בריתה

• פותח הנושא lula
  • פורסם בתאריך
ועוד דבר, זאת היתה הזדמנות לכולם לראות את הרך

היילוד בלי לעשות עליה לרגל אליי הביתה. יום אחד מרוכז, ואח"כ חופשת לידה שקטה....

powerpuff25

New member
עונה

אמרת בריתה, באתי לסמן לך אצבע של כן!!!
ואז כתבת מפעיל, ואז ישר חשבתי לאאאאאאאאאאאאאאא!!!!

אני מצטערת אבל בתור אמא לפעוטה, אני עדיין ממש לא אוהבת את הקונספט של ארוע עם מפעיל עם רמקול וצעצועים בשקל שהוא מחלק לילדים.

איפה ילדים שמשחקים יחד?איפה אחים גדולים שמפעילים?

בריתה זה ארוע, לא קרקס.

אני בעד בריתה, נגד מפעיל/ה לילדים. אני משתדלת לפחות בתק' זו של חיי להתרחק מארועים שבהם יש 'מפעילים' שכירים לילדים.

אני אוהבת, בעיקר בשלב הנוכחי שאצל רוב

היחברות שלי זה באמת ילד שני/שלישי ואז זו גם אטרקציה לילדים "הקיימים" כמו שתארת
האמת? זה הרבה יורצת מרגש אותי מחתונות...

לא ברור לי למה להכניס מפעיל, אבל פרט לכך

למה לא? אם את מעוניינת, תעשי. אנחנו לא עשינו לבנות, אח שלי כן עשה - כל אחד ומה שמתאים לו.

כלומר, בעצם כן עשינו לבכורה משהו

עשינו שתי מסיבות בבתים של שני הצדדים - גרנו אצל חמותי אז, והיא הכינה מסיבה לצד שלה אחרי כמה חודשים, ובגיל 9 חודשים עשינו מסיבה בבית של ההורים שלי לצד שלי. בגיל שנה עשינו מסיבת יום הולדת עם החברים שלנו.

(טוב, למען האמת אפילו המסיבה בגיל שנה

הייתה בגיל שנה וחודש - כשהיא הייתה בת שנה יצא שהיינו בפריז... אין אצלנו הקפדה גדולה על תאריכים...).

lula

New member
למה מפעיל?

אני האחרונה שאוהבת את הרעש הזה אבל כולם אמרו לי שבגלל שמדובר בשישי צהריים כולם יבואו עם ילדים וצריך לדאוג להם לתעסוקה....

foofoo77

New member
אז לכי לאיזה חנות שמוכרת לגנים

ציוד ותקני ב 200 שקל צבעים והפעלות לילדים.
לנו היו המון ילדים באירוע והוא היה קרוב לראש השנה אז קניתי רימונים מקלקר והילדים צבעו וציירו עליהם
דבקיות
דבק צבעוני
היה ממש מגניב.

מפעיל זה אחד הדברים הטובים ביותר

שאת יכולה לחשוב עליהם

ואם לא מפעיל את בעלות של 600 ש"ח תשכירי שני מתנפחים ענקיים כאלו בחצר

1. הילדים מתעסקם רק עם זה כל האירוע וזה שורף לך פחות מנות
2. הילדים עסוקים בכייף שלהם ההורים פנויים להינות מהאירוע ולא להתרוצץ

עד היום כולם מדברים על זה שבאירוע שלנו היה לילדים קוסם ( אני גם עשיתי מזנון ילדים של צ'יפס שניצלונים ונקנקיות בגובה של הילדים ככה שהם יכלו לדאוג לעצמם ולא לקרוא להורים כל הזמן )

הם היו מאושרים משעה של מופע ואני יכולתי להינות בחברת החברים שלי

לפני כמה שבועות גיסתי עשתה אירוע וגם היא הביאה מפעיל למדה ממני למרות שכל הילדים התעלקו על המתנפחים של האירוע שהיה צמוד אלינו

shtaz

New member
בעיני דווקא המתנפחים האלו הם כאב ראש

אין מצב שאני נותנת לילד שלי להיות עליהם לבד עם עוד 20-30 ילדים זרים שקופצים אחד על השני..ולו רק בגלל שתוך דקה הם שוברים לו את הראש.

