בשבוע הבא

בשבוע הבא../images/Emo87.gif../images/Emo58.gif

הפינה הזו מוגשת בשירותו של ניר בן סימון כחלק מהרצון שלו לגרות את הסקרנות של הצופים המכורים. לא יהיו כאן ספוילרים
. 406- סוס מודה שהוא מאוהב ב.. במי? איך הקשר של טטיאנה ופרצ'ו יתקדם? ובמי תיתקל גבי באחד מן הימים? איזה כנופייה מתכננת שוד? חכי לי סופיה- מי רואה את הזבל הזה? לב אמיץ- מי הורס לקלרה וקורחה כל הזמן את המפגשים? מה תחליט אליסה לעשות בנוגע לאלחנדרו ז"ל? לילות מריאנה- מה תגלה לוקרסיה לאטיליו? מי נלכדים במכרה שמתפוצצת פעמיים כי טוב? מי תאבד את התינוק במכרה? אני צועני (פרקים אחרונים
) מה יעשה אמדור כצעד אחרון של ייאוש? עם מי תישאר אמפרו בסופו של דבר? מי מנהלת פונדק לזכרו של חוסמי? מי הורגת את נוריה בסופו של דבר? ירח פראי- מה משכנע גונסלו את לטיסיה? מי מחזר אחרי ג'אנינה? מי משלם לחואן כסף כדי שיפסיק להטריד את מריה? פיורלה- מי מנסה לפייס את פאולה כדי להישאר באחוזה? מה החשדות נגד דיאגו? מה רבקה זוממת? פינה זו תוגש במסגרת הפינה השבועית של ניר בן סימון צ'ארי לופליטו רוחאס וכל שאר הבנים הכוסונים
שבת שלום
!

חוששני שתגובה זו בלתי חוקית../images/Emo87.gif

משום שלא הגבת על תוכן השרשור הראשי שלשמו פתחתי את השרשור הזה. חזרי שנית על תשובתך.

../images/Emo80.gifאמממ...

הסתקרנתי עד מאוד
בכל מקרה אשמח לדעת מי יאבד את תינוקו במכרה..

../images/Emo87.gif../images/Emo58.gif

זאת מרסיה
המטומטמת לא יודעת לשמור על תינוקות

|כסל{../images/Emo58.gif

יום ראשון יתגלה שמרסיה בהיריון נדמה לי היא תאבד אותו במכרה אח"כ

../images/Emo80.gif../images/Emo58.gif

או אההההה מגיע לה לזונה הכלבתית!!!! מנהלות- תסלחו לי על הביטוי P: מה לא מגיע לה? אחרי מה שהיא עשתה למריאנה ולאיגנסיו

../images/Emo87.gif../images/Emo58.gif

ממריאנה לא אכפת לי
היא יכולה לסבול כמה שבא לה איגנסיו סתם אידיוט צוציק. השבוע גם אטיליו יגלה שאיגנסיו הוא בנו

../images/Emo80.gif../images/Emo58.gifחח למה?

היא מסכנה כזאת.. למרות שהתסריטאים של הסדרה עשו אותו יותר מדי אמא תרזה.. חח בטח מה יעשה אטיליו.. אי אפשר לדעת עם הבנאדם הזה

../images/Emo41.gifתשובה בקשר למרסיה../images/Emo58.gif../images/Emo20.gif

כעיקרון קמילו אמר לה שהוא חושד שהיא בהריון אבל היא לא האמינה לו. עם אטיליו באמת אי אפשר לדעת מה הוא זומם אך אל תדאגי למריאנה בקרוב מאוד היא תפסיק להיות בייכנית..

למעלה