בשבילי, מבחינת תעסוקה, החלום הוא להיות כמו סבתא שלי. לעבוד 4 שעות ביום ולחזור הביתה ועדיין לעשות בוכטות של כסף כאילו שאני קורע את התחת.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מה החלום מבחינתכם מבחינת תעסוקה לעתיד? או אם הימים האלו מאחוריכם, מה הוא היה?

לעבוד בעבודה שאתם אוהבים כמו עבודה הקשורה בתחביב שיש לכם? לעבוד בעבודה שתעשו בה מלא כסף כמו לדוגמה, אבל לא מחייב, עבודה בהייטק או בסקטור הפיננסי? לעבוד בעבודה שבה לא תצטרכו לעבוד קשה, כמו לדוגמה שומרים? לעבוד בעבודה שבה לא תעבדו שעות ארוכות, כמו לדוגמה מורים בבית-ספר?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מה החלום מבחינתכם מבחינת תעסוקה לעתיד? או אם הימים האלו מאחוריכם, מה הוא היה?

לעבוד בעבודה שאתם אוהבים כמו עבודה הקשורה בתחביב שיש לכם? לעבוד בעבודה שתעשו בה מלא כסף כמו לדוגמה, אבל לא מחייב, עבודה בהייטק או בסקטור הפיננסי? לעבוד בעבודה שבה לא תצטרכו לעבוד קשה, כמו לדוגמה שומרים? לעבוד בעבודה שבה לא תעבדו שעות ארוכות, כמו לדוגמה מורים בבית-ספר?
כרגע כשהתותחים רועמים, ההייטק למעט מפעלים בטחוניים הוא סוג של בועה.
לגבי הסקטור הפיננסי, אנשים עכשיו לא ישקיעו את כספם בניירות ערך אלא ישמרו את הדולרים שלהם מתחת לבלטות.
הבנקים מצידם שממילא קיצצו את ההוצאות שלהם וסגרו מאות סניפים ובכך צמצמו מאד את כח האדם שהם העסיקו בעבר.
בקיצור עדיף לך כיום להיות רובוט. :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כרגע כשהתותחים רועמים, ההייטק למעט מפעלים בטחוניים הוא סוג של בועה.
לגבי הסקטור הפיננסי, אנשים עכשיו לא ישקיעו את כספם בניירות ערך אלא ישמרו את הדולרים שלהם מתחת לבלטות.
הבנקים מצידם שממילא קיצצו את ההוצאות שלהם וסגרו מאות סניפים ובכך צמצמו מאד את כח האדם שהם העסיקו בעבר.
בקיצור עדיף לך כיום להיות רובוט. :)
וואי, כמה נמאס לי לשמוע על המבצע הזה. אולי די כבר? ואני לא מתכוון לזה בחוסר רגישות. אני מתכוון לזה במובן של "בואו נמשיך כבר עם החיים שלנו". תשאירו את העבר בעבר. יאללה. היה. נגמר. די. עכשיו זה משהו אחר ומה שקורה, קורה רק "שם". זה כבר שלוש שבועות אחרי ה-7 באוקטובר. כמה אפשר?

יש משהו אחר שכרגע מעניין אותי-לפני מספר ימים נרשמתי לעקוב אחרי חברתי הטובה, הכוכבית המצויה, אבל להפתעתי לא קופצות לי התראות בפעמון כשהיא כותבת הודעות, ולכן יכול להיות שלא ממש הבנתי את משמעות ה"עוקב". מתי זה כן מקפיץ הודעות? כשהאדם שאתה עוקב אחריו פותח שרשורים? אם זה העיניין אז אני מניח שאני יכול להבין את זה וזה נשמע הגיוני כשאני חושב על זה. התראה בכל פעם שמישהו אחר כותב הודעה הייתה יכולה להטריף את האדם העוקב. ומה קורה אם אתה עוקב אחרי אדם "שופע בכתיבתו"? כמו לדוגמה סתוונית? 100 התראות בפעמון כל 24 שעות? כן. כנראה לא הבנתי את רעיון ה"עוקב" 🤷‍♂️

דרך אגב, אני רק מעדכן שיעלקר, מנהלת פורום "ספרות לילדים ונוער", שאם הבנתי נכון היא עובדת של איזושהי הוצאה לאור, נרשמה לעקוב אחריי בעקבות הפוסט של הפרק הראשון של ספרי העתידי, "אוטופיה של ביטחון", ככל הנראה בגלל שהיא אהבה אותו, ואם זה בא ממנה, בתור עובדת של הוצאה לאור, זה אומר הרבה על הספר שלי ואיכותו, אם היא כל-כך התרשמה מהפרק הראשון לבדו, שהיא נרשמה לעקוב אחריי תיכף ומיד וללא להניד עפעף. :)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
וואי, כמה נמאס לי לשמוע על המבצע הזה. אולי די כבר? ואני לא מתכוון לזה בחוסר רגישות. אני מתכוון לזה במובן של "בואו נמשיך כבר עם החיים שלנו". תשאירו את העבר בעבר. יאללה. היה. נגמר. די. עכשיו זה משהו אחר ומה שקורה, קורה רק "שם". זה כבר שלוש שבועות אחרי ה-7 באוקטובר. כמה אפשר?
אילו לא הייתה מלחמה אז היינו ממשיכים להתמקד בך.
אבל עכשיו יש דברים יותר חשובים לעשות מאשר "להמשיך בחיים שלנו".
יש 290 חטופים, יש פלישה קרקעית לעזה, יורים עלינו טילים.
הלוווווו, יש כאן מלחמה, פור גוד סייק.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אילו לא הייתה מלחמה אז היינו ממשיכים להתמקד בך.
אבל עכשיו יש דברים יותר חשובים לעשות מאשר "להמשיך בחיים שלנו".
יש 290 חטופים, יש פלישה קרקעית לעזה, יורים עלינו טילים.
הלוווווו, יש כאן מלחמה, פור גוד סייק.
זה לא מעניין. זה פשוט לא מעניין. המלחמה לא מעניינת. אני מעניין.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
צר לי צ'רלי, המלחמה מעניינת אותי יותר מתמיד.
צ'רלי? איזה צ'רלי? צ'רלי מממלכת השוקולד של ווילי וונקה?

then-and-now-freddie-highmore-charlie-and-the-chocolate-factory-1437469783-view-1.jpg

אני דווקא יותר אוהב את מייק טי. וי.

blob (1).jpg

הוא מזכיר לי את עצמי. הוא חכם, כמוני. הוא מוכשר, כמוני. הוא יפה, כמוני. הוא נחוש, כמוני. הוא מעביר הרבה זמן עם הטכנולוגיה שלו, כמוני. בשבילו זאת הטלוויזיה. בשבילי זה המחשב. ולפעמים, יש לו את אותו המבט בעיניים, שלפעמים לי יש:

intro-1616012247.jpg

אבל היי, זה בסדר. כל אחד והדמות האהובה עליו מצ'ארלי בממלכת השוקולד אני מניח 🤷‍♂️

מעניין מתי יעבדו לקולנוע את צ'ארלי בממלכת השוקולד בפעם השלישית. מחכה בקוצר רוח! 😀

בינתיים נצטרך להסתפק ב"וונקה" שיוצא ב-15 בדצמבר הקרוב ושמתאר את עלילותיו של ווילי ווקה לפני שהוא הקים את מפעל השוקולד המפורסם שלו:

וונקה (סרט) – ויקיפדיה (wikipedia.org)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
צ'רלי? איזה צ'רלי? צ'רלי מממלכת השוקולד של ווילי וונקה?

צפה בקובץ המצורף 93593

אני דווקא יותר אוהב את מייק טי. וי.

