כואב לך? לא איפה? ת'אמת קצת ברגליים כי די הלכתי הרבה מה עשית ב-28.1.04? עדיין לא היה ה28 לינואר עופר יה טיפש כשעשית את זה כאב לך? עופר יה טיפש לא עשיתי כלום כי זה עוד לא היה כאב לך בכלל באותו יום? סנילי מה הדיסק האחרון שקנית? שאלה טובה בטח משהו של משינה את יכולה לחכות שלוש שניות? לא את ימניה? אין לי צד כשאת חותכת שניצל, את אוחזת ביד ימין את הסכין וביד שמאל את המזלג? אני צימחונית לא תראה אותי חותכת שניצל כשאת אוכלת שניצל, את אוחזת ביד ימין את המזלג? אני צימחונית יה סנילי מה יותר טעים - שניצלון או שניצל? צימחונית 10 שנים האם גומיה כתומה שולטת יותר מגומיה לבנה? שחורה יותר שולטת אבל למה שתכתוב את זה לא כי תמיד דופקים תשחורים נכון? יש ארון לידך? אממ כן אני חכם? לפעמים כשאתה לא מתאמץ את אוהבת אנשים עם סנטר? עופר לכל האנשים יש סנטר האם יש לך פוביה ממסגרות של תמונות? לא למה לך יש? מה את מעדיפה - את הצורה של הכלי של המלח או את הצורה של הכלי של הפלפל? של המלח יותר שולטת איזה אות יותר שולטת - ע' או א'? א' שולטת ביותר את מוכנה לענות על עוד 5 שאלות מה קורה? הכל סבבה אפונים מה נשמע? הכל אחלה מה העניינים? סבבה פטריות לילה טוף =] גם לך עופריקו לילה טום

YaEloNeT

New member
../images/Emo184.gif|לירון|../images/Emo23.gif

נכון שאת אוהבת אותי
כמה
אני יותר.
באמת

Tinkerblack

New member
בלונדונתתת

אמממ כן כמובן שאני אוהבת אותך כאליוד ה להרגע כאילו טוק טוק סנובית טוק טוק סנובית.... אממ מה זה כמה? את יודעת שאני גרועה במספרים וגם את אז גם אם הייתי אומרת מספר אז לא היית כל כך יודעת איפה הוא ממקום ואם זה טוב או רע

Tinkerblack

New member
תשובות בסיסייות

גיל: 16 עוד חודשיים ישוב: תל אביב אייסיקיו: 169114329 מסנג'ר: [email protected] דרך התקשרות אחרת: יונת דואר משו שהיית רוצה לחלוק עם העולם: "בוקר טוב עולם מה שלום כולם מזל בתולה שולט"

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifשירר ממצב../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif (את זה מותר לשאול שוב כי עבר כבר זמן מאז שהיא ענתה ויכולל להיות שהשתנה המצברוח../images/Emo3.gif) מה קורע../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif רק רציתי להגיד לך שיש לך בלוג מאוד מעניין../images/Emo45.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ולשאול: מאיפה לעזאזל את מוציאה את כל החומר לאתר../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif איך לדעתך תראי עם בלונד|בלונד../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif נכון שמתמ' זה חרא../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif מתי את עוברת לבית החדש../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ואחרונה חביבית: מאיפה את מקריצה את כל הרעיונות הגאוניים האלה לדיון../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif מאטה עלייך../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif דפי../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif

Tinkerblack

New member
תשובות לדפעעע

דבר ראשון עכשיו נשפך עליי לק שלם של לק שחור על הידיים אני נראת כמו ניגרית תודה על העניין של הבלוג מותר לך גם להגיב אליו .... אממ גם אני שואלת את עצמי מאיפה אני משיגה את החומר לאתר כי אישית אני חושבת על לסגור ואתו או משהו.... אממ עם בלונד אני אראה מכוער לאללה שיער שחור שולט לאללה כן מתמטיקה זה ממש ממש חרא מי כמוני וידעת מה שמזכיר לי שיש לי שיעורים שהולכים לבדוק ואתם מחר שיטטטטטטטטטטטטטט אממ ב11 לפברוארר אני עוברת לבית החדש... אממ ת'רעיונות לדיונים זה פשוט אני חושבת מה אפשר עכשיו לכתוב לדיון ואז אני כאילו בכוח מחפשת רעיונות חחח וזה לפעמים מצליח יותר וא לפעמים פחות

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifמה לסגור../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif תשכחי מזה מאמי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif לא סוגרים ולא בטיח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif מה שכן אפשר לעשות זה לעדכן רק פעם בחודש, במקום פעם בשבוע, בגלל שנגמרה הסדרה וכבר אין הרבה מידע והכל... וואו איזה כיףף לעבור לבית חדששששששששששש זה הכי מאגניף בעולםםםםם תהני בובעעעעע מאטה עלייייך../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifאני יודעת../images/Emo4.gif כי אני כל הזמן עסוקה בלימודים ואין לי זמן לשומדבר מלבדם../images/Emo10.gif אני אעשה מאמץ לשלוח לך השבוע... לא מבטיחה... וגם שבוע הבא... ברוב הפעמים זה פשוט לא יוצא לי לתרגם../images/Emo4.gif

למעלה