בשביל הזבל הזה נשארתי ער?????

בשביל הזבל הזה נשארתי ער?????

חברוה של לוזרים מגעילים??? מי זה החזות הזה בכלל שהקומוניסטים כ"כ התלהבו ממנו??? כל כדור שהגיע אליו עבר אוטומטית ליריב מי זה היניב גרין הזה שכולם משבחים אותו כל הזמן??? קזרנובסקי???? מי זה בכלל???? שחר גורדון??? כמה שערוץ הקרפדות ניפח ללוזרים האלו ת´אגו זה לא יאומן!!! כל שחקן שם קיבל מעמד של מלך וחרוש הלוזר של אימאם טל בורשטיין התגלה היום כשחקן מוגבל ביותר יחסית לאתלטים שחומי העור מדומיניקניה אז אני מודיע לכם חד משמעית!!! לא-ף שחקן בנבחרת הזו א-י-ן מקום במכבי ת"א(פרט לבורשטיין שכבר נמצא שם) הכי הרגיז אותי זה השדרן הזה שקפץ משמחה כל פעם שהכדור נכנס לסל הרפובליקה במצב של 16- כאילו זה עתה הישוו ולכל הקומוניסטים שזילזלו בלוליו אני יכול לה-ב-ט-י-ח לכם שהיא היתה קורעת את הנבחרת המנופחת הזו ל-ג-ז-ר-י-ם!!!! הרי מי זה האוחנון הזה בכלל???? אין לו מקום באף קבוצה בליגת המשנה בכל מדינה באירופה שלא לדבר על אפיק נסים שלא מסוגל לראות מעבר לפופיק שלו פעם הבאה א-ל תאמינו למה שערוץ הקרפדות מוכר לכם!!! חבל על הבריאות(אלא אם כן אתם קומוניסטים שכבר רגילים להפסיד ואפילו נהנים מזה
) ר-ק מכבי

כמה הערות........

את אוחנון גם אני לא אוהב, לדעתי הוא סתם בן אדם בגובה 2 ומשהו שלא ממש יודע לשחק כדורסל, ובאמת לא יודע למה עשו ממנו משהו.... לגבי זה שאין לאף אחד חוץ מטל מקום במכבי - את זה אתה יכול לאמר על רוב השחקנים באירופה. כל שאר הביקורת שלך - סתם קנטרנית ונאמרה ללא שום שמץ של היגיון או התבססות על המציאות

גם אני נשארתי ער(זאת אומרת,קמתי למשחק) וגם אני השתגעתי שראיתי את החוסר אונים של הנבחרת,אבל אל תשכח שהנבחרת הזו נתנה לנו רגעים רבים של שמחה,אני לא אומר שזה כבוד גדול להפסיד ככה במעמד כזה(שדרך אגב,מאפיין מאוד קבוצות ישראליות),אבל הצוות שאחראי על הנבחרת הנפלאה הזו לא שם את הזכייה באליפות השטותית הזו כמטרה,מבחינתם העיקר שיש לנו דור חדש של שחקנים גבוהים ואתלטים(שזה דבר נדיר פה בארץ)שיחליף את הדור הקודם שכבר עומד להתחלף,שנלחמים,גם אם לא ראינו את זה היום זה לא אומר שהם לוזרים ושהם לא רצו לנצח,גם אם לא זכינו במדליה,יש לנו סיבה להתגאות,את התוצאות של האליפות הזו תראה רק עוד כמה שנים,תוכל להרגיש את זה כבר בשנה הבאה בהפועל ירושלים. תהיה בטוח שהנבחרת לא היתה מפסידה ללוליו,פשוט היה לה יום רע ואף אחד לא רצה להפסיד,נכון שהשחקנים אשמים בהפסד,נכון שבמשך שלושה רבעים לא הצליחו להוריד את ההפרש מ-12 אבל שיחקנו מול נבחרת מצויינת שאמנם לא ידענו על קיומה אבל היא לא פחות טובה מאיתנו והיא יכולה לנצח אותנו בכל יום.

זה מה שיש לך להגיד?

וההפך,בגלל השחקנים הצעירים האלה הפועל ירושלים לא תהיה קבוצה מעוטת יכולת. מה אמרת אחרי הניצחון על ארגנטינה? שמחת? החמאת לשחקנים? שמחת על חשבונם,ניצלת הזדמנות לשמוח על ההישגים של הנבחרת,עכשיו תהיה איתם גם בהפסד ועל תגיד שום מילה בסגנון של לוזרים. אופיר

ברור ששמחתי...

אבל אם תשים לב השחקנים קפצו לגדרות מרוב שמחה על נצחון במשחק לא קריטי ואילו כשדומיניקניה ניצחה את ישראל הם מקסימום נתנו צ´פחות אחד לשני בלי להתרגש יותר מדי מה שמוכיח על ההבדל במנטליות וההוכחה שיש לנו(בתור ישראלים)ריגשי נחיתות(וניב רסקין הוכיח זאת בכל ההתלהמות שלו אחרי כל סל טיפשי שהנבחרת הזו קלעה) אבל למרות ששמחתי לא כתבתי פה 100 הודעות עליהם(כמו שכתבתי בחודש מאי עת המכבים זכו בגביע אירופה) ומהשחקנים של הנבחרת הזו לא תצא שום בשורה לעולם בקשר לכדורסל זה שתהיה בטוח

מה זה משנה אם וכמה הם שמחו?