צפה בקובץ המצורף 93594

הוא מזכיר לי את עצמי. הוא חכם, כמוני. הוא מוכשר, כמוני. הוא יפה, כמוני. הוא נחוש, כמוני. הוא מעביר הרבה זמן עם הטכנולוגיה שלו, כמוני. בשבילו זאת הטלוויזיה. בשבילי זה המחשב. ולפעמים, יש לו את אותו המבט בעיניים, שלפעמים לי יש:

צפה בקובץ המצורף 93595

אבל היי, זה בסדר. כל אחד והדמות האהובה עליו מצ'ארלי בממלכת השוקולד אני מניח 🤷‍♂️

מעניין מתי יעבדו לקולנוע את צ'ארלי בממלכת השוקולד בפעם השלישית. מחכה בקוצר רוח! 😀

בינתיים נצטרך להסתפק ב"וונקה" שיוצא ב-15 בדצמבר הקרוב ושמתאר את עלילותיו של ווילי ווקה לפני שהוא הקים את מפעל השוקולד המפורסם שלו:

וונקה (סרט) – ויקיפדיה (wikipedia.org)
לא כפרה, לא התכוונתי לצ'רלי בממלכת השוקולד או לצ'רלי צ'פלין, אפילו לא צ'רלי וחצי.
אני התכוונת לצ'רלי של קרולינה.
זה מזכיר לי קצת את הסרט קברט עם ליזה מינלי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא כפרה, לא התכוונתי לצ'רלי בממלכת השוקולד או לצ'רלי צ'פלין, אפילו לא צ'רלי וחצי.
אני התכוונת לצ'רלי של קרולינה.
זה מזכיר לי קצת את הסרט קברט עם ליזה מינלי.
אני מאוד ממעט להקשיב לשירה בעברית. כמו רוב הצעירים אני מקשיב בעיקר למוזיקה באנגלית 🤷‍♂️

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני מאוד ממעט להקשיב לשירה בעברית. כמו רוב הצעירים אני מקשיב בעיקר למוזיקה באנגלית 🤷‍♂️
אני דווקא אוהב את שיריה של נעמי שמר.

מאהבתי
הלכתי אל בורות המים
בדרכי מדבר
בארץ לא זרועה
מאהבתי
שכחתי עיר ובית
ובעקבותיך -
בנהיה פרועה -

אתה מבין?
השיר הזה משקף את התלאות של ההורים שלי
שהיו ציונים נלהבים כשעזבו את העיר מרקש במרוקו
והיגיעו אל ארץ לא זרועה.

אל בורות המים, אל בורות המים
אל המעין אשר פועם בהר
שם אהבתי תמצא עדין
מי מבוע
מי תהום
ומי נהר.

(נעמי שמר)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני דווקא אוהב את שיריה של נעמי שמר.

מאהבתי
הלכתי אל בורות המים
בדרכי מדבר
בארץ לא זרועה
מאהבתי
שכחתי עיר ובית
ובעקבותיך -
בנהיה פרועה -

אתה מבין?
השיר הזה משקף את התלאות של ההורים שלי
שהיו ציונים נלהבים כשעזבו את העיר מרקש במרוקו
והיגיעו אל ארץ לא זרועה.

אל בורות המים, אל בורות המים
אל המעין אשר פועם בהר
שם אהבתי תמצא עדין
מי מבוע
מי תהום
ומי נהר.

(נעמי שמר)
אני רוצה להזדהות אבל מאוד מתקשה. בכל זאת, אתה מבוגר ממני בשני דורות. הסגנונות שלנו במוזיקה באופן בלתי נמנע הם שונים לחלוטין.

באופן כללי כל החברות שלנו היא מאוד מוזרה, וכאילו לא הייתה אמורה להתרחש, ודווקא זה מה שהופך אותה לכל-כך יפה.

אתה בן 73. אני בן 25. פער של 48 שנה.

אתה מזרחי, שהוריו באו ממרקש שבמרוקו. אני אשכנזי שמשפחתו באה ממוסקבה שברוסיה.

אתה מרוקאי מטומטם שאינו מפותח בשכלו 😉. אני רוסי שלומד פסיכולוגיה באוניברסיטה.

ובכל זאת, הנה אנחנו, חברים טובים :)

הקטע הכי מדהים, זה שאתה אפילו לא החבר שלי שהיה את פער השנים הכי גדול ביני לבינו.

ב-2015 וכשהייתי בן 17, הייתה לי חברה טובה שמבוגרת ממני ב-52 שנה, בת 69, שהכרתי באינטרנט. הגרפולוגית חנה קורן, שכמעט החזירה את נשמתה לבורא כשהראיתי לה את כתב ידי.

יש עוד מישהו מסוים פה באתר, פיזיקאי איינשטייני, גם כן חבר טוב שלי, מבוגר אבל הוא אף-פעם לא אמר לי בדיוק בן כמה הוא. אבל, אתה יודע, מבוגר.

כל עוד איני יודע את גילו, יכול להיות שדווקא ביני לבינו יש את פער הגילים הגדול ביותר שאי-פעם היה ביני לבין חבר כלשהו שהיה לי.

הוא היה החבר הכי טוב שלי, עד שהכרתי אותך.

בעיקרון, אני לא מאמין בפיזיקה של איינשטיין, ולפיזיקאים המודרניים, שסוגדים לו כמו לאלוהים שני, אני קורא בזלזול "פיזיקאים איינשטייניים".

אם כשהייתי בן 17 ב-2015, וכתבתי ספר שבו אני מסביר מדוע עבודתו של איינשטיין שגויה, מישהו היה אומר לי ששלוש שנים מאוחר יותר, ב-2018 וכשאני אהיה בן 20, החבר הכי טוב שלי יהיה פיזיקאי איינשטייני שכדרכם של כל הפיזיקאים האיינשטייניים הוא חושב שמהירות האור אינה תלויה במהירות המקור ושהיא קבועה בכל מערכות הייחוס, זה לא עיניין של האם הייתי מאמין לו או לא הייתי מאמין לו, אלא זה עיניין של כמה חזק הייתי מכניס לו אגרוף בפרצוף.

אבל החיים הם דבר מצחיק, ואלוהים פועל בדרכים נסתרות 🤷‍♂️

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני רוצה להזדהות אבל מאוד מתקשה. בכל זאת, אתה מבוגר ממני בשני דורות. הסגנונות שלנו במוזיקה באופן בלתי נמנע הם שונים לחלוטין.
לא נורא, כשתגדל תבין.
באופן כללי כל החברות שלנו היא מאוד מוזרה, וכאילו לא הייתה אמורה להתרחש, ודווקא זה מה שהופך אותה לכל-כך יפה.
בהחלט, חוכמת החיים שלי היא דבר שניתן להערצה, יקח לך קצת זמן עד שחוכמת הבייגלה שלך תהיה שימושית ונכונה.
אתה בן 73. אני בן 25. פער של 48 שנה.
כן, אבל אתה עדיין מבוגר ב13 שנים מהבן הקטן שלי.
אתה מזרחי, שהוריו באו ממרקש שבמרוקו. אני אשכנזי שמשפחתו באה ממוסקבה שברוסיה.

אתה מרוקאי מטומטם שאינו מפותח בשכלו 😉. אני רוסי שלומד פסיכולוגיה באוניברסיטה.
התנשאות אשכנזית מצויה שחייתי לצידה 73 שנה, בקטע הזה הערבים טובים מכם עשרות מונים
ערבי תמיד ידבר אל האחר בגובה העיניים.
אגב, ההתנשאות הזאת הולידה מתוכה את היטלר ואת האנטישמיות העולמית הנוכחית.
לכן העולם שונא יהודים ואוהב ערבים.
ובכל זאת, הנה אנחנו, חברים טובים :)

הקטע הכי מדהים, זה שאתה אפילו לא החבר שלי שהיה את פער השנים הכי גדול ביני לבינו.

ב-2015 וכשהייתי בן 17, הייתה לי חברה טובה שמבוגרת ממני ב-52 שנה, בת 69, שהכרתי באינטרנט. הגרפולוגית חנה קורן, שכמעט החזירה את נשמתה לבורא כשהראיתי לה את כתב ידי.
חבל שלא הראת לאותה חברה מבוגרת את איבר מינך במקום את כתב ידך.
יש קוראות את כתב היד ויש קוראות את נדנוד הקטן.
אתה אולי תתפלא, אבל גם זקנות משתוקקות מדי פעם לזין. ;-)
יש עוד מישהו מסוים פה באתר, פיזיקאי איינשטייני, גם כן חבר טוב שלי, מבוגר אבל הוא אף-פעם לא אמר לי בדיוק בן כמה הוא. אבל, אתה יודע, מבוגר.

