ברכותיי לפורום החדש!!!! סוף סוף!

ברכות ברכות לפורום ה- ../images/Emo101.gif

כמה חבל שאני לא אוהב אותם

one caress

New member
../images/Emo140.gif -אלה- !just like heaven

She hopes to open shadowed eyes On a different world Come to me Scared princess Charlotte sometimes פשוט נהדר! והכי חשוב- מתי את נוסעת להופעה בגרמניה?

turrican

New member
היי One

סופסוף אני יכול לרשום מסרים סמויים בלי שכל הפורום שלי יראה.. מה קורה?? אם כבר קפצת לכאן , לא יכול לזרוק הודעה אצלי? (סתאאם) מה שלום ידידינו מרטין בימים אלו? ובכלל איך הולך אצלך?

Glass sealed and pretty...

בנובמבר... רוצים לארגן קבוצה שתיסע. יש כמה אנשים שישמחו, אני יודעת. נראה, נראה

turrican

New member
אולהלהלה ...../images/Emo50.gif

ארטי - ידידתי היקרה. המון המון המון בהצלחה
אני בטוח שהפורום הזה יהיה מעניין מאד ואני אשתדל לקפוץ מדי פעם לבוא לראות מה נשמע. אז מתי רוברט סמית´ האדמו"ר מגיע להתארח בפורום??

../images/Emo24.gif תודה!!!

תודה תודה תודה
יהיה פיצוץ, אני יודעת...
רוברט אמר שהוא יבוא ברגע שהוא יגמור לאכול את החמין של אמא שלי. הוא נורא אוהב את זה ויכול לאכול דליים. אחר כך מתפלאים למה הוא כל כך משמין...

turrican

New member
ועוד בהצלחה !!! מפורום שנות ה-80

ארטי - הרשי לי קצת להתפרע..
-------------------->>>> The Cure >>>------------------- הרשי לי ציטוטון מהשיר המצויין Love cats
We slip through the streets While everyone sleeps Getting bigger and sleeker And wider and brighter We bite and scratch and scream all night Let´s go and Throw all the songs we know​

שמש27

New member
../images/Emo49.gif בהצלחה ! איזה יופי !

אחת הלהקות המשפיעות והחשובות של שנות השמונים ובכלל. תיכף אני קורא לכאן את אחותי הגדולה, שהיא ממש שרופה עליהם... בהצלחה !

מזל טוב!

לכבוד הפורום, החדש, כן כן, קישוט במיוחד, בשבילכם. איי לוב יו
אבל את כלאנית יותר. כן , כן .

בבקשה בבקשה ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

איזה מנהלת נחמדת מצאתם לכם?!!!! כלאנייייית זו היא מי לא מהחברה הכי טובה הדימיונית של אחי החרמן אנחנו תמיד עושות שותף בתחתונים וחזיות?!
אני אעשה לכן הכרות בהיזדמנות עכשיו אני צריכה ללכת ביי. יעלי נידמה לי.

למעלה