|ברכות

אני שלי

New member
|ברכות

ברכות על הפורום החדש וחג שמח האם זה אפשרי לקבל יותר פרטים על רונים? או האם אתה יכול לשתף אותנו בכל מיני חויות שלך בתחום? תודה והמון בהצלחה

חוויות שלי בתחום

אני חווה את הרונים כמו אנרגיה מאוד ציידית כזאת. אנרגיה שבטית, של אנשים שעבורם "שפע" זה יותר מיקנה, ואת הרון "מזל" הם חרטו על החרבות שלהם. רונים הם אותיות בנות מעל 2000 שנה, הממצאים ההיסטוריים הראשונים מגיעים מאיזור צפון אירופה, באזור המאה הרשונה לספירה, אז בטח התחילו להשתמש בהם עוד אפילו לפני זה. הרונים היו דרך לתקשורת בתוך שבט - כמו השפבטים הגרמניים ואחר כך הנורדיים והויקינגים. לכל רון יש צליל כך שאפשר לכתוב איתם, ובנוסף, לכל רון יש משמעות שהיא מילה, או אנרגיה מסויימת (כמו - שמש, כרכרה, ענק, קרח, לפיד - ועוד) שבה משתמשים בפריסות, וביצירת קמעות וכו'. אין ספק שהרונים היו דרך לגיטימית לחיזוי עתידות עד סביבות המאה ה - 17. כל מלך שתפס מעצמו החזיק רוןמאסטר להתייעץ איתו בשאלות חשובות. אז, האמינו שרוןמאסטר לא מלומד יכול להביא אסונות. היה חשוב מאוד שהם יהיו מלומדים בתחום. בקיצור, כשהתחיל ציד המכשפות באירופה, רוב הרוןמאסטרים או הוצאו להורג או "ירדו למחתרת". משם, הידע ממש עבר מפה לאוזן. אני אישית מתחברת מאוד לרונים - הרונים מתאימים בעיני לאנרגיה מאוד "אדמתית", לא שמיימית, אלא אנרגיה של חיבור לקרקע. לדוגמה - יש בעיני הבדל גדול בין "שפע" שאתה מזמן דרך קריסטל (לדוגמה סיטרין - שפע שמיימי, אלוהי), לשפע שאתה מזמן דרך רון (באופן פשוט - יותר כבשים. כלומר - יותר רכוש! משהו מאוד ארצי!). הרונים מחברים בעיני בצורה מאוד יפה בין שמיים וארץ. הם לא נטולי שמירה אלוהית, הם מביאים איתם אנרגיות קדומות מאוד של אלוהות, אבל עם זאת, הם מדברים רוב הזמן על הקרקע. אפילו הרון של הרוח, מדבר על דברים שעפים ברוח. כשאני עוסקת ברונים, אני ממש יכולה להרגיש את השבטיות, את המשפחתיות, את שטחי המירעה, את האש בערבים, את פשטות החיים (יחסית. זה לא שאז לא היו להם בעיות..
) .

ועוד...

יש שני שימושים היסטוריים לרונים - האחד, הוא כתיבה, ונהגו לכתוב פואמות מדהימות באמצעות רונים, והשני הוא חיזוי, ריפוי, והגנה. התחום השני גם הוא מתחלק לשניים - פריסות, מאוד בדומה לקלפים, ויצירת קמעות, או *אם תסלח לי על הבוטות, לצורך פשטות* מאגיה לבנה, שבה מייצרים קמעות בשיטות שונות - חלקם לשימוש קבוע, כמו על שרשרת, חלקם לצרכים טקסיים של זימון האנרגיה. אני מאמינה שהיום האנרגיה של הרונים היא מאוד חזקה, אבל היא הולכת ומתחזקת עם ההתעוררות, מפני שכיום המודעות לרונים - בעיקר בארץ - היא ממש בחיתולים. ככל שיהיו יותר אנשים מסביב לרונים, העוצמה שלהם תגבר. זו הרגשתי.

אני שלי

New member
תודה עומר../images/Emo39.gif

על האינפורמציה המעניינת, האם יש קישור לסמלים? והסברים על משמעותם?

בעברית - אין בכלל.

אני בונה עכשיו מאגר מידע בעברית בנושא. בכל אופן, תוכלי למצוא בקישורים של הפורום מידע באנגלית בנוגע לסמלים באלפבית העתיקה של הרונים, ושימוש שלהם בהילינג. כל זה הוא באנגלית, אבל אני מבטיחה מדיי פעם להכניס רון, עם תמונה והסבר. אם יש לך שאלות - זו תהיה אחלה מוטיבציה להכניס פה חומר
תודה על השאלות!

אני שלי

New member
רינונים לרונים

היי עומר רון השמש- משמעו אנרגיה יינית מעצים עוצמה נפשית, מחזק את הכוחות הפיזיים, שמחה וכו'. רון התהילה- משמעו הישגים , אושר שביעות רצון. השאלה שלי האם הרון מתאים ויכול לתרום לנו בזמן חרדות, התלבטויות,ואי שקט?אפילו במצב של עצב? מתי יודעים באיזה רון לבחור,ואיך השימוש בו?
לילה טוב

חושבת שכן

הרונים מתארים היטב את המסע שאנחנו עוברים בחיים האלה - מעל פני השטח, ומתחת לו. יש רונים שמטפלים בנושא חרדה, והתחברות לאנרגיה שלהם מרגיעה, אם נותנים לה לעשות את העבודה. זה מעולה לשלוח את האנרגיה הזו לאנשים אחרים - זה תמיד עובד יותר טוב, זה כמו שאתה לא יכול לדגדג את עצמך
יודעים באיזה רון לבחור כי מכירים את הפרצוף שלו.... איך אני אסביר לך... זה כמו שיודעים באיזה קריסטל לבחור. לכל סמל יש אופי, ואת יודעת מה חסר לך כמו שאת יודעת ממי הכי היית רוצה לקבל חיבוק... סה"כ יש 24 סמלים רונים נפרדים (שמהם אפשר להרכיב אינספור קשרי רונים). כל סמל מאוד שונה במשמעות שלו מהשאר. אני מאוד שמחה שאת מקדישה רינונים לרונים
ידעתי שתאהבי את זה

למעלה