כל עוד איני יודע את גילו, יכול להיות שדווקא ביני לבינו יש את פער הגילים הגדול ביותר שאי-פעם היה ביני לבין חבר כלשהו שהיה לי.

הוא היה החבר הכי טוב שלי, עד שהכרתי אותך.
נו, אז שיהיה לנו במזל טוב. |חיוךרחב|
בעיקרון, אני לא מאמין בפיזיקה של איינשטיין, ולפיזיקאים המודרניים, שסוגדים לו כמו לאלוהים שני, אני קורא בזלזול "פיזיקאים איינשטייניים".

אם כשהייתי בן 17 ב-2015, וכתבתי ספר שבו אני מסביר מדוע עבודתו של איינשטיין שגויה, מישהו היה אומר לי ששלוש שנים מאוחר יותר, ב-2018 וכשאני אהיה בן 20, החבר הכי טוב שלי יהיה פיזיקאי איינשטייני שכדרכם של כל הפיזיקאים האיינשטייניים הוא חושב שמהירות האור אינה תלויה במהירות המקור ושהיא קבועה בכל מערכות הייחוס, זה לא עיניין של האם הייתי מאמין לו או לא הייתי מאמין לו, אלא זה עיניין של כמה חזק הייתי מכניס לו אגרוף בפרצוף.
אתה לא חושב שזה יומרני מדי להתריס נגד אינשטיין? :)
אבל החיים הם דבר מצחיק, ואלוהים פועל בדרכים נסתרות 🤷‍♂️
זה נכון, פה אני מסכים איתך לגמרי..
אבל הדרכים של הקב"ה הן גם ידועות.
כל אלה שזילזלו בו ובבני עמו חטפו,
אתה יודע למה התצפיתנית אורי מגידיש השתחררה אמש משבי החמאס?

תראה את הסרטון הזה ותבין, אמא של אורי מבצעת הפרשת חלה בערב שבת
ובו היא מתפללת מעומק לבה לקב"ה שישחרר את בתה מהשבי
ומסתבר שבאותו רגע שערי שמים היו פתוחים והקב"ה נענה לתפילתה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא נורא, כשתגדל תבין.
אני לא חושב שיש פה מה להבין. העדפות במוזיקה זה דבר שמבוסס יותר על הדור ששייכים אליו ולא על הגיל.

באמת נראה לך שכל האנשים הצעירים היום, שאוהבים את ג'סטין ביבר, קייטי פרי, טיילור סוויפט, לנה דל ריי ובילי אייליש, יגדלו ויתחילו לאהוב שירה עברית?

גם אתה אם היית צעיר היום לא היית שם קצוץ על שירה עברית אלא כמוני היית שם את בילי אייליש בלופים :)
בהחלט, חוכמת החיים שלי היא דבר שניתן להערצה, יקח לך קצת זמן עד שחוכמת הבייגלה שלך תהיה שימושית ונכונה.
חוכמת חיים זה טוב. זו חוכמה של ניסיון וצריך את זה, אבל יש גבול לכמה אפשר לחוות באופן אישי וללמוד מהתנסות אישית, כי פשוט יש גבול לכמה דברים ואיזה סוגים של דברים יקרו לך, וכאן נכנס תפקידו של הידע התיאורטי, של דברים שבכוחנו ללמוד מספרים, סרטים, סדרות, סרטונים וכדומה', ובדרך זאת, ביכולתנו ובכוחנו להעשיר את עצמנו בידע נוסף באופן מלאכותי. כך "נעשים" אנשים חכמים באמת. כך "נעשיתי" אני. זהו גם תפקידם של כל המדעים, ובמיוחד-במיוחד של ההיסטוריה, שכל מטרתה והרעיון שלה זה "תלמדו ממה שקרה לאחר כך שלא יקרה לכם ולא תצטרכו ללמוד מזה שקרה לכם". כלומר ההיסטוריה, לדוגמה, היא לא רק עוד ידע תיאורטי ללמוד אותו בצורה מלאכותית (שלא מהניסיון), היא ממש בשביל למנוע מאיתנו להצטרך ללמוד לקחים "קשים" על בשרנו.

בעיקרון, אני לא מדבר פוליטיקה, אבל אם בכל זאת משהו קטן, וגם את זה אני מרשה לעצמי רק בגלל הקונצנזוס הנרחב בנושא שבעקבותיו אינני צפוי להיראות כאחד הלוקח עמדה או בוחר צד ולכן התדמית שלי אינה צפויה להיפגע, אז אם לדוגמה היינו זוכרים את הלקח של השאננות לאחר הניצחון המוחץ של מלחמת ששת הימים, שבעקבותיו נתפסנו עם המכנסיים למטה במלחמת יום הכיפורים, שבה כל-כך זיינו אותנו שכמעט היינו צריכים לזרוק פצצת אטום, אז לא היינו כל-כך שאננים אחרי הניצחון הגדול במבצע שומר החומות, היינו ממשיכים לעמוד על המשמר, ואז לא היינו אוכלים זין בשבת השחורה.

תחזית שלי? גם הפעם לא נלמד את הלקח, ובין אם זה יבוא מרצועת עזה או ממקום אחר, יום אחד בעקבות השאננות שעוד תתחדש, שוב פעם ניתפס עם המכנסיים למטה ונאכל זין.

וזה מה שקורה כאשר שוכחים את מקומם ומעמדם הראוי להם של המדעים ההומאניים, כלומר מעל המדעים הריאליים בהיררכיה, ובאמת חושבים שאנשי המספרים עם האלפא ביתא זתא פאי שווה קוסינוס בריבוע שלהם, חכמים יותר מאנשי המילים, עם האמנות החברתיות והזכויות והרעיונות והחירויות והדמוקרטיה והפילוסופיה והאמנות והתרבות והכתב והשפה.

זה מה שקורה כאשר מתלהבים התלהבות יתרה "מהילד החדש בשכונה", מהללים ומרוממים את המדעים הריאליים אל מעל ומעבר לחשיבותם האמיתית ושוכחים את אותה אמת קדומה וחשובה של עליונות המדעים ההומאניים על פני המדעים הריאליים. עליונות מדעי הרעיונות המתוחכמים על פני מדעי העולמות המתמטיים הצרים, שמתחילים ב-0 ונגמרים ב-9, שלא כמו מדעי המילים והרעיונות המתוחכמים, שהם רחבים רוחבית ועמוקים רובדית, ושאין להם לא התחלה ולא סוף.

זה מה שקורה כשמלמדים שלמעלה זה למטה ולמטה זה למעלה. שימינה זה שמאלה ושמאלה זה ימינה. זה מה שקורה כאשר טוענים ברצינות שאנשי המספרים שכל כוחם ויכולתם זה לתקתק את המספרים בתוך המחשב ולשנן נוסחאות הם באמת חכמים יותר מאנשי המדעים ההומאניים, שאלו אנשים חכמים באמת. שאלו אנשים עוצרים, אנשים חושבים, אנשים מהרהרים, אנשים הוגים.

זה מה שקורה כאשר מרוממים את המדעים הריאליים ומזלזלים ומפחיתים בערכם, בכבודם ובחשיבותם של המדעים ההומאניים, שלא סתם נחשבו במשך אלפים של שנים למדעים החשובים באמת. אמת גדולה, חשובה ועתיקה שהייתה ידועה כעובדה מוגמרת ומקובלת על הכול במשך חמשת אלפים שנה, ושבשלוש מאות השנה האחרונות כך פתאום שכחנו אותה.

