בשעה טובה

supes

New member
בשעה טובה

רציתי לברך על הפורום החדש ושהגיע הזמן שיפתח. דבר שני רציתי להגיד שאני מסכים עם GREEN LANTERN gl הוא אחד הדמיות היותר מעניינות בעולם הקומיקס ולא מוערך מספיק לקח לי זמן אבל השגתי את החוברת שחיפשתי של hal jordan and kyle rayner .vs. rarallax שהוא קומיקס מעולה. אבל אין מה להווכח בקשר לגיבור הטוב ביותר שהוא כמובן superman וכל מי שמעוניין לדבר על זה יכול להשאיר תגובה או לשלוח מייל. ובשבילכם תמונה מעולה של green lantern by alex roos

gl

New member
זה green aroow

חבר של גרין לנטרן אגב מישהו שאל אותי אם אני יודע שיש גרין לנטרן לכל יקום אז כבר אין כי האל ג´ורדון השתגע והרג את כולם GREEN LANTERN
יאבללה היד שלי כל הזמן רועדת

supes

New member
בלי לפגוע gl

אבל אתה לא מחדש לי כלום אני יודע על השיגעון שלו זה מופיע בקומיקסים שלי ומתי זה קרה ומה גרם לזה ואני יודע מי זה green arrow oliver queen ודרך אגב חלק מהיצורים שהיו green lanterns עדיין חיים רק בלי הכוח של הטבעת. והאם ידעת שהטבעת של קייל שהיא היחידה שנותרה חסינה נגד צהוב. קבל תמונה של parallax

gl

New member
התשובה על היקום לא הייתה מופנת

אלייך אלא למישהו אחר אני ראיתי רק חצי תמונה אז חשבתי שחשבת שגרין ארוו זה גרין לנטרן (יענו לא ראיתי את האל) אני אגב הבנתי שהם מתו תגיד הטבעת של קייל עובדת על עץ?

supes

New member
כן

כל מה שהטבעות הישנות לא יכלו לעשות הטבעת שלו יכולה. תגיד אתה יודע מי זה אלן סקוט the first gl אני יודע שהוא עדיין מככב בחוברות של הגיברים של הדור הישן אבל אני לא יודע אם הכוחות שלו הם כמו של קייל והאל

gl

New member
זה מה שאני אומר

הטבעת שלו לא יכולה להשפיע על עץ לא זכרתי את השם

NuckBunnies

New member
זה החלק שבו אני מודה

על חוסר הידע המוחלט שלי בGreen Lanthren. אוי, הבושה *מרכין את הראש*
NuckBunnies

למעלה