ברכות על הפורום - כמה שאלות לגב' לבני

ענת2222

New member
ברכות על הפורום - כמה שאלות לגב' לבני

שלום לך ציפי. התפקדתי לקדימה כחודש לאחר הקמתה משום שהאמנתי שקדימה יכולה להוביל. עקבתי אחרי הפעילות שלך כבר הרבה זמן, סימנתי אותך כמי שתהיי ראש ממשלה. שכששמעתי את נאומך בעצרת לפני כמה שנים בכיכר רבין, הרעתי לך. עד לאחר מלחמת לבנון. מאוד התאכזבתי מחוסר היכולת שלך לעמוד מול אנשים חזקים וזה עשה לי רע. אח"כ אותה מסיבת עיתונאים שקוראת לאולמרט להתפטר בגלל כשלי המלחמה. ומה איתך ? (נלחמתי בלבנון, היה נורא) לא אלאה אותך וכבר אגיע לעיקר. לשאול מופז לא אצביע. לא אהבתי את כל הועדים שמתפקדים אצלו, בוודאי לא את הפאשלות שלו כרמטכ"ל לשעבר שדי ניוון את הצבא, לא רואה שום הישג שלו, שלא לדבר על שר ביטחון. בקיצור, לא עשה שום דבר שישאיר חותם. לאחרכ כל ההקדמה. אשאל שאלה פשוטה : איך אוכל לסמוך ולדעת שאת, הגב' ליבני, תעמדי חזקה ואיתנה מול מנהיגים ולא תנסי "לרצות" אותם כמו שקרה במלחמת לבנון ? תסלחי לי על הישירות. זה מה שמטריד אותי. רק זה. אשמח לקבל תשובה, אפי' בטלפון, מניח שיש לכם אותו. בברכה יצחק הראל, מודיעין

REHVOT

New member
מה אתה מחפש עדיין במיפלגה שראשיה מושחתים?

שר אוצר גנב עומד לדי, שר משפטים עמד לדין על הטרדה מינית, ראש/ ממשלה חשוב בסידרה של שחיתויות מאין כמוה... וציפי מינתה דירקטורים חברימרכז ליכוד...ויור ועדת החוץ ובטחון עומד לדין על מינויים פולטיים... אז מה אתה מחפש שמה?

ענת2222

New member
לאנונימי המכנה עצמו rehvot

הבט, אתה קובע שכולם משוחתים, שואל אותי מה אני עושה במפלגת קדימה ? ובכן, נתחיל איתך. א. מה עושה באתר של ציפי לבני אם כולם משוחתים ? ב. מדוע אתה אנונימי ? ג. האם יש לך חשש להזדהות בשמך ? בקיצור, חבוב, אל תבלבל לי את השכל עם הסיסמא מושחתים. כי מי שמשמיץ באופן אנונימי הוא המשוחת הגדול ביותר. איציק הראל, מודיעין

REHVOT

New member
הראל הלא אנונימי

קשה לי להתמודד עם העובדות? אני ציינתי בעלי תפקיד במיפלגתך שעומדים לדין על עבירות פליליות. ושמח שתענה לגופו של נושא ולא לגופו של כותב. אני אינני אנונימי זה שם המשתמש שלי בתפוז וככה כותבים רוב הכותבים בפורמים בתפוז. ובאשר למה אני כותב כאן? היית מעדיף שלא אכתוב אהה? אני פשוט באתי לשים לאנשים כמוך את הראי ותדעו ותראו איך אתם נראים על ידי הציבור הרחב שמחוץ לקדימה.

REHVOT

New member
במקום להשמיץ את הכותב תתיחסו לדברים הנאמרים.

למעלה