השבת השחורה ועוד שאר אסונות שכבר באו ושעוד יבואו על ישראל ועל האנושות במאה ה-21. זה מה שקורה כשמזניחים את ההיסטוריה במקום ללמוד ממנה, וכאשר מזניחים את התרבות במקום לנצל אותה ולהשתמש בה ככלי ליישום לקחי עבר ולבניית עתיד טוב יותר, וכאשר מזניחים את הספרות, שהיא שלוחה של ההיסטוריה והתרבות כאחת בשביל ללמוד מתוכה את ההיסטוריה וגם ללמוד ממנה מוסרי השכל וידע גם מתוך סיפורים מומצאים, וכשמזניחים את הפילוסופיה, במקום להשתמש בה וללמד אותה בשביל ללמד אנשים להיות בני-אדם, וללמד אנשים לחשוב, וללמד אנשים את המידות הטובות.

בשלוש מאות השנה האחרונות, וכתוצאה מההתלהבות היתרה שאינה במקומה מהמדעים הריאליים פשוט מכיוון שהם "הילד החדש בשכונה", האנושות שכחה את האמת העתיקה ובת חמשת אלפים השנה על עליונותם התמידית והנצחית של מדעי המילים על פני מדעי המספרים, מדעי הרעיונות הגדולים על פני מדעי הספרות הקטנות, ומדעי השכל והאנשים החושבים על פני מדעי האינטליגנציה והאנשים שמתקתקים מספרים בתוך המחשבון.

אבל לא אני.

השם שלי הוא מאור פז, ושלא כמו שאר האנושות, אני לא שכחתי.
ואתה מצליח למצוא איתו שפה משותפת גם כן? אולי אתה אחד מאלו שמסוגלים למצוא שפה משותפת עם כל אחד.
התנשאות אשכנזית מצויה שחייתי לצידה 73 שנה, בקטע הזה הערבים טובים מכם עשרות מונים
אני לא באמת כזה. אתה יודע, התנשאות וכולי'. זאת הייתה בדיחה 😅

כלומר כן, אני חכם יותר מכולם ומוכשר יותר מכו...אוי שיט אני בעצם כן כזה 😲
אוי ואבוי! סבא! אתה נוראי! 😲

נראה לי שאתה יודע שאני אשכנזי עדין ויפה נפש אז אתה פשוט נהנה לזעזע אותי 🤷‍♂️
אני דווקא לא מתפלא. פעם הייתה אישה מבוגרת בפורום אקטואליה שהתייחסה לכל הסובבים אותה בצורה מזעזעת והתייחסה אליהם כמו לזבל, תוך כדי שהמצב איננו מטופל וזאת בעקבות ההנהלה הכושלת, מה שהשאיר, כרגיל וכמו תמיד, את הגולשים להגן על עצמם. זה כשלעצמו דבר אחד. הבעיה הגדולה באמת היא שההנהלה הכושלת לא רק לא התערבה לרעת התוקפת והענישה אותה, אלא היא, ההנהלה של פורום אקטואליה כדרכה של ההנהלה בפורום אקטואליה, התערבה לטובת התוקפת ולרעת הקורבנות, כאשר רדתה בקורבנות וחסמה אותם על לא עוול בכפם תוך כדי טעינת טענת כזב (טעינת טענת כזב ביודיעין ובזדון!!!) שההתגוננויות של הקורבנות מפני התוקפת הם בעצם תקיפות של נפש טהורה וחפה מפשע שצחה כמו השלג הנופל ושלא עשתה דבר לאיש, מה שנקרא בשפתה של כוכבית "פפפפפפפפפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח".

בכל מקרה, אני, שראיתי את הדבר הזה, ובתור סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה, כמובן שידעתי שהאישה המבוגרת הזאת לא באמת נטרפת ומקללת בקללות של ילדה קטנה את כל הסובבים אותה ומתייחסת לכולם כמו לזבל על רקע אי-הסכמות פעוטות וחסרות חשיבות בנושאים של דת וביטחון, חברה ומדינה. ברור שלא. זה מגוחך לחשוב שזה העיניין.

בתור סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה, לא הייתי צריך להעיף בה יותר מאשר מבט בודד בשביל לדעת שהיחס המזעזע של האישה הזקנה הזאת לכל הסובבים אותה נובע מאשר לא פחות ולא יותר מאשר פשוט אזור חלציים שעולה בלהבות, ושבגללו רוב חברי פורום אקטואליה "היו צריכים" לסבול סבל קשה. לא באמת בגללו. להרבה אנשים יש את הבעיות שלהם ואי-אפשר לשלוט באנשים ובחייהם ובבעיות שלהם בתוך ביתם, ולכן המעצור האמיתי, אמור להיות ההנהלה. הסיבה האמיתית שחברי פורום אקטואליה "היו צריכים" לסבול סבל קשה, זה בגלל המנהלים הכושלים. האחד איש טוב בליבו בעל כוונות טובות ונפש טהורה, אבל חלש ורפה מרוב טוב ליבו, והשני הוא מקרה קלאסי של "החתול שומר על השמנת", אחד מהרעים לכל דבר ועיניין, הוא-הוא בעצמו, ששופט ביודיעין ובכוונת זדון משפט שאינו משפט צדק על-מנת לצדד בחברים שלו ולחסום את הקורבנות שלהם.

אותה אישה קשישה וחרמנית גם הייתה נוהגת לכנות את הסובבים אותה "פחי זבל" באמצעות תמונות של פחי זבל ולטעון טענת כזב כאילו שכוונתה היא שזה המקום שאליו שייכים דבריו של הכותב. כן, כאילו שזה בסדר וזה "עובר" 😓

יום אחד, בתוך פחות משעתיים וחצי ובאמצעות שיטה זו, אותה קשישה חרמנית ובעלות אזור חלציים שעולה בלהבות, קראה לאחד ממשתמשי פורום אקטואליה "פח זבל" 27 פעמים בתוך שעתיים וחצי.

איזו מן אישה בשנות השישים לחייה תתנהג כך? כזאת שאזור החלציים הרותח שלה העביר אותה על דעתה. זה איזה סוג.

בכל מקרה, באותו היום האחד ההוא, ולאחר שהוא שמע מאותה קשישה חרמנית שהוא פח זבל 27 פעמים בתוך שעתיים וחצי, כי היא עד כדי כך חרמנית, אותו איש, אותו קדוש, אותו גיבור של מלחמה החליט לקום ולעשות מעשה, ולשים סוף לטרור החרמנות של הקשישה כנגדו וכנגד רוב גולשי פורום אקטואליה, המבוגרים ממנו בהרבה, אך החלשים והרפים ושזקוקים למישהו הצעיר מהם בעשרות שנים בשביל לבוא ולהציל להם את התחת. כמה משפיל, ככה גם מביך, אבל זאת הייתה הסיטואציה.

בכל מקרה, אותו גיבור מלחמה כתב לאותה קשישה חרמנית בת 65 הודעה פרטית, ובה ביקש ממנה בלי יותר מידי גינונים מיותרים, גם אין סיבה ליותר מידי גינונים מיותרים אחרי מה שהיא עשתה לו ולכולם במשך שנים, וקראה לו פח זבל 27 פעמים בתוך שעתיים וחצי לפני שליחת ההודעה, וקראה לכולם טרולים ומקקים ושרצים ועוד מלא "ברכות" שכל האנשים שהיא אמרה את זה עליהם הם ממש לא הדברים האלו, אותו גיבור מלחמה כתב לה הודעה פרטית, ויותר למען החברים ופחות למען עצמו כי אותו לא יקרבנו וגם אי-אפשר, בטח שלא קשישה בת 65 תעשה לו דבר כזה ובטח שלא בגלל אזור החלציים העולה בלהבות שלה, הוא כתב לה מאוד מאוד יפה, ומאוד מאוד בעדינות, אבל בשפה ברורה וישירה, שבבקשה, אבל בבקשה, שתעשה את מה שהיא צריכה לעשות על-מנת להגיע לסיפוק ולהביא את עצמה לכדי רגיעה, על-מנת שכל הסובבים אותה יפסיקו לשמוע ממנה כמה שהם מקקים, טרולים, שרצים, עוד המון "ברכות" ששכחתי, ופחי זבל, כביכול ובגלל סיבה רשמית כוזבת ומצוצה מהאצבע של אי-הסכמות פעוטות וחסרות חשיבות בנושאי דת, מדינה, חברה וביטחון (לא באמת היה מישהו שבאמת היה טיפש מספיק בשביל להאמין בזה, נכון?).