מעדיפה (וככה עשיתי בארוע שלו) שולחן עם מוצרי יצירה , קצת בלונים, בועות סבון, קרטונים מדבקות וצבעים ואני לא צריכה לפקח נון סטופ שהילד שלי לא נהרג...אבל מדגישה שזה קרוב לוודאי רק אני והילד חננה הספציפי שלי...

סנופה

New member
איזה שרשור עצוב. כל מי שכתבה "מסחטה"

כנראה לא חוותה את הטיילת המזעזעת שאני חוויתי אחרי הלידה. המוני אנשים ומבקרים שבאים בוקר, צהרים וערב וכל זה כי לא היה לי נעים לעשות בריתה ולהעיק עליהם. להם, אגב, היה מאד נעים להעיק עלי.

אז כן, אני מעדיפה "להפסיד" כסף בבריתה ושיביאו לי לשם מתנות אם זה כבד על האורחים שלי, ולא לסבול שוב את האירוח הבלתי פוסק הזה שנמשך חודשיים שלמים.

yoyo10

New member
בגלל זה בילדה השלישית לא עשיתי

ואנשים לא ממש באו לבקר כאן
זה לא כמו שהיה עם ה2 הגדולים

גם הציניות הזו עצובה לא פחות

לקרוא לקרובים וחברים שמבקרים אותך אחרי הלידה ומביאים לך מתנה, "טיילת מזעזעת" זה לא פחות ציני ועצוב מלכתוב "מסחטת כספים" על ארוע.
שני הביטויים , משני הקצוות, מבטאים גישה שגורמת להרמת גבה, בכל הקשור ליחסים בין אדם לחברו ומה נהיה מהם בימים אלה...

foofoo77

New member
אני לא חושבת שזה ציני לומר טיילת מזעזעת

לי יש משפחה גדולה
המון בני דודים
המון דודים ואני מתה על רובם ואוהבת אותם ושמחה תמיד לראות אותם .
לארח אותם זה היה יכול להיות קטסטרופה שאין כמותה
איך בדיוק אשה אחרי לידה שמטופלת בתינוק קטן יכולה לארח כל אחר צהרים אנשים ישר אחרי הלידה?
זה גם עולה המון כסף (כל פס עוגה מקונדיטוריה עולה היום 50 שקל בלי למצמץ) קפה תה שתיה קלה ועוד נשנושים בלתי פוסקים ואחר כך תנקי .
לא לא לא
כשילדתי הודעתי לכולם שאני לא מרגישה טוב (וזה לא היה סוד באמת הרגשתי על הפנים) ושאני מבקשת בינתיים שלא לבוא , לבית חולים באו כמה חברים טובים והמשפחה ואחר כך לאט לאט לבית.
כשפיציק היה בן 6 שבועות עשינו אירוע קטן שהיה אחלה ומקסים וענה לי על הצורך של המשפחה המטורפת שלי לפגוש אותו ולשמוח איתנו .

s h i r i 1

New member
אבל אף אחת לא חייבת לארח!

אם לא מתאים פשוט אומרים שלא מתאים כרגע

foofoo77

New member
בואי את תגידי לדודה מסעודה

שמתה לראות את הרך הנולד לא
בחיי מה שתרצי תקבלי אם תצליחי לומר לה לא.
(דודה מסעודה שם בדוי)

אבל באמת להרבה נשים שזה לא מתאים להתחיל לארח

אינסוף אנשים שמגיעים אלייך הביתה, ולשמור על בית נקי ומסודר ולדאוג שתמיד יהיה מה להגיש להם.

סנופה

New member
אבל זה בכלל לא ציני

ואני לא מדברת על החברים הקרובים והמשפחה שהיו סופר מתחשבים ועוזרים ומדהימים, אלא על כל המעגל הרחוק שהגיע בכל שעה של היום, לפעמים בלי תיאום של ממש מראש. וכן, אני מאד אוהבת את החברים שלי מכל המעגלים אבל בשבילי זה היה פשוט יותר מדי. ואם יש מישהו שאי אפשר להרים גבה לגבי היחסים בינו לבין חברו זה אני, אז תחסכי ממני את השיפוטיות הזו.

למעלה