בשקט בשקט כנסו

בשקט בשקט כנסו

ועכשו לצעוק
היום יום הולדת לאש שלהבתיה , ברכות ליום הולדתך ,עד 120+ הרבה אושר ועושר ,בריאות,ושלווה שתזכי למצוות ותזכי לזכות, אמןואמן

תודה רבה רבה אבל אני רוצה

גם מחר כי היום הולדת היא מחר... עליזה תודה רבה לך על הפרסום!

יהודים! ../images/Emo163.gif

יש לי יום הולדת נכון?אז יש לי בקשה תכבדו אותי ביום הזה ואני רוצה שתקראו קטע קטן ארוך! יהודים! עליכם לדעת, כי בזה העולם יכולים לחיות חיי גן עדן ממש, ולהפוך את כל החיים לחיי שמחה וחיי אושר, ולא יחסר לכם שום דבר, כי השמחה צריכה לבוא מאיתנו ולא מהשמים ולהיפוך יכולים להפוך את כל החיים לבעיות רציניות, לצרות וליסורים, למרירות ולהרפתקאות, עד שיתהפכו החיים לחיי גיהנום ממש, רחמנא לצלן, ועל כן אשאל אתכם, האם אינו כדאי לכם להתישב בדעתכם כמה רגעים, ולשמוע היטב היטב מה שאני מבקש מכם ומדבר אליכם, ועל ידי זה תהפכו את חייכם לחיי גן עדן, לחיי נועם ושמחה. על מה ולמה לכם ללכת כל כך ממרמרים ולהיות במחלוקת ובמריבות עם זולתכם, ולקלל זה את זה, ולהסתבך בחובות וליפול בקטנות המוחין ובחלישות הדעת?! מדוע לא תתישבו אחת ולתמיד ותדעו, כי את העולם הזה ברא הקדוש ברוך הוא, מלך חי וקיים, והוא משגיח על הבריאה בהשגחה נוראה ונפלאה עד מאד, עד שאין עשב קטן זז ימינה או שמאלה בלי השגחתו הפרטי פרטית, כי הוא יתברך צופה ומביט מראשית כל עלמין ועד סוף כל עלמין, על כל פרטי פרטים של הבריאה, ודומם, צומח, חי, מדבר, הם עצם אלקותו יתברך, כי הכל לבוש לגבי גלוי האין סוף ברוך הוא יתברך, כי הכל לבוש לגבי גלוי האין סוף ברוך הוא יתברך שמו, והוא יתברך מנהיג בכל רגע ודקה את כל הבריאה כולה, ועכשיו אשאל אתכם, אם הקדוש ברוך הוא צופה ומביט אפילו על עשב קטן, ומשגיח עליו על כל תנועה ותנועה לאיזה צד שיתנועע, על אחת כמה וכמה השגחתו הפרטית על בן אדם המדבר, ובאין ערוך לזה כלל על אחת כמה וכמה השגחתו הפרטית על עם ישראל בניו הקדושים, איך שמשגיח על כל אחד ואחד בלי יוצא מן הכלל, ואז, אה ובי, אם תכניסו בעצמכם ידיעות אלו, תתחדש לכם בריאה חדשה, כי תראו ותסתכלו ותבינו ותשכילו, שכל מה שעובר עליכם בכלליות ובפרטיות ובפרטי פרטיות, הכל מושגח ממנו יתברך, ועל כן מה ולמה לכם הויכוחים?! ומה ולמה לכם הבעיות?! ומה ולמה לכם לריב זה עם זה?! יותר טוב לכם לדבק עצמכם לגמרי אל האין סוף ברוך הוא, ולברוח רק אליו יתברך, ואז תפתרנה כל הבעיות, ותראו שאין בעיות כלל, כי עיקר כל הבעיות, הצרות והיסורים, המרירות, הקטנות והדינים שעוברים עליכם, הוא רק מפני שנתקתם עצמכם ממנו יתברך, עד שאין אתם מסתכלים עליו יתברך, כי עקרתם את עצמכם לגמרי ממנו יתברך, עד שאתם חושבים כאילו כל הבריאה כולה מתנהלת לבדה, וכאילו אלו הרשעים המינים והכופרים והאפיקורסים עושי חיל מעצמם, ואין אתם יכולים להבין כי גם שם מוסתרת השגחתו הפרטית בשביל הבחירה והניסיון, לנסות אתכם האם אתם אוהבים את הקדוש ברוך הוא באמת, והאם אינכם מתפעלים שאתם רואים בהצלחת הרשעים, ובהצלחת אומות העולם המינים והכופרים והאפיקורסים?! ואז אם תכניסו בדעתכם היטב היטב, אשר הוא יתברך נמצא, ובלעדיו יתברך אין נמצא כלל. הקב"ה משלם שכר מיצוות לרשעים בעולם הזה ובעולם הבא נישמתם סובלת וניזרקת מדחי לדחי. צריך לדעת שבכל תנועה ותנועה שם אלופו של עולם, אז ממילא תתבטלנה מכם כל הבעיות, ותראו אשר אין שום בעיות, ותחזרו אליו יתברך, ותמשיכו על עצמכם ערבות, נעימות, ידידות, זיו חיות אלקותו יתברך, אשר אין טוב מזה, וכשאדם מכניס בדעתו ידיעות אלו, נמשך עליו אור רוחני, אור דק כזה, שמרגיש את הגן עדן בזה העולם ע"כ אשרי מי שיכניס בדעתו ידיעות אלו ואז יבחין שאין בעיות כלל וכדי לברוח אליו יתברך ולזכור את המימרות "השמח בחלקו הוא העשיר" ו"הכובש את יצרו הוא הגיבור" "ואיזה הוא החכם? הרואה את הנולד" שנאמר דע "מהאין באתה (מטיפה סרוחה) ולאן אתה הולך (למקום עפר רימה ותולעה) ולפני מי אתה עתיד לתן דין וחשבון.

אלישיר

New member
../images/Emo156.gif../images/Emo49.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

בעזי"ת (נכון שהאיקון של המומיה דגול?). איזה יופי אש, שביום שאת מחליפה איזור חיוג, את עושה זאת כבתו החביבה של בורא עולם.
כמה זכות נדירה זו, אשרנו מה טוב חלקינו ומה נעים גורלנו ומה יפה ירושתנו!!
...
...

כן כן כן אשרינו בלי סוף!

אשרינו שיש לנו אבא כזה .
אשרינו שיש לנו רבי כזה שמלמד אותנו דרכי התמימות.
אשרינו שיש לנו תורה קדושה שמלמדת אותנו ליהיות יהודים קדושים.
אשרינו שפסח קרב ונזכה לבער את החמץ מביתנו ואת החמץ מליבנו.
אשרינו שיש לנו שבתות קדושות אנחנו זוכים לחדש חידושי תורה.
אוי אשרינו אשרינו אין ספור פעמים שיש לנו ניגונים כאלה המשמחים את הלבב.
אשרינו אשרינו אוי אוי אוי אשרינו שזכינו
!!!!

מזל טוב לאש שלהבתיה!!!!!

מזל טוב ענק לשבתיה המדהימהץץ יהי רצון שיתגשמו כל משאלות לבך לטובה
תמשיכי להיות מצויינת כמו שאת אוהבת אותך מאד. מיכלוש.

asaf2000

New member
נכון

כנראה. כמו שרבינו אומר שלא להיות זקן משהו כזה, שכחתי איך הוא אומר בדיוק.

למעלה