לאחר זמן קצר מאוד, אותו גיבור של מלחמה נחסם לצמיתות על לא עוול בכפו, והומצאו וסופרו עליו שקרים מזעזעים, מחרידים ומקפיאי דם באשר לפשר הודעת הגבורה וההגנה על חברי פורום אקטואליה שנשלחה לקשישה המיוסרת, מבלי לשאול אותו לגירסתו שלו לאירועים. מבלי אפילו לשקול זאת. כאילו זה עד כדי כך ברור מאליו שכולם יכולים להחליט לבדם ועל דעת עצמם מה קרה ולמה קרה ואיך קרה. וכאילו יש בזה בכלל איזשהו היגיון מינימאלי שמישהו בגיל כזה עם בת זוג בת גילו יחפש להטריד מינית אישה כזאת ובגיל הזה שבהתחשב בגילה המתקדם ועצם העובדה שאינה מצליחה למצוא פרטנר ליחסי מין, היא כנראה גם לא נראית כזאת להיט, כן?

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא נורא, כשתגדל תבין.

אותם שקרים מזעזעים על הטרדה מינית דרך אגב, בשביל לטעון אותם צריך לטעון הלכה למעשה שהוא גרונטופיל הנמשך לאישה שלא ראה מעולם בכל ימי חייו, ושסובל מגרנטופיליה, כאדם שכביכול נטען עליו שהטריד מינית קשישה חרמנית המבוגרת ממנו בשני דורות, שרק לפרוטוקול, ורק בשביל להראות ולהוכיח עד כמה שההאשמות האלו מגוחכות, אז תן לי לחלוק איתך סבא מהידע הרחב שלי בתור סטודנט לתואר ראשון לפסיכולוגיה ולספר לך שגרנטופליה זאת פארפיליה נדירה מאוד ושממש לא סביר אי-פעם לפגוש או להכיר אדם כזה, בוודאי לא מקרה כל-כך קשה של אדם כל-כך גרונטופיל שהוא אפילו לא צריך לראות את הקשישה בשביל להימשך ולהטריד. גם איזו מן הטרדה מינית זאת בכלל לבקש ממישהי לקיים יחסי מין? אין הטרדות כאלו. זה לא קורה. הטרדה מינית לא עובדת ככה.

ולאחר כל האמור לעיל, למה בכל זאת נטענו על אותו גיבור מלחמה אותן טענות דוחות ומזעזעות, ולמרות חוסר ההיגיון הבוטה שבסיפור שהמציאו האנשים בינם לבין עצמם על מה שקרה שם, כי למה שלמי שהיה שם יהיה איזשהו משהו לתרום על הידע של מה שקרה שם, כאשר פשוט פאשר להמציא יש מאין את כל הסיפור ומתוך פרי דימיונים הקודח של הממציאים, נכון? כמה "המומחה לקנוניית הסדר העולמי" מצידם.

התשובה היא בגלל הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם. כך יש סיפור אחד של מה שנטען שקרה, וראיות בשטח שמצביעות על משהו אחר לגמרי. כך זה קרה.

זה גם קרה כך כי במסגרת הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם, אף-אדם בשום מקום ובשום זמן, מעולם לא שאל, מעולם אפילו לא חשב לשאול, לגירסתו של הגיבור, ועד עצם היום הזה, גירסתו לא נשמעה. אז הנה. הסיפור סופר. אבל זה לא כי זה מעניין להסביר או מעניין מה חושבים. סתם "הגענו לשם", אני מניח, ולכן אני מספר את סיפורו של הגיבור.

אבל אם לצורך הדוגמה, אדם כלשהו שיפספס את השרשור הזה ואת ההודעות האלו, "ייזכר" ברוב טובו לשאול יום אחד את הגיבור לגירסתו, אז אחרי כל הזמן שעבר מאז, ואחרי שהיו אמורים לשאול את הגיבור לגירסתו באותו היום, לא שנה וחצי מאוחר יותר, אז בכוונתו של הגיבור לשלוח את מי שישאל אותו לגירסתו ולפשר האירועים עכשיו, ללכת לחפש מי ***** אותו ב***. כי זה מה שמגיע למי שעכשיו ייזכר לשאול שאלות. לשאול שאלות היה צריך לשאול כשהיה צריך. לא שאלתם? אז לא צריך ולכו כולכם לחפש מי ***** אותכם ב***. הסיפור הזה הוא בשבילך סבא, וכי במקרה "הגענו" לשם. זה לא באמת מעניין מה חושבים אנשים כל-כך טיפשים שדעתם אינה נחשבת. לא אז ולא היום.

והקטע הכי יפה, זה שאחר-כך, ואחרי ניהול כל-כך כושל, שהוא הביא וגרם לכל הסיפור הזה, למנהלים הכושלים יש את הטיפשות, את הבורות, את חוסר הבושה ואת עזות המצח להתלונן על אותו גיבור מלחמה ש"מינה עצמו למנהל" והתחיל לדבר על את מי כן צריך לחסום ואת מי לא צריך לחסום ולמי כן צריך לשלוח הודעה ולמי לא צריך לשלוח הודעה, כאילו שאלו לא הם, המנהלים הכושלים, שבכישלונם הבוטה בטיפול המשמעתי בקשישה החרמנית שקיללה את כל הסובבים אותה בגלל תשוקה מינית אדירה ובלתי מסופקת, שהיא תיעלה אותה למקום אחר ונתנה לה פורקן באמצעות ריבים עזים וקללות בוטות של כל הסובבים אותה, כאילו שאלו לא הם ובגלל כישלונם הבוטה כמנהלים שבגללו נאלץ אותו גיבור מלחמה וקדוש מעונה ונצחי "למנות עצמו למנהל".

בכל מקרה, אותו גיבור, סירב להיות חסום לצמיתות על לא עוול בכפו וחזר באינסוף חשבונות עוד ועוד, שהמשיכו להיחסם, מה שלא מאוד עזר לחוסם בהתחשב בעובדה שחשבון בתפוז זה 4 דקות, כך ששעה עבודה זה ליטרלי 15 חשבונות, ובאותו הזמן שהגיבור, הוא אדם שאי-אפשר להתעסק איתו ושיודע יפה מאוד להחטיף מהלומות, כך שבצורה אירונית ביותר, האדם היחיד ששילם פה מחירים, נענש וסבל היה אותו מנהל חוסם, שכמה שיותר הוא חסם את גיבור המלחמה והקדוש המעונה, שלא הסכים שיקראו לו ולחברים שלו מקקים, שרצים, טרולים, פחי זבל ועוד ועוד, בטח לא על-ידי אישה בת 65 שעושה זאת כי היא כל-כך חרמנית שהיא עומדת להחזיר את נשמתה לבורא, כך הגיבור הגדול רק יותר ויותר **** לו את הצורה, עד לכדי רמות שהוא בכה, צרח, השתולל, ויצאה לו הנשמה, עד שהפסיק.

