בשורות טובות, דיסק חדש!

Seasonal Beast

New member
בשורות טובות, דיסק חדש!

זוכרים את הדיסק לייב שהובטח? אז הוא יוצא במרץ! באתר לא נותנים עדיין תאריך רשמי, אז בואו נקווה לטוב. בנוסף, האתר הרשמי מבטיח ספיישל על הדיסק-לייב, שייקרא Voltaic[מקורי]. בינתיים אפשר לעשות הזמנה מוקדמת באתר הרשמי. מה יש בפנים? 4 דיסקים, שיוצאים בסאראונד, deluxe וdeluxe vinyl. לבחירתכם.
דיסק 1: דיסק שמע[אודיו] שהוקלט[במיוחד?] באולפני אולימפיק.
דיסק 2: DVD לייב, מההופעות בפריז ורייקיאוויק.
דיסק 3: הקליפים מוולטה+הקליפים מהתחרות.
דיסק 4: המיקסים של וולטה.
כמה שאלות, שהתשובות יופיעו באתר בהמשך השבוע[אני מקווה]. העונה מקבל סגידה וכובע גרב!
1. אפשר לקנות בנפרד, או שזה שוב מסחטת כסף משומנת, וצריך את כל המארז?[הדי מיותר, כן?] 2. מה התאריך הוצאה המדויק? באתר אומרים מרץ, אבל מבטיחים עדכון בהמשך. 3. למה לעזאזל אין Medullaic? העם דורש דיסק-לייב למדולה, עד מרץ! שבוע עם בשורות טובות, התעוררות של גברת B סוף סוף! שבוע טוב

סריט

New member
כמה פעמים אפשר להגיד לך

שהיא לא הופיעה עם מדולה??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Seasonal Beast

New member
חלאס,

יש גם הקלטות של הופעה במוסקבה[העיר האהובה עלייך
]. להחזיר ולעשות תור למדולה לאלתר

Esmena

New member
וואו,ביורק במוסקבה זה ה-חלום.

אבל ביורק בסנט פטרבורג זה המגה-חלום. וביורק בוורסאיי(מה,הסמית'ס עשו את זה!)זה חלום מז'אנר הקרי לילה

plants and rags

New member
הם ממשיכים עם

המארזים המעצבנים שלהם. הקליפים מוולטה? תשלמו לי כדי שאני אראה את הקליפים מוולטה. והמיקסים? זה באמת בזבוז של כסף, ומשהו אומר לי שלא תהיה אפשרות להזמין את השניים הראשונים בנפרד. בשביל זה אלוהים המציא את האינטרנט אני מניח, למרות שבטח כמו מעריץ ממושמע אני אקנה את זה כמו אידיוט. דרך אגב, החדשות האלה מלפני שבועיים כבר. בזבזנו את השבוע של הבשורות טובות, הוא היה לפני שבועיים. אפשר לדעת איך שרית לא שמה לב לזה? או שהיא פשוט החליטה לא לשתף אותנו, חתיכת זונה?

Esmena

New member
../images/Emo45.gifת'כלס עמיתי הצמחי..

העתקת את המילים מפי. חשבתי שזה האלבום השוקולדי. מי שזה עושה לו יום שמח באמת שיהיה בריא. אבל בשביל אחת שכמותי, זה עוד דיסק למגירת ה" לשקול לקנות כשיהיו רבע מיליון שקלים בכיסי".

Esmena

New member
המממ..להעלב?להיות מוחמאת?

או לספר שבדיוק היה כתוב ב"גלריה" שחוגגים מאה שנה למודרניזם ,והוא לא *כזה * זקן? הממ

Seasonal Beast

New member
איפה אתה היית?

בדה גארדן לא פירסמו את זה, או שאתם עדיין עסוקים באיטלקי? תלך לטיול שנתי לרוסיה ואל תחזור

plants and rags

New member
אתה ממש מקנא בגארדנרים

ובצדק, דרך אגב. המנהלים שם הרבה יותר טובים מכאן. עכשיו הלכתי לרוסיה.

plants and rags

New member
טוב, אפשר להזמין את זה מ-OLI

אני רק לא מבין מה ההבדל בין הסטנדרט לדלוקס. מה יש בדלוקס שאין בסטנדרט? אין לי כוח לחטט בכל העמודים של הפורום המציק ההוא, כמה שטויות כתובות בו. שרית, אולי תעזרי פעם בחיים שלך?

סריט

New member
תחזור לבקר עוד שנתיים-שלוש ואני מבטיחה

שיהיו על זה חדשות!

Vegvisir

New member
עטיפה יפה

איזה כייף היא לא מתה! בא לי אלבום אולפן חדש עם טריקי ובק

Vegvisir

New member
וואי עכשיו הבנתי עם מי אני מדבר

עדיף מהיצורה שלך ששרה מהגרון!