ברוכים הבאים לפורום החדש

מוחמד5

New member
../images/Emo12.gif

חראם , חראם ..אם לא חזירי את הכינוי את עלולה למצוא את עצמך ללא ארוחת ערב (מצד שני .. אמממ פחות כלים לשטוף)

זאווס

New member
יפה אמרת, מוחה...

פחות כלים לשטוף!
מצד שני... ממממ.... בלי ארוחת ערב?? מממממ..... אם זה לא היה זאווס אז הייתי אומרת "לא נורא"... אבל זה הוא, ועכשיו אני בדילמה נוראית!
זאווס!!! מה לעשות עם הטחון שהפשרתי?

מוחמד5

New member
יש הרבה מאכלים פלשתינאים

שאפשר להכין מבשר טחון. מימולאים סניה כופתה ועוד המון מאכלים פלשתינאיים, זאווס פלשתיני ,הוא מכיר את כולםםםםםםםםםםםם

זאווס

New member
יאמיי ../images/Emo9.gif

משאירה את הטחון בחוץ, שוטפת את כל הכלים בכיור בשיש ובארון, שוטפת ריצפה, מקרצפת את הבית, מסדרת, מנקה את הקירות, מקפלת כביסה... האאא.... איפה האוכל!
האמת אני אוהבת את האורז עם הבשר והיוגורט (זאווס, תמחק את המילה "יוגורט"), המון המון זמן כבר לא אכלתי אותו... והמעמול, והעוגיות עם האגוזים
יאמי יאמי יאמי! עשיתי לעצמי תיאבון!

מוחמד5

New member
יש מסעדה פלשתינית אוטנית

בעין חוד , בטח זאווס מכיר ,שם מכינים את מרבית המאכלים המסורתיים. גמני אוהב את היוגורט ,אבל שיהיה קצת סמיך (להןסיף קצת קמח) ושיהיה קצת חמצמץ.

זאווס

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo13.gif

רעיון טוב לשכנע אותו לנסוע לשם! (הוא הנהג, כן...) האם יש עוד מקומות בארץ עם המאכלים המסורתיים? ואני לא מתכוונת לבסטות בתחנה מרכזית שמכינים שם פיתות ומוכרים כל כדור של לבנה ב-100 שקלים... מאיפה ניתן להשיג מתכונים? <לא האלו של "שימי קמח, לא קצת אבל לא הרבה, שימי סוכר לפי הטעם, תשפכי מים עד שתרגישי שזהו..." אלא מדוייק יותר>

מוחמד5

New member
בקרוב נפתח שרשור אוכל אוטנתי

כפי שאת רואה הפורום היום רק בהתחלה ,עדיין לא יצאה הכרזה רשמית על פתיחתו. אבל שרשור אוכל ,יהיה. בינתיים שיקח אותך לשם,את לא תתאכזבי.

זאווס

New member
ועוד לא אמרתי, מזל טוב! ../images/Emo140.gif

בהצלחה עם הפורום החדש שרק יעלה ויצמיח עמודים נוספים וארכיון עם כרס
מותר לי

מוחמד5

New member
חחחחחחחח תודה גולגול

נדאג לתזונה נכונה ולדיאטה מתמדת. לא רוצים לגדל כרס . (עדיין מתחבאת !)

מוחמד5

New member
../images/Emo45.gif תודה

נסעתי אחרי רכב אתמול, וראיתי את המדבקה : איך אני נוהג !! דווחו... בלה בלה...

עגייב

New member
סוף סוף מצאתי אותכם חח

מוצא חן בעיני נושא הפורום ללא קשר לעובדה שהייתי מעדיף שמנהלו ישאר בתפקידו הקודם
...בהצלחה
רעיון מעולה שיהיה פורום שיכיל את כל הסוגיות שנוגעות למיעוט הילידי הפלסטיני במדינת ישראל
אני מקווה שאוכל לתרום לנושא הפורום ובאותה מידה לשמור על התחת שלי מפני האוייב שעלול להתחבא בכל פינה

מוחמד5

New member
../images/Emo10.gif

כלס ,אל שב"כ רשם את השם שלך עג'ייב
תודה על הברכות
אנחנו צריכים להשמיע את הקול שלנו בסוגיות קיומיות וחשובות, הדו שיח חייב להתקיים.יש דימוי וסטיגמות עלינו ,אם אנו אלו שיש להם גישה לבמה שדרכה ניתן להביע דיעה ולשמוע קול לא נעשה זאת, מי כן !!

מברוק אלמונתדא אלג'דיד ../images/Emo65.gif

מקווה שיהיה כיפי, מזמין ומקבל, ושיהיו בו דיונים מענינים. אנא מש רחאקון פי אלבלאד בלשהר אלג'אי, בסּ בועד אג'רּב אדכול מן אלכארג' ואשוף קיף אל2ומור.

מוחמד5

New member
תסלם עזיזי עמית../images/Emo24.gif

תרוח ותיג'י בל סלאמי יא רב. דיר באלק עלא חאלאק.

flistiniya

New member
מזל טוב

מאחלת לפורום דרך צלחה ופורייה
הגיע הזמן באמת לייצג את מי שהיננו מבלי הרבה עריכות והצטדקויות מקווה שזה ייעשה בהמון אהבה וחוכמה אנחנו זקוקים לקול הזה בכל מקום
אני רק שאלה ברשותכם, מדוע פלשתינאים ולא פלסטינים?

מוחמד5

New member
תודה רבה יא פלשתניה ../images/Emo140.gif

אל לנו להתבייש בזהות ובשיכות שלנו.גם אם נרצה להתנער מהשיכות הלאומית שלנו,היא תשאר דבוקה אלינו. כך נולדנו כך נחיה וכך נמות. במוקדם או במאוחר (גם מי שלא מרגיש חלק מהעם הפלשתיני) יבוא היום וידע שהוא לא אחר מאשר פלשתיני. פלשתיני..س פלסטיני..ص בעצם אפשר לכתוב גם וגם. אהלא וסהלא.

flistiniya

New member
תודה על ההסבר

מחמד זה לא עניין הבושה שמפריע את שנתי, איש איש ובחירותיו. מה שחשוב לי יותר, זה שהמדינה (והפרטים בה) תתייחס אליי ואל תרבותי בכבוד ובשיוויון הראוי ולא תתדרוש ממני להתכחש אל מהותי, בדיוק כפי שאני נוהגת כלפיה, כי אחרי הכל אני לא בחרתי להיות פלסטינית! אז מה אשמתי? כמו שהונגרי לא בחר להיות הונגרי ... ואילה אחיריהי.

למעלה