עד עצם היום הזה, הסיפור השקרי והמטורף על גיבור המלחמה והקדוש המעונה, שעשה את עבודת המנהלים שלא רצו לעשות את העבודה של עצמם והעמיד במקומה קשישה חרמנית ומטורפת (מחרמנות) שהשתמשה בסיפור כיסוי מגוחך של אי-הסכמות פעוטות וחסרות חשיבות על נושאים של חברה, ביטחון, דת ומדינה כדי לתת דרור לדחפים המיניים שלה ולפרוק אותם על הסובבים אותם באמצעות תיעול האנרגיה המינית לכדי אנרגיה לריבים, כוונות זדון, הטרדות וקללות (אנשים באמת נפלו בפח של הסיפור הזה? באמת?), עד עצם היום הזה, הסיפורים השקריים והמטורפים על איך שאותו בחור צעיר ויפה תואר עם בת זוג יפת תואר היא בעצמה ובת גילו, הטריד מינית מילולית אישה בת 65 שהוא לא מכיר, לא מחבב, לא נמשך אליה וגם לא יכול להימשך אליה גם אילו היה גרנטופיל, בניגוד לראיות של עצם בת הזוג בת גילו ובניגוד לסיכוי הסטטיסטי שתהיה לו את הפאראפיליה הזאת בגלל היותה נדירה מאוד, מכיוון שהוא פשוט מעולם אפילו לא ראה אותה (כן, מה לא הגיוני בסיפור הזה? זה הסיפור הכי הגיוני ומתקבל על הדעת ששמעתי בחיים שלי. מה הבעיה? 😓😓😓), עד עצם היום הזה הסיפור השקרי והמטורף הזה ממשיך לצוף מידי פעם, בצורה העלולה לסכן את המפיצים אותו בתביעות דיבה מוצדקות ביותר, והרי הגיבור הוכיח את עצמו כאדם שהוא הכול חוץ משני דברים: טיפש ופראייר.

דרך אגב, מבחינת מה שהוא המצב היום, עם הגיבור-הקדוש-המעונה והקשישה החרמנית שהציקה, הטרידה, קיללה, גידפה ורבה ללא סוף עם כל הסובבים אותה בגלל חרמנותה, אז בוא רק נגיד שהגאון ממשיך לכתוב עד עצם היום הזה בהנאה רבה, ושהקשישה החרמנית שבגלל החרמנות שלה הציקה לכולם, הטרידה את כולם, גידפה את כולם, רבה עם כולם, וקראה לכולם מקקים, שרצים, טרולים, אפסים מאופסים וזבל, ושהגיבור העמיד אותה במקומה על היחס המזעזע שלה לכולם וביקש ממנה לספק את עצמה, כי המנהלים סירבו לעשות את העבודה שלהם כך שהיה צריך לקחת את זה על עצמו, והוא נחסם לצמיתות על לא עוול בכפו במקום לקבל כמה מילות תודה על כך שהוא עושה בשבילם את העבודה השחורה שהם חלשים מידי מכדי לעשות, ואז הם עוד הוסיפו חטא על פשע והמציאו סיפור ביזארי שגם לא מסתדר ברמה ההגיונית על הטרדה מינית,אותה אישה, היא ממזמן "בחוץ", וכפי מה שהייתה צריכה להיות ממזמן כי היא אמורה להיות חסומה לצמיתות.

ועל זה נאמר בתנ"ך "צדיק וטוב לו, רשע ורע לו".

החיים לא תמיד קלים, לא תמיד יפים, אבל בסוף-בסוף, ואם מתעקשים מספיק, הכול אפשר להשיג. אפילו צדק בעולם מכוער מאין כמוהו.

גם המנהל החוסם משתמשים על לא עוול בכפם, לא בטעות, אלא בכוונה תחילה, מתוך כוונת זדון וכאסטרטגיה של ממש, מכיוון שהוא החליט ביודעין למעול בתפקידו כמנהל ולחסום לפי מה שב*** שלו לחסום ביודיעין את הקורבנות במקום את התוקפים שלהם, גם הוא בקרוב מאוד יהיה בדרך החוצה.

גיבור המלחמה מן הסיפור שסופר זה עתה ידאג לכך באופן אישי.

הגיבור דרך אגב, אילו היה יכול להחזיר את הגלגל לאחור, לא היה משנה דבר בהתנהגותו, שלא נפל בה כל פגם, והיה עושה בדיוק את כל הדברים שהוא עשה, בדיוק אותו הדבר, הכול מחדש, הכול למען הקורבנות חסרי הישע של הקשישה המטורפת מרוב חרמנות בפורום אקטואליה, ושל הניהול הכושל של המנהלים שם.

אין עוד מה להוסיף. מה עוד אפשר להוסיף? מה כבר עוד אפשר להגיד? אין עוד מה להגיד.

גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, ועוד אלף פעם גיבור. ועם מנה הגונה בצד של קדוש מעונה.

crucifixion9088287269934675055.jpg

אז, לסיכומו של דבר סבא,

האם אתפלא לשמוע שגם זקנות משתוקקות מידי פעם ל***?

לא. לא אתפלא לשמוע את זה, בלשון המעטה.

אני ועוד רבים וטובים ראינו זאת במו עינינו, כמו גם את ההשלכות של הדברים שקורים כאשר התשוקה הזאת לא באה על סיפוקה.

יש בחורים שיש להם איברים מספיק גדולים, ושהם יודעים מספיק טוב איך משתמשים בהם בשביל שסיבוב אחד שלהם על אותן נשים זקנות ירגיע אותן לשבועיים ימים, אבל לא כולם מוכנים "ללכת" עם מבוגרות. באמת בעיה.
חד-משמעית :)

כלומר, אם בכל זאת נסתכל על זה בצורה של "עליה וקוץ בה", אז אני מניח שאני, בתור אשכנזי עדין ויפה נפש לא משתגע על איך שאתה מזכיר סקס ומין כל הודעה שנייה, אבל זה מי שאתה, ואתה לא תפסיק, ואם תפסיק זה כבר לא יהיה אתה. אני גם משער לעצמי שכתיבת המגילות שלי היא בשבילך מה שבשבילי הם דיבוריך הבלתי פוסקים על מין, אבל היי. אף אדם אינו מושלם, ושום חברות אינה מושלמת 🤷‍♂️

אני אוהב אותך ומקבל אותך כמו שאתה :)
אני הרבה יותר חכם ממנו, אז כשזה מגיע ממני? לא. כשהייתי בן 17 כתבתי ספר שלם על טעויותיו וקראתי לו "הטעויות של איינשטיין". לא פחות. אתה חושב שזאת יומרנות? חכה עד שתשמע על זה שבשנה שלאחר מכן כתבתי ספר בשם "טעויותיו של דה וינצ'י" 😉

אני בחור מאוד חכם. כל-כך חכם שאני חכם יותר מדמויות היסטוריות חשובות שנודעו בחוכמתן. אני כותב ספרים מאז שאני בן 12 ואיני מתכוון להפסיק. אני כותב על כל מיני דברים. אולי יום אחד גם אתה תקרא חלק מהספרים שלי :)

אבל רק אם יבוא לך :)

חשבתי גם לפתוח כמה שרשורים על כמה מהספרים שלי ולהסביר בקצרה חלקים מהעלילה ולשמוע את התרשמותם של החברים.

דרך אגב, אם תרצה מתישהו, אז בהזדמנות אני יכול להסביר לך את הטעויות של איינשטיין 😀

(y)

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אותם שקרים מזעזעים על הטרדה מינית דרך אגב, בשביל לטעון אותם צריך לטעון הלכה למעשה שהוא גרונטופיל הנמשך לאישה שלא ראה מעולם בכל ימי חייו, ושסובל מגרנטופיליה, כאדם שכביכול נטען עליו שהטריד מינית קשישה חרמנית המבוגרת ממנו בשני דורות, שרק לפרוטוקול, ורק בשביל להראות ולהוכיח עד כמה שההאשמות האלו מגוחכות, אז תן לי לחלוק איתך סבא מהידע הרחב שלי בתור סטודנט לתואר ראשון לפסיכולוגיה ולספר לך שגרנטופליה זאת פארפיליה נדירה מאוד ושממש לא סביר אי-פעם לפגוש או להכיר אדם כזה, בוודאי לא מקרה כל-כך קשה של אדם כל-כך גרונטופיל שהוא אפילו לא צריך לראות את הקשישה בשביל להימשך ולהטריד. גם איזו מן הטרדה מינית זאת בכלל לבקש ממישהי לקיים יחסי מין? אין הטרדות כאלו. זה לא קורה. הטרדה מינית לא עובדת ככה.

