|ברכות לאלישוע|

סגליה

New member
|ברכות לאלישוע|

ברכות, הצלחה, והמון פירגון מעומק הלב. וחיבוק גדול לבייגלע בשמי. סגליה.

וואו, איזו אורחת. תודה על הברכות|ח

נשמח אם תשארי בסביבתנו. הפורום ינוקא בין שבועיים בדיוק וזקוק לטיפוח. כרגע אנו בשלב קרימת העור והגידים, וצורתו מתעצבת. המטרה להקמתו היא מתן יעוץ והכוונה על פי העקרונות ההומיאופתים ו/או האחרים ולכל מי שזקוק. הפורום ראוי לכל מי שנכנס אליו אפילו אם נראה "שטעה" בדרכו הנה. עוד מטרה חשובה היא למדע את הציבור שממש מתחת לאפו קיימת שיטת ריפוי כה נפלאה ונשגבת. את זה המרפאים והמתרפאים יודעים, אך לצערי הידע הקסום הזה נותר בין קירות הקליניקה, ולמראית העין היא נגלית כאיזו שיטה אזוטרית תלושה וחבל שכך. אז לצורך העיניין ובעידן עץ הדעת המודרני, יש עתה אפשרות ליצור מדיום מסוג שלא היה עד כה ולהביא את הקסם עד האדם "שנקלע" הנה, עד לפרוזדור של הלב. קיימת האפשרות הפנטסטית "לפרוש לחדר צדדי" ולקיים שם דו שיח אינטימי. זה נפלא. נו טוב אני עוד לומד לרכב על החמור הזה. להת' סגליה. אלישוע.

רוצה מאוד. שוב השתמשתי במילה

"גם" מה שאומר- שוב עוד מישהו ולא לבד . ואולי הנה המשיח ילמד לירכב וסוף סוף יגיע אלינו? אני לא רוצה להיות נועזת או בוטה ולומר ואתה הוא המשיח כי זה קצת מתיימר....

אהלן שרון. חזרתי לא מזמן

אני מקווה שאינך מסתלבטת עלי. בכל אופן הקטע הוא כזה. בכל מרפא חבוי משיחון קטן. כל מרפא אמיתי כשהוא פוגש באדם הפונה אליו לעזרה, מקווה שהנס הגדול יקרה כאן ועכשיו, שהנה האדם החולה יעמוד על רגליו ויצהיר שמרגע זה ואילך הוא בריא ושחל הנס הגדול. זו תיקוותם של כל אנשי הרפואה, וכולנו בתוכנו כאלה. תסתכלי על עם ישראל, כולם אנשי רפואה. כל אדם שני ברחוב הוא הילר, רייקיסט, שיאצואיסט, אקופונקטוריסט, טוויניסט... זהו עם של מרפאים שמסתובבים ומחפשים את מי לרפא, זה נקרא עם הסגולה ( סגליה שמעלינו לא הופיעה סתם, היא אמירת האמן לדבר = החותמת ) = כוחות רפואה. בכל אחד מאיתנו טמון משיח שכזה. באשר לי הבנתי זה מכבר שאין מדובר באדם אלא במצב ותכונות. אם את לוקחת את הצליל "משיח" ומתעלמת מהדרך שלימדו אותנו לכתוב אותו, אז נוכל ללמוד מהצליל הזה הרבה מאוד. אפשר לומר משיך, מסיח, מציח, מזיח... כל הצלילים בני אותה משפחה הקרובים אל המקור. כאשר אומרים צליל כלשהו אז מצתרפים אליו כל החברה האחרים שקרובים אליו. צליל הוא כמו סיסמה, קוד שעצם אמירתו פותחת שער, דלת, כספת וכל האוצרות נגלים לפתע לנגד עיננו. ראיתי זאת ולא טעיתי אף פעם. אתן לך דוגמא חיה מהיום. הגיע אלי אדם ששם משפחתו הוא משומר. כבר את מבינה במה מדובר. אבל אם תחלקי את הצליל השלם להברות תקבלי משהו מר = אדם החי בעצב. וכך היה ! כל חייו הוא נקרא כך ועצם אמירת הצליל הדליקה אצלו את המר. והוא מעולם לא העלה זאת על דעתו. קחי עוד שם שפגשתי "רוזן", אישה שסבלה מבעיות של משקל מועט,רוזן = רזון = רזה נהיה? קוד שכזה. העולם נברא בצלילים והוא ממשיך בזה. יש לי הרבה מה לומר ואני מקווה שאיני מבלבל לך את המוח. משיח = מה שייך = היכולת לקבוע מה שייך למה, או למי, כלומר היכולת לעשות סדר בדברים, מה עיקר מה תפל. משה אח ( כמו למשות מהמים, משה? )= להציל את האח, לגאול את האדם באשר הוא אדם שהרי כולם אחים, יהודים ערבים, נוצרים... כשיש צונאמי כולם אחים אחר כך שוכחים. שכח = שח אח ( שח = מכופף שחוח, נעלם, אבוד. כמו שחור = שח האור = נעלם האור, התעופף, נעלם ). משך = משיכה = היכולת ליצור גל תהודה שימשוך אחרים על גבו. משיח = מאש יה חי- מאש יה יחיה = החיבור הישיר אל הבורא. משיח = מיש meyesh יחיה, לחיות את השפע. מסיע אח = הרצון והיכולת להיות המרכבה למי שמוכן לעלות. מסייע אח = הרצון והיכולת לעזור לאחר. חמור = חם אור = אור, אנרגיה צרופה, אנרגיה = אין רגיעה = הכל נע ללא הפסק. השפה העברית מגלה הכל. מגדל בבל = מג דל בא באל ( קוסם עלוב הרוצה לבוא בשערי האל. באב = דלת, באב האל ). יש עוד הרבה הרבה. צלילי השפה העברית יכולים להסגיר את כל סודות הבריאה. האינטרנט הוא עץ הדעת המודרני וכאן אין בתפוחים עסקינן אלא בתפוזים. שתהיינה רק בשורות טובות. חזרי אלי שרון. אלישוע. נ.ב עדין הכל הומיאופתיה קלאסית.

