בשורות מדהימות לכל גילאי 40 פלוס

arielito100

New member
בשורות מדהימות לכל גילאי 40 פלוס

שלום, אני יחצן המסיבות הגדול ביותר בתל אביב במשך כל שבוע כבר שלוש שנים באים מעל אלף אנשים למסיבות שלי אני מתחיל עכשיו מסיבות במיוחד עבור גילאי 40 פלוס ראיתי שמזניחים את הגילאים הללו.. בגיל הזה קשה מאוד לעבור סלקציה... והטעם במוזיקה הוא שונה מאוד.. אז אחרי סיוע והתייעצות עם מבוגרים ממני... פרסו בפניי את הצורך וזה מה שהולך לקרות, להלן הפרטים: בראשון לציון קו מסיבות במיוחד עבור גילאי 40 פלוס מסיבה ראשונה תתקיים בתאריך 11/12 ביצעתי סקר והוחלט שהמוזיקה שתתנגן היא שנות השישים השבעים והשמונים הבאתי דיג'י שמומחה למוזיקה הזו... המטרה: שכל מי שהוא בן 40 פלוס וחיפש מקום לצאת ולבלות אז עכשיו יש ... וגם זו אפשרות אדירה עבור כולכם לצאת לבלות לשתות ולהנות ולהכיר רווקים ורווקות...בלי הבושה שהגעתם במיוחד עבור זה... לפרטים נוספים [email protected] אריאל תבואו ותהנו

merav343

New member
לאיזה גילאים אנחנו מתאימים?

אני בת 37 ובעלי בן 47 שנינו באמת ניראים מאד צעירים לגילנו וגם בראש צעיר... לאיזה גילאים או לאיזה מסיבות אנחנו מתאימים? דוקא בא לנו לצאת קצת למסיבות ריקודים אך יש לי חשש שאם נלך למסיבה של גילאי 40+ נמצא שם גם גילאי 50 ו 60 ואלי לא נתחבר... או בכלל מתאים לנו עדיין להתערבב עם מסיבות 30+ ואם כן אז איפה יש כאלו ? בתודה מירי

arielito100

New member
מסיבות מיוחדות עם מוזיקה שנות השישים ועוד...

שלום מירב, בעלך ואת רשאים להירשם לאן שתרצו זה לא תלוי בי, זה תלוי בכם לאן אתם רוצים לצאת לבלות. שני סוגי מסיבות מסיבות בתל אביב שאני מקיים בויצ'נזה כבר שלוש שנים...מגיעים למעלה מאלף אנשים בגילאי 27-40 קשה מאוד להיכנס יש רק שמונה מאות מקומות וחצי מהאנשים חוזרים לביתם מאוכזבים את מוזמנת ליצור איתי קשר ואני ארשום אותך ואת בעלך בכניסה והסלקטורית תכניס אתכם סגנון המוזיקה - מיינסטרים (עכשווי) המסיבות החדשות שאני מארגן עכשיו זה מוזיקה שנות השישים השבעים והשמונים קשה לי להאמין שיגיעו אנשים בגיל 60 אני דווקא חושב שתהיה הפתעה ויגיעו צעירים בגילאי 35 שמעניין אותם לרקוד טוויסט ואוהבים את סגנון המוזיקה הזו. בכל אופן, לאן שתרצי אני ארשום אותך [email protected] המסיבות הן בראשון לציון במועדון האדמס...זה חדש ואני עדיין לא יודע איזה קהל יגיע אבל נרשמו כבר כשבעים אנשים ועדיין מדובר על שלושה שבועות לפני ערב הפתיחה

merav343

New member
תודה אריאל..עקרונית אתה צו

עקרונית אתה צודק זה אנחנו שצריכים להחליט לאן .. אבל כל השאלות שלי נובעות מעצם זה שעד היום לא יצאנו למסיבות ריקודים ואנחנו פשוט לא יודעים בכלל איפה אפשר למצוא אינפורמציה על מסיבות שכאלו ומה בדיוק מתאים לנו. מוזיקה עכשווית זה משהו שיותר מתאים לנו ממוזיקת שנות השישים ודומות לה אז רק בגלל שציינת שבמסיבות של ה-40+ זה סגנון המוזיקה כנראה שזה לא כל כך מתאים... גם הקטע של לבוא למסיבה ולחזור כלעומת שבאנו נשמע מאד מאכזב.. ולא בשבילנו- זה גם בעייה ... בכל אופן תודה.. מירי

arielito100

New member
שנות השישים השבעים והשמונים

אז את מוזמנת ליצור קשר להירשם בכניסה ולא תחזרי כשם שהגעת לדעתי אתם תהנו יותר מחבר'ה שהם תואמים לבני גילכם זה יכול להיות גם מקור למציאת חברים חדשים המוזיקה אגב זה גם שישים גם שבעים וגם שנות השמונים בתוכנית... הזמרת lady d אוכל, שתייה קלה ויין טוב לשיקולכם :) תהנו

Purple Mushroom

New member
אנחנו כאן לרוב בעשור הקודם.

אבל טוב לדעת שיהיו חיי לילה ובילויים גם בעוד כמה שנים שנגיע לעשור הזה. (אני אישית בן כמעט 32 , אז עוד 8+ שנים כנראה אגיע לגילאי הארבעים)

למעלה