ולאחר כל האמור לעיל, למה בכל זאת נטענו על אותו גיבור מלחמה אותן טענות דוחות ומזעזעות, ולמרות חוסר ההיגיון הבוטה שבסיפור שהמציאו האנשים בינם לבין עצמם על מה שקרה שם, כי למה שלמי שהיה שם יהיה איזשהו משהו לתרום על הידע של מה שקרה שם, כאשר פשוט פאשר להמציא יש מאין את כל הסיפור ומתוך פרי דימיונים הקודח של הממציאים, נכון? כמה "המומחה לקנוניית הסדר העולמי" מצידם.

התשובה היא בגלל הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם. כך יש סיפור אחד של מה שנטען שקרה, וראיות בשטח שמצביעות על משהו אחר לגמרי. כך זה קרה.

זה גם קרה כך כי במסגרת הטיפשות האנושית שאינה נגמרת לעולם, אף-אדם בשום מקום ובשום זמן, מעולם לא שאל, מעולם אפילו לא חשב לשאול, לגירסתו של הגיבור, ועד עצם היום הזה, גירסתו לא נשמעה. אז הנה. הסיפור סופר. אבל זה לא כי זה מעניין להסביר או מעניין מה חושבים. סתם "הגענו לשם", אני מניח, ולכן אני מספר את סיפורו של הגיבור.

אבל אם לצורך הדוגמה, אדם כלשהו שיפספס את השרשור הזה ואת ההודעות האלו, "ייזכר" ברוב טובו לשאול יום אחד את הגיבור לגירסתו, אז אחרי כל הזמן שעבר מאז, ואחרי שהיו אמורים לשאול את הגיבור לגירסתו באותו היום, לא שנה וחצי מאוחר יותר, אז בכוונתו של הגיבור לשלוח את מי שישאל אותו לגירסתו ולפשר האירועים עכשיו, ללכת לחפש מי ***** אותו ב***. כי זה מה שמגיע למי שעכשיו ייזכר לשאול שאלות. לשאול שאלות היה צריך לשאול כשהיה צריך. לא שאלתם? אז לא צריך ולכו כולכם לחפש מי ***** אותכם ב***. הסיפור הזה הוא בשבילך סבא, וכי במקרה "הגענו" לשם. זה לא באמת מעניין מה חושבים אנשים כל-כך טיפשים שדעתם אינה נחשבת. לא אז ולא היום.

והקטע הכי יפה, זה שאחר-כך, ואחרי ניהול כל-כך כושל, שהוא הביא וגרם לכל הסיפור הזה, למנהלים הכושלים יש את הטיפשות, את הבורות, את חוסר הבושה ואת עזות המצח להתלונן על אותו גיבור מלחמה ש"מינה עצמו למנהל" והתחיל לדבר על את מי כן צריך לחסום ואת מי לא צריך לחסום ולמי כן צריך לשלוח הודעה ולמי לא צריך לשלוח הודעה, כאילו שאלו לא הם, המנהלים הכושלים, שבכישלונם הבוטה בטיפול המשמעתי בקשישה החרמנית שקיללה את כל הסובבים אותה בגלל תשוקה מינית אדירה ובלתי מסופקת, שהיא תיעלה אותה למקום אחר ונתנה לה פורקן באמצעות ריבים עזים וקללות בוטות של כל הסובבים אותה, כאילו שאלו לא הם ובגלל כישלונם הבוטה כמנהלים שבגללו נאלץ אותו גיבור מלחמה וקדוש מעונה ונצחי "למנות עצמו למנהל".

בכל מקרה, אותו גיבור, סירב להיות חסום לצמיתות על לא עוול בכפו וחזר באינסוף חשבונות עוד ועוד, שהמשיכו להיחסם, מה שלא מאוד עזר לחוסם בהתחשב בעובדה שחשבון בתפוז זה 4 דקות, כך ששעה עבודה זה ליטרלי 15 חשבונות, ובאותו הזמן שהגיבור, הוא אדם שאי-אפשר להתעסק איתו ושיודע יפה מאוד להחטיף מהלומות, כך שבצורה אירונית ביותר, האדם היחיד ששילם פה מחירים, נענש וסבל היה אותו מנהל חוסם, שכמה שיותר הוא חסם את גיבור המלחמה והקדוש המעונה, שלא הסכים שיקראו לו ולחברים שלו מקקים, שרצים, טרולים, פחי זבל ועוד ועוד, בטח לא על-ידי אישה בת 65 שעושה זאת כי היא כל-כך חרמנית שהיא עומדת להחזיר את נשמתה לבורא, כך הגיבור הגדול רק יותר ויותר **** לו את הצורה, עד לכדי רמות שהוא בכה, צרח, השתולל, ויצאה לו הנשמה, עד שהפסיק.

עד עצם היום הזה, הסיפור השקרי והמטורף על גיבור המלחמה והקדוש המעונה, שעשה את עבודת המנהלים שלא רצו לעשות את העבודה של עצמם והעמיד במקומה קשישה חרמנית ומטורפת (מחרמנות) שהשתמשה בסיפור כיסוי מגוחך של אי-הסכמות פעוטות וחסרות חשיבות על נושאים של חברה, ביטחון, דת ומדינה כדי לתת דרור לדחפים המיניים שלה ולפרוק אותם על הסובבים אותם באמצעות תיעול האנרגיה המינית לכדי אנרגיה לריבים, כוונות זדון, הטרדות וקללות (אנשים באמת נפלו בפח של הסיפור הזה? באמת?), עד עצם היום הזה, הסיפורים השקריים והמטורפים על איך שאותו בחור צעיר ויפה תואר עם בת זוג יפת תואר היא בעצמה ובת גילו, הטריד מינית מילולית אישה בת 65 שהוא לא מכיר, לא מחבב, לא נמשך אליה וגם לא יכול להימשך אליה גם אילו היה גרנטופיל, בניגוד לראיות של עצם בת הזוג בת גילו ובניגוד לסיכוי הסטטיסטי שתהיה לו את הפאראפיליה הזאת בגלל היותה נדירה מאוד, מכיוון שהוא פשוט מעולם אפילו לא ראה אותה (כן, מה לא הגיוני בסיפור הזה? זה הסיפור הכי הגיוני ומתקבל על הדעת ששמעתי בחיים שלי. מה הבעיה? 😓😓😓), עד עצם היום הזה הסיפור השקרי והמטורף הזה ממשיך לצוף מידי פעם, בצורה העלולה לסכן את המפיצים אותו בתביעות דיבה מוצדקות ביותר, והרי הגיבור הוכיח את עצמו כאדם שהוא הכול חוץ משני דברים: טיפש ופראייר.

דרך אגב, מבחינת מה שהוא המצב היום, עם הגיבור-הקדוש-המעונה והקשישה החרמנית שהציקה, הטרידה, קיללה, גידפה ורבה ללא סוף עם כל הסובבים אותה בגלל חרמנותה, אז בוא רק נגיד שהגאון ממשיך לכתוב עד עצם היום הזה בהנאה רבה, ושהקשישה החרמנית שבגלל החרמנות שלה הציקה לכולם, הטרידה את כולם, גידפה את כולם, רבה עם כולם, וקראה לכולם מקקים, שרצים, טרולים, אפסים מאופסים וזבל, ושהגיבור העמיד אותה במקומה על היחס המזעזע שלה לכולם וביקש ממנה לספק את עצמה, כי המנהלים סירבו לעשות את העבודה שלהם כך שהיה צריך לקחת את זה על עצמו, והוא נחסם לצמיתות על לא עוול בכפו במקום לקבל כמה מילות תודה על כך שהוא עושה בשבילם את העבודה השחורה שהם חלשים מידי מכדי לעשות, ואז הם עוד הוסיפו חטא על פשע והמציאו סיפור ביזארי שגם לא מסתדר ברמה ההגיונית על הטרדה מינית,אותה אישה, היא ממזמן "בחוץ", וכפי מה שהייתה צריכה להיות ממזמן כי היא אמורה להיות חסומה לצמיתות.

ועל זה נאמר בתנ"ך "צדיק וטוב לו, רשע ורע לו".

