בשביל מה?

T Tonel

New member
בשביל מה?

בית"ר י-ם כבר שנתיים פחות או יותר מנסה לבנות את עצמה לליגת האלופות. אבל אם בסופו של קיץ אלברזמן, תמוז ובן שושן (ומי יודע מי עוד) עוזבים אותה והחלוץ הזר שוב פעם יהיה חלוץ חדש... אז למה כל המאמץ? בית"ר יכולה לזכות באליפות עם הרבה פחות מזה... המעבר של אלברמן (שהוכיח שהוא שכיר חרב בדיוק כמו זנדרברג, בנאדו, גרשון ואחרים בבית"ר, דבר שהיה לי ספק לגביו עד היום) נותן הרגשה שהמאמץ לא שווה את ההשקעה...

adi cb14

New member
אני לא חושב שיש שחקן אחד בסגל של ביתר

שמשחק בשביל הסמל או האוהדים.

kakoon11

New member
ובאיזה קבוצה בארץ

יש שחקן אחד בסגל "שמשחק בשביל הסמל או האוהדים"??? עזוב בארץ...בעולם??

adi cb14

New member
אם שחקן זר כמו פאביור ג'וניור מרשה

לעצמו להוריד 30% מהשכר(עכשיו תקפוץ ותגיד שגם הוא גילה שהוא בלוף אז אני כבר אענה מראש שעם העבר שלו מספיק קבוצות היו לוקחות בלי לבדוק יותר מדי כמו הפועל למרות שאני חושב שיש לו כדורגל אבל זה כבר נתון לוויכוח)... אם טל חן למרות שעזב טוען שהוא ירצה לחזור להפועל גם רק לתפקיד ניהולי ושזה הבית שלו ושהוא ימשיך לאהוד את הקבוצה... והנה 2 דוגמאות רק מהימים האחרונים.

ixmix

New member
../images/Emo6.gif פאביו ג'וניור, שחקן נשמה של הפועל.

אם אתה מחפש אנשי ניהול בקבוצות, הרי תמצא כאלה גם בבית"ר (גם באימוני מחלקת הנוער המתחדשת, ההולכת והופכת לאימפריה של ממש תחת ניצוחם של שחקני עבר ומאמני נוער שצומחים בקבוצה), וגם במכבי, בחיפש ובכל קבוצה. אם אתה חושב שפאביו ג'וניור הוא שחקן נשמה אדום, אני לא יכול להאמין לך שאתה רציני. שמיוחד אם תרצה לקחת את שני המקרים שהבאת (טל חן ששיחק בהפועל רק 5 שנים, אם אני לא טועה) ולהשוות לדוד אמסלם, סרגיי טרטיאק (עוזר המאמן כיום ומאמן נוער בעבר), איציק קורנפיין (מנהל), או אפילו לשחקן כמו אבירם ברוכיאן. לפחות היית מביא את אבוקסיס כדוגמא, היה על מה לדבר.

adi cb14

New member
כשדיברתי עליו לא באמת התכוונתי שהוא שחקן

נשמה שכשאומרים פאביור ג'וניור מתכוונים להפועל הבאתי אותו כדוגמה לשחקן שמשחק בהפועל בגלל האוהדים והמועדון(ותאמין לי שהוא יכל ללשמור על המשכורת שלו באיזה מועדון בחול)

borat1

New member
ככה זה

שאתה מחליף הנהלה כל שני חמישי ושבת.. שקלאר אחראי לכל מחדל העזיבה הזה. איך שהחתימו את אלברמן בפעם הראשונה מטנריפה היו צריכים לשים לו תג מחיר אסטרונומי,שקבוצות אירופאיות יתאמצו להחתים אותו. מה זה מיליון יורו לעזאזל?! הדחליל הזה החתים שחקנים עם תגי מחיר מצחיקים ועכשיו אנחנו משלמים את מחיר על ההתנהלות השכונתית הזאת. מקווא ששום ושפיגל ילמדו מהטעויות האלה,ובפעם הבאה ששחקן חותם בביתר שיכניסו לו גם איזה סעיף שחרור של 2 מיליון יורו לפחות כי זה פשוט בלתי נסבל -כל קיץ ההרכב הראשון שלנו משנה את פניו וזה בלתי אפשרי להצליח ככה.