גם השימחה שלנו על הזכייה של מכבי בסופרו-ליג היתה קצת מוגזמת כי זה האופי שלנו,אין הרבה סיבות לשמוח על הרבה דברים אז מנצלים את ההזדמנות להרגיש שאנחנו יותר טובים מעמים אחרים,זה שאנחנו לוקחים את האליפות הזו כל כך ברצינות גורם לנו לאכזבה כמו שאנחנו מרגישים עכשיו,התלהבנו מהנבחרת,ושכחנו שיש גם צד שני למנצח ועכשיו שאנחנו נמצאים בו,האכזבה גדולה,זה שהם לא מתלהבים כמונו זה לא אומר שהם אדישים להפתעה שהם עשו. בקשר לשחקנים האלה של הנבחרת,אם ייצא מהם משהו,את זה כבר נראה,אי אפשר להתווכח על כזה דבר,אתה תראה שכבר בעונה הבאה חמישה שחקנים מהנבחרת הזו יהיו במקום השני וייסחבו קבוצה אולי ביורו-ליג.

לשחקני הנבחרת הצעירה יש

עוד הרבה כדורסל ללמוד לפני שיוכלו להוביל קבוצות ביורוליג... היחיד משם שמסוגל לכך הוא בורשטיין, כל השאר - כשרונות גדולים, ואני בטוח שרובם גם יממשו לגמרי את הפוטנציאל הגלום בהם, אבל זה יקח עוד זמן, ולא יקרה לדעתי בעונה הקרובה..... אבל בכל מקרה, למרות הכשלון בטורניר האחרון, לדעתי אפשר להיות אופטימיים לגביהם, לפחות לגבי רובם

kirk hammet

New member
בורשטיין לא יכול להוביל קבוצה

בטח שלא ביורוליג. מי שאני רואה שיהיה ממנו מנהיג מצויין בעתיד זה ארז כץ , כי אני מאמין שמאמן שיתן לו לשחק והרבה יגרום לו גם לזרוק לסל כשצריך , ארז כץ גם הוכיח את זה שהוא מוכן לקחת זריקה קריטית אם צריך והוא לא מפחד מאף אחד והוא מנהיג מצויין.

יכול להיות שאתה

צודק לגבי ארז כץ (ודרך אגב, אני מכיר את אחותו....), אבל הוא לא הוכיח שום דבר ברמות הגבוהות של אירופה, וטל כן..... אם ארז יהיה מנהיג וכו´ וכו´, יכול להיות, אבל בינתיים הוא לא הוכיח שום דבר ברמות הגבוהות - מי יודע, אולי הוא כן יוכל, וזה רק ימים יגידו....

kirk hammet

New member
לגביי כץ או בורשטיין ?

בכל מקרה בורשטיין עכשיו לא כזה מנהיג כמו שעושים ממנו , גם כי הוא לא הולך לסל בהחלטיות כמו אורי יצחקי , נניח.

מה אני אומר לך, יצחקי מנהיג אמיתי..

בינתיים, מי שהוא אלוף אירופה, ונחשב לשחקן הצעיר המוביל היום, זה טל בורשטיין, שהוכיח את עצמו ברמות הגבוהות של אירופה. ליצחקי, שחקן שאני אישית מאוד אוהב, יש עוד הרבה מה להוכיח

חזיר בר

New member
אני לא אוהב את יצחקי

לדעתי נותנים לו יותר מידי קרדיט,נכון שהוא הולך לסל,אבל פעמים לא מעטות הוא עושה החלטות שגויות בדקות האחרנות,ואני כמאמן לא הייתי סומך עליו בסוף משחקים,ושם כידוע,נמדד שחקן אמיתי.

יצחקי אתלט בלתי רגיל במונחים

ישראלים ואולי גם אירופים, אבל יש לו כמה אספקטים מאוד חשובים במשחק לשפר, שבורשטיין שיפר ו/או בעיצומו של השיפור - והכוונה העיקרית שלי היא לגבי אופי ודרך קבלת ההחלטות שלו, ושיפור הזריקה שלו מחוץ לקשת... הוא אולי ילך ויפתח לשחקן גדול, אני מאוד מקווה, אבל יש לו עוד הרבה מה להוכיח..... בינתיים השחקן היחיד בנבחרת הזאת שהוכיח משהו זה בורשטיין - כל השאר הם ברובם הבטחות שצריכות לפרוע את השטרות, והלוואי שיעשו זאת

חזיר בר

New member
אבל במונחים ישראלים

לדעתי מי שיתברר כשחקן ליגה עצום (לא שעכשיו הוא לא טוב מאוד,אבל הוא רק ישתפר ויהיה טוב יותר) זה אפיק ניסים.

למעלה