ניפתחו השערים- השאלה שלי אם

אתה פתחת לי עולם והיכנסת אותי למקום חדש או אני זו הפותחת את שעריי בפניך ומאפשרת לך להכניס לתוכי את הידע הרב והעזרה שבאה ממך. לגבי השפה העיברית הרי שגם אני כבר שמתי לב לכך שבתוך מילה יש את פירושה ומשמעויותיה. אמנם לא תמיד עצרתי לחשוב על כל מילה ולמילה היוצאת מפי או מראשי או אולי מליבי ואנני רוצה להיעצר בטרם אמירה כד לא ליגרום לסטייה מחשבתית ולהכוונה של המילים. האם מכאן נובע השם שלך? האם זהו שימך האמיתי או שם שאימצת לך כדי שיעצב או יחזק את אישיותך? ומה תאמר על רופא ששם מישפחתו "רופא" או על עורך דין ששם מישפחתו צידקיהו?פגשתי בדרכי אנשים ששמם מעיד על חלק מעיסוקם ואולי בעצם חלק מאישיותם. בוקר ניפלא ויום נהדר.

../images/Emo42.gif בוקר טוב שרון

גם וגם. שמה נאמר שהשערים נפתחו עבורנו. נכון לא כדאי לשבת ולהתעכב על כל צליל, זה מייגע. אך אם זה אינסטינקטיבי ( מה שקורה עם הזמן יותר ויותר ) אז זה בסדר. זו עוד דרך להבין דברים. הצליל שלי היה עוד לפני שהתחלתי לעסוק ברפואה. נולדתי איתו. כנראה שהובלתי לשם. הצליל "רופא, או צדקיהו" כמו כל צליל עושה לאדם את אותו הדבר. זה לא יפתיע אם אראה את נושאו עוסק במקצוע הזה, אבל לא בהכרח, כי כפי שכתבתי לך לצליל המקורי נילווים תת צלילים לא מודעים שיש להם השפעה חזקה משל עצמם. בוקר נפלא ויום נהדר שרון. אלישוע.

למעלה