ברכות פתיחה ושאר ירקות...

aviGODFATHER

New member
ובקשר להופעה...../images/Emo31.gif

אין לי כרטיסים וגם אני בכלל לא בטוח שאני אלך, בגלל שאין לי חברים ששומעים דפש מוד (בכלל בנושא המוזיקה אני שונה מאוד מהחברים שלי) ואני לא מתכוון ללכת לבד להופעה...

Bubblegun

New member
למה? אני הלכתי להופעה לבד בלונדון

לא שלהם, של פלסיבו. אמנם הכרתי כמה אנשים מהפורום הבינלאומי, אבל רוב הזמן הייתי לבד, לא הרגשתי רע עם זה.

Ice machinE

New member
מתי הלכת להופעה הזו? בגיל 17? ../images/Emo13.gif

אל תשווי את הגיל שלך לגיל של אבי. גם אני לא הייתי הולך להופעה לבד בגיל 17. היום אני הולך לכל המסיבות לבד (ובמסיבה אני פוגש את כל החברים מהמועדון)

Chandler Rulz

New member
אני מתכוון ללכת למסיבה הבאה לבד..

וזה רק כי נמאס לי לרדוף אחרי אנשים ואני מת להיות במסיבת דפש..

Bubblegun

New member
אני חדשה פה

בת 30 פלוס, מעריצה אותם מגיל 15 בערך. במיוחד אוהבת את דפש מוד של שנות ה80 (המקודמות במיוחד). חולה על השירים: Stories of Old (מקום 1) Tora! Tora! Tora! Just Cant Get Enough What's Your Name? My Secret Garden See You The Sun and the Rainfall Never Let Me Down Strangelove Nothing New Dress Policy of Truth Enjoy the Silence Home World in My Eyes ועוד הרבה... More than a Party Told You So הולכת להופעה כמובן, מתרגשת נורא (חסר להם יבטלו!).

zoe80

New member
סוף סוף פורום לדפש:). מי אני?

זואי בת 25, מעריצה את דפש מגיל 15/16. גרה בנתניה, לעת עתה :) אלבום אהוב SONGS OF FAITH AND DEVOTION, כל פעם זה משתנה, בהתאם לתקופה..... שירים אהובים : too many to write down :) ובכן, לא קניתי עדיין כרטיס, מחכה למצוא מישהו שיבוא איתי (החברים לא בעניין), ואם לא אמצא בקרוב, אלך לבד :). לא מתכוונת לפספס ת'חוויה הזו.....

דיתוּש

New member
א-ה-ל-ן!

סוף סוף פורום ללהקה המגניבה הזאת.
!

dirty boots

New member
מצטרף ../images/Emo45.gif

בעל הקומונה המתה
שם: ינאי
מגורים: יהוד, איזור המרכז, בקעת אונו. אלבום אהוב: Songs Of Faith And Devotion
שיר אהוב: Freestate
בהצלחה!

Chandler Rulz

New member
אוקי, אני..

שמי איגור אני מבת ים אלבום אהוב.. מתלבט בין SOFAD לבין Black Celebration.. כנראה הראשון.. שיר אהוב: In Your Room/People Are People

הגר26

New member
אוקיי, אז ככה....

אני הגר, בת 26 (מפתיע, לא?!) מנתניה. שומעת את דפש בערך מגיל 6 (יש לי אחים גדולים שלימדו אותי כל מה שאני יודעת על מוזיקה) אבל מעריצה היסטרית בערך מגיל 11, כששמעתי לראשונה את Violator. בגיל 13, כשיצא SOFAD הלכתי וקניתי אותו ואת כל השאר במכה אחת ומאז אני מטורפת... הדיסקים האהובים עליי הם SOFAD ו-Black Celebration. שירים אהובים יש יותר מדי אז אני אוותר על זה. ואם אני לא אמות מאושר ב-3 באוגוסט או לפני, אז אני אשמח מאוד לפגוש את כולם במסיבות או במפגשים או בכל דבר אחר שיהיה. DM Lovers of the world - Unite and take Over

Ice machinE

New member
אז מי אני?

שם: אסף גיל: 28 אבל מתקרב יותר לכיוון 29 מעריץ את דפש מוד: מאז שאני זוכר את עצמי, ואם צריכים להיות מדויקים אז משנת 84' אלבום אהוב: speak & spell (לא שמים לב לכינוי שלי?) שיר אהוב: ice machine אבל בשעות הצורך אני יכול להסתפק ב-judas וכמובן one caress הייתי בהופעה אחת לפני 4 שנים בפראג (לכן אני לא נוסע עם המועדון), באפריל אני אהיה בלונדון לראות אותם בוומבלי ובאגוסט אני מקווה לראות אותם בפארק הירקון (חפשו אותי, אני אהיה זה שקשור באזיקים לגדר בשורה הראשונה
)

Ice machinE

New member
שכחתי לציין

להקות אהובות מלבד דפש מוד: the smiths, alphaville, vnv nation , apoptygma berzerk genesis - בעיקר בתקופה הראשונה שלהם עם פיטר גבריאל.

Raz male

New member
שלום ובהצלחה../images/Emo70.gif

טוב....אז ככה שם:מישל רז אלבום אהוב של דפש מוד: ultra הגדוך מכולם
שיר אהוב: נו במת?אחד? home/people are people חוץ מזה: דאנס בעיקר, מכור ליורו של שנות ה-90 ולטורי איימוס. והכי חשוב אני לא שולל שום סגנון אני אוהב קצת מהכל. חוץ ממוסיקה:עיצוב גרפי

milkshakit

New member
סוף סוף פורום!

טוב אז שמי קארין, אני בת 18 מפתח תקווה
אלבום אהוב: Violator שיר אהוב: אי אפשר לבחור אחד
Stripped, I Feel Loved, Strangelove בכלליות אני לא מכירה אותם הרבה זמן, והתעמקתי בהם רק לפני איזה שנתיים.

bAruLi

New member
וואווו סוף סוף פורום לדפש../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

שם: בר גיל: 16 עוד מעט
מעריץ את דפש מוד: שנה וחצי בערך
אלבום אהוב: שיר אהוב (בתקופה האחרונה): Somebody, A Pain That I'm Used To,everything counts אומנים אהובים חוץ מדפש: משינה,Tears For Fears,Dire Straits,Pink Floyd,מטרופולין, אביב גפן..ועוד רבים וטובים
בהצלחה לפורום

Den3

New member
עוד אחד לרשימה

שם: דורון גיל: 33 שיר אהוב: HOME אוהב את דפש מוד מגיל הטיפש עשרה בערך (לא ממש זוכר את היום שבו...) יופי של פורום, אני פשוט נהנה לראות הרבה אנשים שגם מתחברים למוזיקה שלהם.

chopchopper

New member
ועוד אחד!

הגיע הזמן! ניב, בן 17 שומע אותם כבר מהתיכון(!!) עוד לא כיסיתי את כל השירים שלהם אבל ממש אהבתי את "Everything counts" אני שומע גם את ה- A perfect circle ,the doors, gorillaz ועוד כל מיני אמנים לא קשורים
.. זהו.. בהצלחה!

למעלה