בשעה טובה FM08

s o r t e r

New member
בשעה טובה FM08

יש לי אותו די הרבה זמן, בנסיון הראשון לא מצא חן בעיני וחזרתי ל 07. אבל עכשיו ניסיתי שוב עם העדכון. עונה ראשונה - הפועל ת"א. דבר ראשון ראיתי שיש לי יותר מדי זרים. (אניימה, טופוזקוב, דוס סנטוס, טלקיסקי, אנסומבו, ופאביו ג'וניור) ביקשתי עוד כסף ויש לי 3 מיליון פאונד למשחקים. הבאתי קשר התקפי בלארוסי ולדימיר קאומשהו במיליון וחצי ונתקעתי עם חלוצים הכי טוב שמצאתי שהסכים לבוא היה לזר פופמשהו פולני חביב. בכסף שנשאר הבאתי את קדוסי, רפאלוב וסטרול. (שחקנים בכירים יותר לא הסכימו לבוא בשום מחיר) אחרי הקניות ביטלתי את ההשאלה של אנסומבו ושמתי את דוס סנטוס וגוניור למכירה. ואז הגיעו צרות של עשירים. דוס סנטוס נמכר לקבוצה מקסיקנית במיליון ארבע מאות פאונד. וגוניור ב 750 אלף פאונד. משחקי ההכנה הסתיימו, שיחקתי כבר שני מחזורים בגביע הטוטו ומשחק ראשון באופא (מול קבוצה מקפריסין). משחק פתיחת העונה השבוע. הסגל שלי מוכן. יש לי חמישה זרים. ישראלים בכירים לא מוכנים לבוא למרות שהקבוצות מוכנות למכור אותם. ויש לי שני מיליון פאונד בתקציב. ביזבוז. מה לעשות איתם? חשבתי אולי לקנות מכל הבא ליד כדי למכור בעונה הבאה שאז יהיה לי תקציב קטן יותר. חשבתי אולי לקנות צעירים שיהיו מוכנים לעוד כמה עונות (כמו עומר אנדמשהו ומקסימילן אוליבה שאהבתי ב FM07) צרות של עשירים...

למעלה