ברכות לפורום - ושאלה קצת סתמית..

ברכות לפורום - ושאלה קצת סתמית..

קודם כל, הכנסתי את הפורום לרשימת המועדפים שלי שכן הוא מתחבר לנושאי ההתעניינות שלי...כיף לקרוא כאן ! ושאלה קצת סתמית (ואולי אני היחידה שלא כך כך מבינה): מהו בעצם ההבדל בין הפורום הזה לבין פורום הרזיה באורח בריא, פורום תזונה, ושאר הפורומים שעוסקים באוכל בריא וספורט כאן בתפוז...מה אני יכולה לשאול כאן לעומת מה אני יכולה לשאול בפורומים האחרים ? מה היחודיות של הפורום הזה לעומת האחרים ? קראתי את הודעת המנהלת, אך עדיין אני מבולבלת... עד כה נהניתי לקרוא את השרשורים ומקווה שימשיך כך, פשוט רוצה לוודא שאני שואלת את השאלות הנכונות במקום הנכון...

tiaa11

New member
ההפך -tiaa1 היא טרול ידוע ברשת../images/Emo121.gif

שמקלל ומנבל את הפה(אם ובנה)

אל דופא

New member
ההבדל הוא בהדגשים

פורום "דיאטות ואורח חיים בריא" עוסק באכילה מאוזנת וספורט ומין הסתם ימשוך גולשים המעוניינים בתמיכה וביעוץ בכל הקשור לנושאים אלו. פורום תזונה- כשמו כן הוא. עוסק בערכם התזונתי של מאכלים שונים, ויטמינים מינרלים וקלוריות. הפורום הזה, (עד כמה שהבנתי) יעסוק באורח חיים נכון ובחינוך לאורח חיים בריא. אך בהחלט תתכן חפיפה בין הפורומים, שכן הנושאים שלהם קשורים זה בזה.

זו שאלה טובה מאוד

במקור, כשהקמתי את הפורום הזה, ראיתי שיש כבר ב"תפוז" פורומים בנושאי תזונה ופעילות גופנית, ולכן החלטת להקים פורום שבו הדגש יהיה יותר על הצד הפסיכולוגי וההתנהגותי. אבל מסתבר שהגולשים רוצים אחרת. תוך כמה זמן, אחרי שהפורום כבר לא יהיה כזה חדש, אחליט לאיזה כיוון אני נוהגת אותו. בכל מקרה, כייף להיות מועדפים
עפרה

למעלה