החיים לא תמיד קלים, לא תמיד יפים, אבל בסוף-בסוף, ואם מתעקשים מספיק, הכול אפשר להשיג. אפילו צדק בעולם מכוער מאין כמוהו.

גם המנהל החוסם משתמשים על לא עוול בכפם, לא בטעות, אלא בכוונה תחילה, מתוך כוונת זדון וכאסטרטגיה של ממש, מכיוון שהוא החליט ביודעין למעול בתפקידו כמנהל ולחסום לפי מה שב*** שלו לחסום ביודיעין את הקורבנות במקום את התוקפים שלהם, גם הוא בקרוב מאוד יהיה בדרך החוצה.

גיבור המלחמה מן הסיפור שסופר זה עתה ידאג לכך באופן אישי.

הגיבור דרך אגב, אילו היה יכול להחזיר את הגלגל לאחור, לא היה משנה דבר בהתנהגותו, שלא נפל בה כל פגם, והיה עושה בדיוק את כל הדברים שהוא עשה, בדיוק אותו הדבר, הכול מחדש, הכול למען הקורבנות חסרי הישע של הקשישה המטורפת מרוב חרמנות בפורום אקטואליה, ושל הניהול הכושל של המנהלים שם.

אין עוד מה להוסיף. מה עוד אפשר להוסיף? מה כבר עוד אפשר להגיד? אין עוד מה להגיד.

גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, גיבור, ועוד אלף פעם גיבור. ועם מנה הגונה בצד של קדוש מעונה.

צפה בקובץ המצורף 93645

אז, לסיכומו של דבר סבא,

האם אתפלא לשמוע שגם זקנות משתוקקות מידי פעם ל***?

לא. לא אתפלא לשמוע את זה, בלשון המעטה.

אני ועוד רבים וטובים ראינו זאת במו עינינו, כמו גם את ההשלכות של הדברים שקורים כאשר התשוקה הזאת לא באה על סיפוקה.

יש בחורים שיש להם איברים מספיק גדולים, ושהם יודעים מספיק טוב איך משתמשים בהם בשביל שסיבוב אחד שלהם על אותן נשים זקנות ירגיע אותן לשבועיים ימים, אבל לא כולם מוכנים "ללכת" עם מבוגרות. באמת בעיה.

חד-משמעית :)

כלומר, אם בכל זאת נסתכל על זה בצורה של "עליה וקוץ בה", אז אני מניח שאני, בתור אשכנזי עדין ויפה נפש לא משתגע על איך שאתה מזכיר סקס ומין כל הודעה שנייה, אבל זה מי שאתה, ואתה לא תפסיק, ואם תפסיק זה כבר לא יהיה אתה. אני גם משער לעצמי שכתיבת המגילות שלי היא בשבילך מה שבשבילי הם דיבוריך הבלתי פוסקים על מין, אבל היי. אף אדם אינו מושלם, ושום חברות אינה מושלמת 🤷‍♂️

אני אוהב אותך ומקבל אותך כמו שאתה :)

אני הרבה יותר חכם ממנו, אז כשזה מגיע ממני? לא. כשהייתי בן 17 כתבתי ספר שלם על טעויותיו וקראתי לו "הטעויות של איינשטיין". לא פחות. אתה חושב שזאת יומרנות? חכה עד שתשמע על זה שבשנה שלאחר מכן כתבתי ספר בשם "טעויותיו של דה וינצ'י" 😉

אני בחור מאוד חכם. כל-כך חכם שאני חכם יותר מדמויות היסטוריות חשובות שנודעו בחוכמתן. אני כותב ספרים מאז שאני בן 12 ואיני מתכוון להפסיק. אני כותב על כל מיני דברים. אולי יום אחד גם אתה תקרא חלק מהספרים שלי :)

אבל רק אם יבוא לך :)

חשבתי גם לפתוח כמה שרשורים על כמה מהספרים שלי ולהסביר בקצרה חלקים מהעלילה ולשמוע את התרשמותם של החברים.

דרך אגב, אם תרצה מתישהו, אז בהזדמנות אני יכול להסביר לך את הטעויות של איינשטיין 😀

(y)
אם זכרוני אינו מטעה אותי, כבר אמרתי לך ש"אין לי ראש למילים ארוכות"..
בהתחלה קראתי מילה במילה את הדברים שלך אבל אחרי השורה ה 20 התחלתי לדלג, דהיינו קורא מילה ומדלג שתיים
יש לי באמת בעיית קשב וריחוף. |פנים|
עכשיו לגבי הזקיינ'ס..
כשהייתי בן 35 הייתי כבר נשוי ואב לשלושה ילדים
ערב אחד ירדתי למכונית הסובארו שלי ושמתי לב לאישה בת 60 או אף קצת יותר עומדת ליד מכוניתי בחניה.
היא שאלה אותי אם אני יכול להקפיץ אותה לאיזור התחנה המרכזית..
השכל אמר לי "תגיד לה שאתה לא יכול" אבל המבט העורג שהיה לה בעיניים שינה את דעתי.
היא כל כך רצתה את זה שלא הייתי צריך אפילו לערוך איתה שיחת היכרות כלשהי.
נסעתי ישר אל מאחורי בריכת גלית ביד אליהו, שם בערב המקום חשוך ואינו הומה אדם
והיא מיד הפשילה תחתונים כשאני גוהר מעליה ככה איך שהיא על המושב הקדמי של הרכב.
הנאקות וזעקות ההנאה שלה יחד עם ההרטבות נתנו לי להבין שכבר הרבה זמן אף אחד לא זיין אותה.
היא הייתה בערך בגיל של אמא שלי, אחרי שגמרתי הרגשתי גועל.
לא בגללה, אלא הגועל היה מעצמי על שעשיתי את זה עם אישה בגיל של אמא שלי.
כיום אני מבין שבסך הכל הייתי פר הרבעה צעיר שתקע כל דבר שזז ואם הייתה ניתנת לי הזדמנות, הייתי תוקע גם את סבתא שלה. |חיוךרחב|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם זכרוני אינו מטעה אותי, כבר אמרתי לך ש"אין לי ראש למילים ארוכות"..
בהתחלה קראתי מילה במילה את הדברים שלך אבל אחרי השורה ה 20 התחלתי לדלג, דהיינו קורא מילה ומדלג שתיים
יש לי באמת בעיית קשב וריחוף. |פנים|
עכשיו לגבי הזקיינ'ס..
כשהייתי בן 35 הייתי כבר נשוי ואב לשלושה ילדים
ערב אחד ירדתי למכונית הסובארו שלי ושמתי לב לאישה בת 60 או אף קצת יותר עומדת ליד מכוניתי בחניה.
היא שאלה אותי אם אני יכול להקפיץ אותה לאיזור התחנה המרכזית..
השכל אמר לי "תגיד לה שאתה לא יכול" אבל המבט העורג שהיה לה בעיניים שינה את דעתי.
היא כל כך רצתה את זה שלא הייתי צריך אפילו לערוך איתה שיחת היכרות כלשהי.
נסעתי ישר אל מאחורי בריכת גלית ביד אליהו, שם בערב המקום חשוך ואינו הומה אדם
והיא מיד הפשילה תחתונים כשאני גוהר מעליה ככה איך שהיא על המושב הקדמי של הרכב.
הנאקות וזעקות ההנאה שלה יחד עם ההרטבות נתנו לי להבין שכבר הרבה זמן אף אחד לא זיין אותה.
היא הייתה בערך בגיל של אמא שלי, אחרי שגמרתי הרגשתי גועל.
לא בגללה, אלא הגועל היה מעצמי על שעשיתי את זה עם אישה בגיל של אמא שלי.
כיום אני מבין שבסך הכל הייתי פר הרבעה צעיר שתקע כל דבר שזז ואם הייתה ניתנת לי הזדמנות, הייתי תוקע גם את סבתא שלה. |חיוךרחב|
אני בשוק!

אני בהלם!

אני ה-מו-מה!

אני:

blob (2).jpg

למעלה