ברוכים הבאים לפורום טורקיה

טליה ג

New member
ברוכים הבאים לפורום טורקיה../images/Emo24.gif

Merhaba לכולם! אחרי שנתיים וחצי שניהלתי באהבה ובכיף את קומונת טורקיה, אני גאה להכריז על פתיחתו של פורום "טורקיה - שפה ותרבות" הרשמי בתפוז אנשים! זה המקום לדבר על כל מה שקשור בטורקיה, שפתה ותרבותה: יעדי תיירות, מוסיקה טורקית, השפה הטורקית, מתכונים, פוליטיקה, היסטוריה, מנהגים וכל העולה על רוחכם! כל מי שביקר בטורקיה, מתכוון לבקר בה או סתם מתעניין בארץ ובתרבות, מוזמן להצטרף אלינו בכיף! אני אשמח לראות את החברים הוותיקים שליוו אותי בקומונה בשנתיים וחצי האחרונות, וכמובן הרבה מצטרפים חדשים! שתהייה לכולנו גלישה נעימה בפורום

מזל טוב לפורום טורקיה !

טורקיה היא ארץ מרתקת, אחת הארצות האהובות עלי ביותר, והיא ראויה בהחלט לפורום. הקומונה שלך היתה מקסימה, נעימה ואיכותית, ואני בטוח שהפורום החדש ימשיך את המסורת. אז ברכות על פתיחת הפורום, או כמו שאומרים בטורקית: ! Tebrikler

טליה ג

New member
בטח שיש לך פה מקום../images/Emo24.gif

הפורום יהיה בדיוק כמו הקומונה שהכרת, רק שיש לו יותר יתרונות: יותר פונקציות טכניות, אפשרות לערוך חיפוש עפ"י מילות מפתח, שם משתמש וכד', טאגליינס, גלריות ועוד, וכמובן הפורום יופיע באינדקס של תפוז ויזכה להרבה יותר חשיפה מאשר הקומונה. אחרי שכל כך הרבה מדינות זכו בפורום משלהן, הגיע הזמן גם לטורקיה

ברכות מכל הלב!

ברכות לרגל פתיחתו של הפורום, ואיחולים שהוא יהיה נעים ומועיל ואינפורמטיבי כמו שהיתה הקומונה. בהצלחה!

Rony999

New member
Tebriler Ederim

בהצלחה מכל הלב טליה ! רק אל תקדישי את רוב זמנך בפורום .. שישאר לך זמן לטיולים

טלמ

New member
בהצלחה! ../images/Emo13.gif

לגולשי הפורום - קיבלתם מנהלת מעולה ובנאדם מקסים. אני מאחל לפורום הזה המון בהצלחה ושיהיה פעיל ורעשני, אבל רק במובן החיובי
ואל תעשו צרות למנהלת שלכם, לא קל לשרשר כל הזמן
טל

ברכותיי לרגל הפורום החדש../images/Emo70.gif

שיהיה לכם בכיף
ואגב, חיפשתי באינטרנט איך מתרגמים CONGRADULATIONS לטורקית והעליתי חרס...

טליה ג

New member
ושימו לב לשורש המוכר לנו מעברית

Tebrikler נגזר מהשורש ב.ר.כ, אבל כמובן שלטורקית המלה הגיעה דרך הערבית, לא העברית.

Shnozli

New member
בהצלחה טליה ../images/Emo24.gif

תנהלי את הפורום על הצד הטוב ביותר ואני מקווה שהוא ישגשג ויצליח
אני מקווה שיצא לי לבקר כאן מספר פעמים ואולי אפילו להשתלב כאן (למרות שכרגע אין לי כל כך עניין בתרבות טורקיה
) בכל אופן, שיהיה בהצלחה

אייל136

New member
Tebrikler ve bravo ederim../images/Emo70.gif

|מ-ט| על הפורום החדש! אני מקדיש לך ולפורום את טורקיה 75, 84, 86, 92 ומעל כולם - 91.

טליה ג

New member
תודה לכולכם, אנשים נפלאים../images/Emo24.gif

תודה לכולכם על המילים החמות! ריגשתם אותי מאוד
אני מקווה שהפורום יצבור תאוצה בקרוב ויזכה להרבה גולשים נאמנים כמו הקומונה. אני מבטיחה לדאוג שגם כאן תשרור אווירה נעימה וחברית, ושכל מי שיגיע לכאן, מיד ירגיש בבית! אני מזמינה את כולכם לארוחת שחיתות וירטואלית עם מיטב המתוקים והקינוחים של טורקיה

Eurogirl

New member
המון המון בהצלחה טליה!!! ../images/Emo47.gif

כל הכבוד על ההשקעה בקומונה שלך, שבסופו של דבר נשאה פרי! אני אמנם לא מחובבות טורקיה הגדולות, אבל אני מעריכה את החיבה שלך למדינה ואת זה שאת הולכת עד הסוף עם התחביבים שלך והשפות האהובות עלייך, גם אם יש בהן הרבה "סוסקורום" ו"גורגורום"
. אני אבקר מידי פעם, בעיקר אם יהיו שירשורים על אוכל, או על אמנים כמו את'נה, סבנם פאקר או ההיא משנה שעברה!

CookyGirl

New member
בהצלחהההה!!! ../images/Emo185.gif

אני יקפוץ לבקר פה לפעמים כי אולי אני שוב נוסעת לטורקיה בקיץ!

danduni

New member
מזל טוב ובהצלחה לפורום, וכמובן למנהלת

המקסימה שלו!
אני מקדיש לרגל הפתיחה את השיר מהקדם הדני (כן, דני) את השיר של Julie Lund, שקוראים לו ממש כמו המילה הראשונה בהודעת הפתיחה של הפורום - Merhaba
הנה ההופעה מהקדם (אומנם ההופעה הזויה, אבל השיר מעולה!): http://youtube.com/watch?v=09-sWsJ3xhI מומלץ לכולם! אני כמובן אבקר פה ואתעדכן מדי פעם על אחת המדינות היותר יפות. אני חושב שאולי כדאי להתחיל בתיאור כללי של המדינה וכו', יכול להיות מעניין! בהצלחה!
דנדוני
.

למעלה