בשיא העירנות של צה"ל

שמלת תחרה1

Well-known member
מצליחים להכנס לשטחה ולגנוב

עבריינים מצפון הארץ גנבו טיל לאו משטח שבו שהה גדוד מילואים שגויס בצו 8 לקראת האפשרות של מלחמה עם חיזבאללה. על פי החשד העבריינים ניצלו חוסר הערנות של הלוחמים בשעה שישבו לאכול, גנבו את הטיל ונעלמו תוך זמן קצר מהמקום.

Harrington

Well-known member
מנהל

עבריינים מצפון הארץ גנבו טיל לאו משטח שבו שהה גדוד מילואים שגויס בצו 8 לקראת האפשרות של מלחמה עם חיזבאללה. על פי החשד העבריינים ניצלו חוסר הערנות של הלוחמים בשעה שישבו לאכול, גנבו את הטיל ונעלמו תוך זמן קצר מהמקום.
הכותרת הצחיקה אותי, מבלי לפגוע :). צה"ל כבר עשרות שנים לא נמצא ב"שיא הערנות". לא בעניין גניבת ציוד ולא בשום עניין אחר, למרבה הצער.

שמלת תחרה1

Well-known member
הכותרת הצחיקה אותי, מבלי לפגוע
:)
. צה"ל כבר עשרות שנים לא נמצא ב"שיא הערנות". לא בעניין גניבת ציוד ולא בשום עניין אחר, למרבה הצער.​
תגובתך הצחיקה אותי מבלי לפגוע בך
אם צה"ל לא היה בשיא העירנות,בארי הייתה עדיין כבושה בידי החמאס, וכנראה פספספת שדגל ישאל הונף שוב בבארי.​

ai27

Well-known member
בתקופה האחרונה צה"ל מוכיח את עצמו. לכן לא ברור איך מצלחים לגנוב מצה"ל.
צה"ל לא מוכיח את עצמו - אלא מתפקד.
וכדי לתפקד - הוא דרש וקיבל גיוס מילואים ענק, בתוספת "צ'ק פתוח" לכמעט כל דרישה תקציבית.
אבל אם הוראות הירי עדיין מונעות טיפול בגניבות נשק, ואפילו בזמן מלחמה לא טורחים לתת מענה לבעיה,
צה"ל לא מוכיח את עצמו.

משתפרת1

Well-known member
תגובתך הצחיקה אותי מבלי לפגוע בך​

אם צה"ל לא היה בשיא העירנות,בארי הייתה עדיין כבושה בידי החמאס, וכנראה פספספת שדגל ישאל הונף שוב בבארי.​
אם צה"ל היה בעירנות מינימלית בארי לא היתה נשטפת בזרם מרצחי חמאס, שדרות לא היתה נשלטת ע"י טנדרים ואופנועי מחבלים, ניר-עם, כפר עזה, כיסופים ושאר ישובי העוטף לא היו נכבשים ותושביהם לא היו נרצחים ונחטפים כבני ערובה. שלא לדבר על מחנות צבאיים (זיקים רק אחד מהם) שנכבשו ע"י הפורעים. לא היה לוקח למעלה מחמש שעות עד שחיילים התחילו להגיע לא כבודדים ולעזור לכיתות הכוננות האזרחיות. עירנות? באמת?

Harrington

Well-known member
מנהל
פעם קודמת שזה קרה, כתבת שהכול בסדר, מפוקח על ידו.
טוב, ששינית זימרה.
לא יודע על איזו אימרה שלי אתה מדבר (וגם לא מה הכוונה ב"פעם קודמת שזה קרה"), אבל צר לי לאכזבך, לא שיניתי שום זמרה. אני לא מאלה שהתפכחו בשמחת תורה (זולת לגבי עניין אחד ספציפי). לצערי אני יותר שייך לאלה שהתריעו על הנ"ל וצפו אותו כבר קודם, כמו כמעט כל הימין אגב.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא יודע על איזו אימרה שלי אתה מדבר (וגם לא מה הכוונה ב"פעם קודמת שזה קרה"), אבל צר לי לאכזבך, לא שיניתי שום זמרה. אני לא מאלה שהתפכחו בשמחת תורה (זולת לגבי עניין אחד ספציפי). לצערי אני יותר שייך לאלה שהתריעו על הנ"ל וצפו אותו כבר קודם, כמו כמעט כל הימין אגב.
על הטנק שנגנב משטח אימונים.

נסיך.333

Well-known member

זה מאיד הכפרים הסמוכים בטח
לאת בקריאה, תוך שעתיים אין טיל הופכים כל בית עד שימצא..
ולפני שהבג"צ ירום הודו יתערב ויתן להם עוד טיל..

למעלה