T Tonel

New member
רעיון אבסורדי

הנה לכם רעיון שישמע במבט ראשון אבסורדי, אולי אפילו מטופש. אבל במצב בו אני לא רואה אף ישראלית מצליחה שנה הבאה באירופה, לא אמור להגיע יותר קהל למגרשים והרמה כראה תישאר נמוכה. זה כנראה לא יותר גרוע ממה שיש לנו עכשיו. הרעיון הוא כזה: החל משנה x (משהו בעתיד הקרוב) כל קבוצה תהיה חייבת לפתוח בהרכב עם 7-8 שחקני בית. כמו כן בכל זמן נתון על המגרש צריכים להיות לפחות 3-4 שחקנים מתחת לגיל 24 (לא חובה שחקני בית). קבוצות שיביאו יותר קהל למשחקי הבית תקבלנה בונוס בסיום העונה. לגבי הארץ ועולם ודאי שיש עדיין שחקנים שמשחקים בשביל הסמל והאוהדים, בבית"ר יש כמה כאלה, היחיד שמקבל דקות זהו ברוכיאן (אולי גם זיו למרות השמועות על עזיבה שלו בכל חלון העברות).

Puskas

New member
אין מה לעשות..

אני דווקא חושב שזה התגשמות חלום... עד היום הכדורגלן הישראלי היה מאוד מפונק..רק אנגליה,ספרד או איטליה בכבוד שלהם.. היום הם מבינים שגם דרך בלגיה והולנד אפשר להגיע לרמות רציניות יותר.. אז הם עוברים גם לשם ובכמויות...זה יפה! זה מראה על רצון להשתפר.. עומר גולן,ברק יצחקי,גיל ורמוט,סלים טועמה ואליניב ברדה עברו עונה שעברה.. עכשיו גל אלברמן מצטרף כאשר בן שושן ותמוז עשויים לעבור גם.. זה טוב וגם אין מה לעשות נגד זה..הליגה פה גרועה ואין פה מקצוענות אז אין לך איך לפתות שחקן להישאר פה.. וזה תופס גם לגביי זרים..אוגבונה עבר לרומניה למען השם..ליגה די חלשה..אבל מקצוענית יותר.. אין מה לעשות..כל זמן שהליגה פה כל כך חלשה ולא מקצוענית אז שחקנים ימשיכו לברוח בצ'אנס הראשון..

adi cb14

New member
אני בכלל לא חושב שהליגה הספרדית, האנגלית

ובמיוחד האיטלקית טובות יותר מהגרמנית אליה עובר אלברמן עכשיו.

kakoon11

New member
הליגה הגרמנית אטרקטיבית

אבל איכות השחקנים בעיקר באנגליה הרבה יותר גבוהה

adi cb14

New member
../images/Emo45.gifנאלץ להסכים(רציתי להשמיט את האנגלית)...

dddjdy

New member
בנייה לצ'מפיונס ליג מחייבת טיפה ניסיון

סטיאווה בוקרסט וסביליה לא הגיעו סתם להיות אימפריות אירופאיות בכדי. בית"ר ירושלים חייבת לעבור את הסיבוב השני המוקדם של ליגת האלופות ולנסות להעפיל לגביע אופ"א. אני לא מבין מה אתה בשוק "בשביל מה?" כאילו שהקבוצה כל שנה מגיעה לשם. אז היא לא תהיה בליגת האלופות - ביג דיל. תן להם להשתפשף. אפרופו יש לי הרגשה שאני יודע מה יקרה אם בית"ר.... היא תגריל את ספרטה פראג בסיבוב השני, תפסיד שם 2-1, וכולם יהללו אותה (למרות שהיא הפסידה ומעולם חוץ ממכבי נגד אנדורה קבוצה ישראלית לא חזרה מהפסד...) בטדי בית"ר צריכה 1-0, אבל דווקא בדקה 90 הם ישימו גול ויסגרו את הבאסטה ובית"ר שום פעם עפה מאירופה.

T Tonel

New member
ואתה מצפה ל..?

אתה מצפה לאיזושהי התיחסות רצינית??? זה כולה דיון פה, לא טוטו...

למעלה